szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z angielskim w Londynie - LAL Centres

Opis szkoły:

Szkoła LAL w Londynie znajduje się w Twickenham, w południowo-zachodniej części miasta w dzielnicy Richmond-upon-Thames. To właśnie tutaj, w 2015 roku, odbyły się zawody Pucharu Świata w Rugby. Szkoła jest zlokalizowana w 5 strefie (najbliższa stacja metra/kolejowa ? Twickenham Station), dojazd do centrum Londynu zajmuje 25 minut pociągiem. Lotnisko Heathrow jest oddalone o 25 minut drogi samochodem. Twickenham to bardzo bezpieczne miejsce, znajdziemy tu wiele sklepów i restauracji oraz dwa największe parki królewskie w Londynie.

Letnia szkoła dla dzieci ST MARY'S UNIVERSITY

St Mary's University to nowoczesny kampus uniwersytecki, znajdujący się w Strawberry Hill w Twickenham. Tutaj odbywają się zajęcia dla uczniów w wieku od 12 do 17 lat. W szkole dostępnych jest 15 sal zajęciowych (dla maksymalnie 15 osób w jednej sali), wyposażonych w nowoczesne pomoce naukowe. Na terenie kampusu znajdują się także liczne obiekty sportowe i rekreacyjne- boiska do koszyków, badmintona, kort tenisowy, teatr, przestronna sala dla studentów, gdzie organizowane są wspólne wieczory czy zewnętrzne boiska sportowe. Uczniowie są pod stałym nadzorem kadry szkoły.

Szkoła dla dorosłych ALLIED HOUSE

Siedziba szkoły dla dorosłych mieści się w nowoczesnym budynku, wyposażonym we wszelkie niezbędne udogodnienia. Dostępnych jest 12 sal zajęciowych,w każdej uczy się maksymalnie 12 osób. W całej szkole dostępny jest bezprzewodowy internet, do dyspozycji uczniów są komputery. Interaktywne zajęcia są prowadzone przy użyciu telewizorów z Apple TV. W szkole znajduje się również biblioteka i księgarnia. Sale są klimatyzowane. Szkoła dla dorosłych jest oddalona o 10 minut od szkoły dla dzieci (w przypadku korzystania z transportu publicznego, pieszo ok. 25 minut). UWAGA: w przypadku dzieci poniżej 13 roku życia, rodzice muszą odprowadzać i odbierać dziecko ze szkoły.

LAL Language Centres

Pierwsza szkoła LAL została otwarta w Torbay w 1980 roku, od tego czasu LAL oferuje kursy języka angielskiego dla dorosłych i dla dzieci w wielu miejscach na świecie, między innymi w Bostonie, Londynie, na Florydzie, Malcie czy Gozo. Zajęcia w szkoła LAL są prowadzone przez rodowitych użytkowników angielskiego (native speakers), którzy posiadają wymagane kwalifikacje i doświadczenie.

Akredytacje szkoły:


Opis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI ( 12 ? 17 lat)

Kurs języka angielskiego 15 lekcji/ tydzień

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania językowego w międzynarodowych grupach, maksymalnie 15 osobowych. Lekcje mają na celu jak najbardziej intensywne zaangażowanie uczniów w ćwiczenia, które poprawiają ogólną znajomość języka angielskiego. Uczniowie korzystają ze specjalnie opracowanego podręcznika LAL. Uczestnicy przydzielani są do grupy zaawansowania w pierwszym dniu zajęć, wówczas ustalany jest również szczegółowy plan zajęć.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Kurs General English obejmuje 15 godzin (1 lekcja=45 minut) nauki języka angielskiego- jest to flagowy kurs szkoły, który ma na celu poprawę komunikacji w języku angielskim. Wszystkie kluczowe umiejętności, to jest czytanie, mówienie, pisanie i słuchanie, są rozwijane w trakcie zajęć. Uczestnicy kursu poszerzają także zakres słownictwa i zagłębiają kwestie gramatyczne. Uczniowie korzystają w trakcie zajęć z podręcznika, ale również materiały autentyczne np. filmy czy fragmenty tekstów z internetu. Uczestnicy kursu są kwalifikowani do odpowiedniej grupy zaawansowania językowego, następnie nauczyciel omawia z grupą szczegóły planu zajęć.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20 lekcji/tydzień dzieci i dorośli
Typ grupy:MiędzynarodowaLiczebność grupy:max. 15
Czas trwania:min. 1 tydzieńData rozpoczęcia:pomiędzy 2 lipca a 20 sierpnia 2017
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 12 lat  

Zakwaterowanie:

St Giles Hotel and Residence

W przypadku rodzin, szkoła poleca zakwaterowanie w hotelu St Giles, który położony jest w odległości 15 minut drogi transportem publicznym od szkoły LAL dla dorosłych. Trzygwiazdkowy hotel oferuje klimatyzowane pokoje jedno, dwu i trzyosobowe z łazienkami. Śniadanie jest wliczone w cenę zakwaterowania. W hotelu znajduje się również bar i restauracja, a także winda.

Adres: Hounslow Road, Feltham, TW14 9AD

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy program zajęć, zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Dzieci mogą brać udział w zajęciach wraz z uczestnikami obozu, w ciągu tygodnia lub w tygodniu i w weekendy. W tygodniu odbywają się wycieczki całodniowe i półdniowe, dzięki którym uczniowie mają szansę lepiej poznać Londyn i okolice.

Wśród zwiedzanych miejsc są: Camden Market i Regents Park, Zamek Windsor, Muzeum Historii Naturalnej, wycieczka do Oksfordu, Muzeum Wiktorii i Alberta, Muzeum Brytyjskie, Obserwatorium Greenwich, Thorpe Park, rejs po Tamizie, London Eye, Brighton i wiele innych. Pośród pozostałych atrakcji można wymienić spacery po mieście, wyjścia na kręgle czy wizytę w studiu Harry Potter Warner Bros. Dorośli mogą brać udział w wycieczkach organizowanych w tygodniu oraz spędzać czas wspólnie z nauczycielami np. wybierając się razem do restauracji czy kina.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 dorosły + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w hotelu (1 dorosły + 1 dziecko)
1 tydzień 553 GBP
958 GBP
2 tygodnie 1003 GBP
1778 GBP
3 tygodnie 1453 GBP
2598 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla osoby dorosłej i 1 dziecka (15 godzin/tydzień)
 • Materiały do nauki dla dzieci i rodzica
 • Testy wstępne
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Dopłata do kursu dla dorosłych w okresie wakacyjnym-15 GBP/tydzień
 • Opłatę za rezerwację zakwaterowania (35 GBP)
 • Zakwaterowanie w hotelu w pokoju 2-osobowym ze śniadaniami
 • Certyfikaty ukończenia kursu

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze do Londynu
 • Transfer z/na lotnisko - Gatwick 170 GBP/dwie strony, Luton i Stansted 220 GBP/dwie strony
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu i na dodatkowe wycieczki
 • Dopłata do kursu intensywnego dla dorosłego- 40 GBP/tygodniowo
 • Wyżywienie
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu-około 25 PLN (dziecko), około 50 PLN (dorosły) / tydzień
 • Dopłata do zajęć dodatkowych dla dziecka-115 GBP/tydzień w przypadku zajęć w tygodniu lub 180 GBP w przypadku zajęć w tygodniu i w weekendy
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+