szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

CINEMA CAMP w Los Angeles, FLS - angielski + warsztaty filmowe - obóz językowo-filmowy dla młodzieży

Opis obozu:

FLS to sieć szkół posiadająca swoje ośrodki w największych amerykańskich miastach m.in. w Północnej Kalifornii, Pensylwanii i Massachusetts. Każdy z ośrodków FLS dysponuje doskonałą, spełniającą najwyższe standardy infrastrukturą. Ponadto, FLS posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską, dzięki której nauka języka angielskiego jest szybka i efektywna. W ofercie FLS znajduje się wiele kursów języka angielskiego dla osób dorosłych oraz tematycznych obozów językowych dla młodzieży.

Ekscytujący program Obozu Filmowego wprowadza uczestników w tajniki sztuki filmowej oraz procesu tworzenia i powstawania filmu. Uczestnicy wymyślają swoje scenariusze oraz kręcą i montują krótkie filmy. Obóz filmowy organizowany jest na terenie kampusu California State University Fullerton, jednego z największych uniwersytetów stanowych. Teren kampusu zajmuje powierzchnię 236 akrów i zlokalizowany jest w tętniącym życiem mieście Fullerton, w północnej części Orange County, około 40 kilometrów od centralnej części Los Angeles.
Zajęcia prowadzone są między innymi przez instruktorów z Uniwersytetu Columbia, a nawet przez reżyserów i techników filmowych, którzy pracowali przy tworzeniu wielkich hollywoodzkich produkcji.
Akredytacje szkoły


Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są na terenie kampusu California State University, w nowoczesnej rezydencji studenckiej, w wygodnych dwuosobowych pokojach. Do dyspozycji uczestników jest również dzielony pokój wypoczynkowy oraz kuchnia i łazienka.

Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie od poniedziałku do piątku, wyłącznie brunch w dni wycieczek poza kampus oraz brunch i obiadokolację w pozostałe dni.

Zajęcia :

Kurs języka angielskiego obejmuje 18 lekcji tygodniowo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w grupach międzynarodowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim, głównie poprzez wprowadzanie nowego słownictwa oraz wyrażeń idiomatycznych używanych w codziennych sytuacjach. Studenci mogą również wziąć udział w zajęciach poświęconych historii filmu, prowadzonych przez ekspertów w tej dziedzinie. Każda lekcja trwa 45 minut.Podczas 8 lekcji zajęć filmowych tygodniowo, uczestnicy poznają zagadnienia związane z produkcją filmową. Zajęcia prowadzone są między innymi przez instruktorów z Uniwersytetu Columbia, a nawet przez reżyserów i techników filmowych, którzy pracowali przy tworzeniu wielkich hollywoodzkich produkcji. Studenci będą mieli okazję nauczyć się od profesjonalistów jak napisać krótki scenariusz filmowy oraz jak wykonać obrazki i szkice tworzące scenorys (scenospis obrazkowy). Ponadto, uczestnicy nauczą się podstawowych ruchów kamery filmowej, techniki filmowania 'on location' oraz edycji i dodawania efektów specjalnych do nakręconych przez siebie filmów. Na zakończenie programu, każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować swój film pozostałym studentom.

Szkoła FLS organizuje liczne zajęcia dodatkowe. Uczestnicy Cinema Camp będą mieli okazję poznać kulisy przemysłu filmowego podczas wycieczek do znanych wytwórni filmowych (np. Universal, Warner Bros., Sony/MGM, Paramount), wziąć udział w warsztatach makijażu filmowego i charakteryzacji oraz zwiedzić Hollywood i Beverly Hills. Szkoła oferuje również opcjonalne (płatne dodatkowo) atrakcje np. wycieczkę do parku rozrywki Knott's Berry Farm oraz parku wodnego Soak City, a także wyjście na mecz baseballu.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 20Czas trwania:3 tygodnie
Data rozpoczęcia:21 czerwca oraz 12 lipca 2020Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 18 lekcji tygodniowo
 • Warsztaty produkcji filmowej - 8 lekcji tygodniowo
 • Korzystanie z profesjonalnego sprzętu filmowego
 • Wycieczki
 • Transfer z/na lotnisko (LA International Airport LAX)
 • Zakwaterowanie w rezydencji w pobliżu  kampusu
 • Wyżywienie w formie 2 posiłków dziennie od poniedziałku do piątku i śniadania w weekendy
 • Opieka amerykańskiej kadry pedagogicznej
 • Płyta DVD z filmem nakręconym przez uczestnika
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki języka angielskiego
 • Korzystanie z infrastruktury kampusu
 • Dostęp do Internetu
 • Opłata rejestracyjna szkoły - 150 USD
 • T-shirt FLSCennik

Termin PAKIET PROMOCJA FIRST MINUT
21 czerwca - 11 lipca 2020 4500 USD
4300 USD
12 lipca - 01 sierpnia 2020 4500 USD
4300 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Los Angeles
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Opcjonalne ubezpieczenie FLS - 40 USD/tydzień
 • Dodatkowe wycieczki całodniowe w weekendy (np.: Soak City Water Park, Knott's Berry Farm, MLB Baseball Game)
 • Dodatkowe wyżywienie w weekendy
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko w przypadku lotu z opieką stewardessy - 100 USD
 • Depozyt zwrotny za zakwaterowanie w rezydencji - 60 USD

..................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+