szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

 

 

Kursy językowe za granicą

 

Kursy językowe za granicą

 

 

Dlaczego na kurs językowy za granicę?

:: Kurs językowy za granicą to na pewno inwestycja w siebie, a także olbrzymia satysfakcja i niezapomniane wrażenia. Polecamy wyjazd wszystkim, którzy chcą przełamać barierę językową, osłuchać się z akcentem, a także w krótkim czasie osiągnąć maksymalne efekty nauki.

 

:: podróże językowe są alternatywą dla wyjazdów typowo turystycznych, ponieważ to nie tylko nauka w szkole, ale również zwiedzanie cudownych miejsc, obcowanie z naturą, podziwianie zabytków, poznawanie innych kultur, uprawianie sportów, czy wypoczynek na plaży. To również wyjątkowa okazja na nawiązanie międzynarodowych znajomości, co sprzyja szkoleniu języka obcego nawet po powrocie do kraju.

 

To doskonały sposób na spędzenie wakacji dla wszystkich dzieci i młodzieży na kursach dla juniorów i obozach językowych, dorosłych na dowolnym rodzaju kursie, seniorów, czy całych rodzin.

 

:: idealna propozycja dla singli, czy tych którzy chcą spedzić urlop w pojedynkę. Dlaczego? Bardzo dużo uczestników kursów z różnych zakątków świata przyjeżdża do szkoły językowej indywidualnie. Szkoły organizują bogate programy zajęć popołudniowych, w tym wspólne wyjścia do pubów, wycieczki, imprezy, wieczory filowe, itp. dzięki czemu nie ma możliwości czuć się odizolowanym, czy samotnym. W szkolnych stołówkach, czy kafeteriach kursanci wspólnie jedzą lunch, piją kawę, spędzają czas na rozmowach. Nie ma podtekstów, czy nie potrzebnych pytań typu "dlaczego wybrał(a)eś się na urlop sam(a)?".

 

Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszych możliwości nauki języków obcych za granicą, doradztwo w wyborze karju i miejsca nauki, zaproponowanie oferty, która najbardziej spełnia Państwa oczekiwania, pomoc w wyborze środka transportu i na życzenie rezerwacja biletów, dostarczenie niezbędnych dokumentów wymaganych w procedurach wizowych, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów w trakcie odbywania przez Państwa kursu i pośredniczenie w składaniu reklamacji, czy skarg do szkół.

 

 

 

JAK WYBRAĆ OFERTĘ?

Zastanów się, co będzie dla Ciebie najlepsze:

  • Czy kursy ogólne - dla wszystkich, którym zależy na ogólnej znajomości języka
  • Czy raczej kursy specjalne - dla osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę językową w specyficznych dziedzinach takich jak: ekonomia, prawo, medycyna, sztuka, itd.

 

W naszej ofercie znajduje się kilkaset propozycji kursów językowych w ponad 90 szkołach, 16 krajach na świecie. By wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią ofertę - skorzystaj z wyszukiwarki kursów językowych.

 

Jeśli nie wiesz co wybrać, pamiętaj, że konsultanci TEE czekają, aby Ci pomóc.Napisz wiadomość, zadzwoń do naszego biura lub zamów rozmowę, my oddzwonimy do Ciebie w określonej prez Ciebie porze i przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję!

 

SZKOŁY

 

Wybraliśmy dla Państwa te szkoły językowe, które oferują najwyższą jakość nauczania, obsługi klienta oraz zapewniają ciekawy program zajęć pozalekcyjnych.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ich właściciele to nasi wieloletni partnerzy, z którymi regularnie spotykamy się na licznych konferencjach czy wyjazdach organizowanych przez stowarzyszenia zrzeszające najlepsze szkoły i agentów turystyki językowej i których szkoły odwiedzamy przy okazji naszych podróży.

 

AKREDYTACJE

Współpracujące z TEE szkoły językowe są zrzeszone w międzynarodowych organizacjach i stowarzyszeniach:
British Council, IALC, MEI, RELSA, FIYTO, ALTO, GWEA, ARELS, CILT, Campus Austria, GfDS, EAQUALS, ASDIFLE, ANEFLE, CSN, ASILS, ELITE, NAFSA, AATSP, FEDELE, AEPLE, CCIS.

 

 

Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie programy edukacyjne oferowane przez naszych partnerów spełniają najwyższe światowe standardy, a pobyt w szkole będzie dla Was efektywny i bezpieczny pod każdym względem.