szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Wyjazdy rodzinne

 

Kursy rodzinne to znakomite rozwiązanie, aby spędzić wakacje z dziećmi / dzieckiem i równocześnie wykorzystać czas na naukę języka obcego.

 

JAK TO DZIAŁA?

 

W kursie rodzinnym może wziąć udział minimum 1 rodzic/opiekun i 1 dziecko. Rodzice biorą udział w kursie językowym dla dorosłych (grupy międzynarodowe, dowolny rodzaj kursu i poziom zaawansowania), a dzieci w zajęciach językowych i często również rekreacyjnych wśród rówieśników z różnych części świata pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

 

Zajęcia dla dzieci kończą się zwykle popołudniami, co daje rodzicom możliwość zaplanowania dla siebie czasu na zwiedzanie, zakupy czy relaks.

 

 

DLA KOGO?

  • oczywiście dla wszystkich rodziców i dzieci w wieku od 5 do 16 lat, którzy chcą spędzić wakacje inaczej niż zwykle, połączyć przyjemne z pożytecznem (choć to drugie może być również przyjemnością w tym przypadku) i przywieźć z wakacji więcej niż tylko piękne wspomnienia i zdjęcia. Wspólnie z rodzicami mogą wyjechać na kurs językowy również nastolatkowie w wieku powyżej 17 lat, tyle tylko, że biorą udział w kursach dla dorosłych (+17). W takim wypadku można wybrać dowolny kurs (ogólny, specjalistyczny, przygotowujący do egzaminów, intensywny itp.).
  • polecamy tę możliwość wyjazdów rodzicom dzieci młodszych (poniżej 13 lat), którzy chcą, by dzieci doskonaliły język obcy w międzynarodowych grupach, ale są za małe by samodzielnie wziąć udział w międzynarodowym obozie językowym. Z takiej możliwości korzystają nie tylko rodzice, ale i dziadkowie czy babcie, którzy biorą udział w kursach dla grup wiekowych +50, gdzie mogą bez skrępowania uczyć się języka obcego wśród swoich rówieśników, a wnuczek/wnuczka przebywa w tym czasie na zajęciach w swojej grupie wiekowej.

 

 

ZAKWATEROWANIE

Opcje zakwaterowania opisane są szczegółowo przy każdej ofercie. Może to być rodzina goszcząca, rezydencja szkolna, hotel lub apartament.

 

OŚRODKI

Najczęściej zajęcia dla rodziców i dzieci odbywają się w różnych budynkach, ale rozpoczynają się o różnych godzinach (dla dzieci wcześniej). Można odprowadzać dziecko na zajęcia lub zamówić usługę "door-to-door", czyli codzienne transfery specjalnym busem do i ze szkoły.