szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ENGLISH FOR THE FUTURE - Bede's Brighton - kurs języka angielskiego dla młodzieży

Opis szkoły:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci i młodzieży brytyjskiej oraz międzynarodowej, która w czasie letnich wakacji na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci i młodzieży z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Program English for the Future organizowany jest na terenie kampusu University of Sussex, w miejscowości Falmer, na przedmieściach Brighton, w otoczeniu rozległych terenów zielonych należących do Parku Narodowego South Downs. Budynki znajdujące się na terenie kampusu zbudowane zostały w oparciu o nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Na terenie kampusu znajduje się siedem różnych restauracji oferujących różne rodzaje posiłków (w tym pizzeria oraz restauracja serwująca dania wegetariańskie), poczta, supermarket, apteka oraz bankomat. Do dyspozycji uczestników pozostają również przestronne sale lekcyjne, sala komputerowa oraz nowoczesne obiekty sportowe w tym korty tenisowe, sala fitness, boisko do squasha, boiska do piłki nożnej, boisko z nawierzchnią Astroturf. Na
terenie kampusu dostępny jest Internet bezprzewodowy Wi-Fi. Cały kampus monitorowany jest przez 24h/dobę przez zespół ochrony uniwersytetu.
Położenie kampusu zapewnia również dogodny dojazd z lotniska Gatwick oraz Heathrow. Centrum nadmorskiego kurortu Brighton oddalone jest o kilka minut jazdy komunikacją miejską.

English for the Future to kurs przeznaczony dla młodzieży w wieku 15-20 lat, dla osób, które język angielski znają już przynajmniej w stopniu średnio-zaawansowanym niższym (minimum poziom A2) i które wiedzą, że znajomość języka angielskiego jest ważna dla ich dalszej nauki lub zawodowej kariery.
Cele Programu English for the Future:
- rozwijanie kompetencji językowych w gronie rówieśników
- zapoznanie uczestników z efektywnymi strategiami komunikowania się w różnych kontekstach życia zawodowego
- poszerzenie wiedzy uczestników w zakresie wielu przedmiotów istotnych dla ich przyszłej kariery
- udział w zajęciach Masterclass prowadzonych przez zaproszonych gości, profesjonalistów, konsultantów i trenerów z różnych dziedzin, aby zainspirować uczestników
- umożliwienie uczestnikom zrozumienia, jak wygląda życie studenckie na międzynarodowym brytyjskim uniwersytecie
- rozwinięcie w uczestnikach umiejętności funkcjonowania w międzynarodowym środowisku
- umożliwienie uczestnikom zwiedzenia tętniącego życiem kosmopolitycznego Londynu oraz nadmorskiego kurortu Brighton
Akredytacje szkołyOpis kursu:

Lekcje języka angielskiego

Kurs języka angielskiego obejmuje 25 godzin tygodniowo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach porannych i popołudniowych. Program zajęć językowych podzielony jest na:
- 10 godzin ćwiczeń ogólnych umiejętności językowych (English Skills),
- 5 godzin ćwiczeń umiejętności komunikowania się (Communication Skills), obejmujących takie zagadnienia jak: krytyczne myślenie, pisanie esejów, prezentacja, debata, rozwiązywanie problemów, negocjacje, prowadzenie spotkań, sporządzenie raportów, etykieta w biznesie, kreatywne pisanie. Studenci mogą sami wybrać interesujące ich zagadnienia. Celem zajęć jest rozwijanie bardziej efektywnych umiejętności i strategii w ustnym i pisemnym komunikowaniu się na poziomach wyższych niż
tylko zagadnienia dotyczące spraw codziennych, w szerokim zakresie kontekstu akademickiego i zawodowego. Ćwiczenia w ramach lekcji pozwalają uczestnikom nabrać pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim w wyłącznie anglojęzycznym środowisku (pracy lub nauki) oraz doskonalić technikę i dokładność podczas pisania różnych raportów dla celów związanych z pracą lub nauką.
- 10 godzin ćwiczeń przygotowujących do egzaminu IELTS lub CAE lub ćwiczeń umiejętności zawodowych (Professional Skills) takich jak: przedsiębiorczość, nowe technologie, polityka międzynarodowa, zdrowie i żywienie, zarządzanie, prawo, finanse, nowoczesna psychologia, filmoznawstwo, coaching. Program zajęć przygotowany został w taki sposób, aby umożliwić uczestnikom zrozumienie pewnych profesji poprzez poszerzenie ich wiedzy teoretycznej na dany temat, przy okazji rozwijając ogólne umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Zajęcia mają być inspiracją do wyboru przyszłej ścieżki kariery i są okazją do czerpania wiedzy z zawodowego doświadczenia przedstawicieli różnych branż biznesu.

Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:25
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 14
Czas trwania:1-7 tygodniData rozpoczęcia:01, 08, 15, 22, 29 lipca oraz 5 i 12 sierpnia 2018
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:B1 (Intermediate) - C2 (Proficiency)
Wiek:15 - 20 lat  

Zakwaterowanie:

Rezydencja
Uczestnicy zakwaterowani są w nowo wybudowanej rezydencji studenckiej, Northfield Residence, na terenie kampusu, w pokojach jednoosobowych z łazienką. Na każdym piętrze rezydencji znajduje się pokój wypoczynkowy. Dostępna jest również lodówka oraz kuchenka mikrofalowa. Na miejscu zakwaterowana jest również kadra szkoły Bede's.
Wyżywienie w opcji FB obejmuje 3 posiłki dziennie. Uczestnicy otrzymują codziennie vouchery o wartości 19 GBP na posiłki. Uczestnicy mogą również korzystać z infrastruktury kampusu, w tym z obiektów sportowych takich jak korty tenisowe, sala fitness, boiska do squasha oraz boiska do piłki nożnej.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła Bede's oferuje uczestnikom dodatkowe wieczorne zajęcia integracyjne i rekreacyjne, a w weekendy również wycieczki poza Brighton, np. do Londynu. Większość zajęć dodatkowych w ciągu tygodnia odbywa się w Brighton i na terenie kampusu (od godziny 20:00). Udział w zajęciach dodatkowych nie jest obowiązkowy. Osoby, które nie wezmą w nich udziału, będą miały wolny czas na odpoczynek.

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
1 tydzień 1425 GBP
1300 GBP
2 tygodnie 2850 GBP
2650 GBP
3 tygodnie 4275 GBP
3975 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 25 godzin/tydzień
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji (pokoje 1-os.)
 • Wyżywienie FB (wartość 19 GBP/dzień)
 • Dodatkowe zajęcia wieczorne
 • Wycieczki weekendowe ujęte w programie
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej kampusu
 • Zajęcia Masterclass (raz w tygodniu)
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Pranie (raz w tygodniu)
 • Transfer z/na lotnisko (Heathrow, Gatwick, Stansted - przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach, najlepiej w godzinach 10:00-17:00)
 • Dostęp do Internetu na terenie kampusu

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd w innych datach) - 100 GBP (w 1 stronę)
 • Depozyt zwrotny za zakwaterowanie - 70 GBP
 • Kieszonkowe
 • Ubezpieczenie turystyczne - około 25 PLN/tydzień

Dzień przyjazdu: niedziela
Dzień wyjazdu: sobota

.....................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+