szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego GENERAL+SOCIAL ENGLISH 25 - Frances King Londyn - 25 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła języka angielskiego Frances King powstała w 1973 roku, jest jedną z najbardziej znanych szkół języka angielskiego w Londynie. Obie siedziby szkoły usytuowane są w centrum miasta, w niedalekiej odległości od stacji metra i głównych atrakcji Londynu. Szkoła posiada akredytację British Council, co potwierdza wysoki poziom nauczania i dobrze opracowany program zajęć, prowadzonych przez doświadczonych wykładowców, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania studentów. Studenci mają zapewniony dostęp do Internetu oraz materiałów pomocniczych (podręczników, kaset, gazet itd.).


Ośrodki Frances King:
Kensington - usytuowany w pobliżu najsłynniejszych londyńskich muzeów, w najmodniejszej, tętniącej życiem dzielnicy miasta. Posiada 11 sal wykładowych oraz 8 sal przeznaczonych na zajęcia indywidualne.
Marylebone Summer School - ośrodek letni, usytuowany w stylowym wiktoriańskim budynku, nieopodal stacji metra Bond Street.
Hyde Park Corner Summer School - drugi letni ośrodek, znajduje się w pobliżu Pałacu Buckingham, Hyde Parku oraz znanej dzielnicy handlowej Chelsea i Knightsbridge. To tu odbywają się letnie kursy rodzinne.

Akredytacje szkołyOpis kursu:

Kurs General & Social English przeznaczony jest dla osób, które chcą poszerzyć znajomość słownictwa oraz pogłębić znajomość gramatyki i podstawowych struktur językowych. Do programu General English można dołączyć dodatkowe 5 lekcji w tygodniu w ramach programu Social English. Zajęcia skupiają się na ćwiczeniu słownictwa oraz struktur leksykalnych, szczególnie przydatnych w życiu codziennym, zarówno w miejscu pracy, w szkole jak i w kontaktach mniej oficjalnych. Lekcje prowadzone są w oparciu o dyskusje, konwersacje, przedstawianie informacji czy prowadzenie rozmów telefonicznych. Zajęcia odbywają się w godzinach od 09:00 do 12:00 (General English) oraz od 13:00 do 15:00 (Social English) od poniedziałku do piątku, na poziomach od Elementary do Advanced.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:25
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:15
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:9:00 - 12:00 i 13:00 - 15:00Poziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Pokój gościnny - tę opcję polecamy osobom, które cenią domową wygodę, a jednocześnie chcą korzystać z uroków większej niezależności. W tej ekonomicznej opcji zakwaterowania, bez wyżywienia, zapewniony jest dostęp do kuchni, gdzie można samodzielne przygotowywać sobie posiłki. W porównaniu ze standardowym zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, kontakt z gospodarzami jest tu rzadszy. Pokój wyposażony jest w biurko i szafkę na ubrania; student ma zapewnioną pościel oraz ręczniki, które zmieniane są raz w tygodniu; również pokój sprzątany jest raz w tygodniu. Student może korzystać z pralki, może też odbierać przychodzące rozmowy telefoniczne.
Rodzina goszcząca - w tej opcji zakwaterowania kontakt z gospodarzami jest częstszy, co pozwala ćwiczyć zdobyte umiejętności językowe w praktycznych sytuacjach dnia codziennego. Do wyboru są dwie opcje: ze śniadaniami (BB) lub z 2 posiłkami dziennie (HB). Rodzina goszcząca zapewnia pościel oraz ręczniki - zmieniane raz w tygodniu; pokój także sprzątany jest raz w tygodniu. W cenniku podana jest cena za standard normalny, dostępne są również opcje o podwyższonym standardzie.
Szkoła oferuje również zakwaterowanie w rezydencjach studenckich, dzielonych mieszkaniach oraz w hotelach.

Rezydencje studenckie:
1.
Bowden Court - popularna wśród młodych studentów szkoły (+18 lat). Atrakcyjna cena, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje). Lokalizacja Notting Hill Gate (strefa 1), ok 25 minut metrem od szkoły. Pokoje jednoosobowe (sprzątane raz na 5 dni), łazienki dzielone. Wyposażenie pokoi: TV, suszarka, czajnik bezprzewodowy. W rezydencji dostępna pralnia, pokój wypoczynkowy, bezprzewodowy internet.

2. Metrogate
- polecana młodym studentom (+18 lat). Atrakcyjna cena, bardzo dobra lokalizacja Kensington (strefa 1), bez wyżywienia. Pokoje jednoosobowe z łazienkami (lub 1 łazienka na 2 pokoje). W rezydencji dostępna jest wyposażona kuchnia, pokój wypoczynkowy z TV, DVD, grami video, pralnia, laboratorium komputerowe. W całej rezydencji dostępny jest Internet wi-fi.

3. Southside/Eastside Residence
- nowoczesna rezydencja letnia o wyższym standardzie. Pokoje jedno i dwuosobowe (2 osoby jadące razem) z łazienkami, wyposażone w TV. Wyżywienie: śniadania lub śniadania i obiadokolacje. Do dyspozycji kursantów pokój wypoczynkowy, pralnia, sala sportowa, bar i kafeteria, gdzie można zjeść lekkie posiłki.

NB - bez wyżywienia BB - śniadania HB - śniadania i obiadokolacje SGL - pokój jednoosobowy DBL - pokój dwuosobowy

Zajęcia dodatkowe:

Sam Londyn - europejska stolica rozrywki - proponuje szeroki wybór atrakcji dla każdego, zgodnie z jego zainteresowaniami i potrzebami. Szkoła Frances King, aby uprzyjemnić swoim studentom czas spędzany na kursie językowym, oferuje ciekawy program zajęć dodatkowych:
wycieczki - m.in. zwiedzanie Londynu, Cambridge, Bath, Stonehenge, Oxfordu, Brighton;
zajęcia rekreacyjne - spacery po Londynie, oglądanie filmów video, zakupy, wizyty w teatrach;
zajęcia sportowe - m.in. organizowane w okresie wakacyjnym mecze piłki nożnej.


UWAGA: Promocja 5% od cennikowej ceny kursu (zakwaterowanie nie jest objęte promocją)

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs+zakwaterowanie u rodziny SGL BB Kurs+rezydencja Bowned Court SGL HB Kurs+rezydencja Southside/Eastside SGL BB
1 tydzień 350 GBP
558 GBP
650 GBP
730 GBP
2 tygodnie 652 GBP
1008 GBP
1192 GBP
1352 GBP
3 tygodnie 929 GBP
1433 GBP
1709 GBP
1949 GBP
4 tygodnie 1180 GBP
1832 GBP
2200 GBP
2520 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 25 lekcji/tydzień
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Opłaty rezerwacyjne szkoły - zakwaterowanie (60 GBP)
 • Pakiet powitalny
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Pakiet niektórych  zajęć pozalekcyjnych (zajęcia na terenie szkoły oraz zwiedzanie miasta)
 • Dostęp do Centrum Nauki Indywidualnej (12.00-17.30)

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Londynu
 • Transfer z lotniska - 105 GBP (Heathrow), 125 GBP (Gatwick), 135 GBP (Stansted i Luton)
 • Dopłata do obiadokolacji u rodziny goszczącej (HB) 21 GBP/tydzień od poniedziałku do czwartku, 41 GBP/tydzień 7 dni w tygodniu
 • Dopłata do obiadokolacji w rezydencji Southside/Eastside 85 GBP/tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
.........................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+