szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

kursy za granica dla mlodziezy

 

 

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad zaplanowaniem wakacji dla swoich dzieci, proponujemy kursy językowe za granicą dla dzieci.młodzieży w wieku 9 - 18 lat.

Dzieci będą mogły uczyć się języka obcego w międzynarodowych grupach, a co najważniejsze, spędzić wspaniałe i bezpieczne wakacje w towarzystwie rówieśników z całego świata.

 

WYBÓR OFERTY

Nasi konsultanci służą pomocą w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty biorąc pod uwagę potrzeby językowe, zainteresowania, wiek, wizję idealnych wakacji i oczywiście przeznaczony na cel wyjazdu "fundusz". Mamy w swojej ofercie bardzo duży wybór kursów językowych dla młodzieży. Niektóre ze współpracujących z nami szkół określa ten rodzaj kursów jako obozy językowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się również z ofertami obozów językowych na naszej stronie internetowej.

GRUPY

Niezależnie od oferty, wszystkie kursy odbywają się w szkołach językowych za granicą, w grupach międzynarodowych. Przypisanie do odpowiedniej grupy zaawansowania następuje w pierwszym dniu kursu, po teście językowym. Zajęcia prowadzone są przez Native speaker's, czyli osoby, dla których nauczany język jest ojczystym.

 

UBEZPIECZENIE

Travel Exchange & Education oferuje ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Wszyscy uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem turystycznym od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Sumy ubezpieczeń wynoszą odpowiednio równowartość: KL /do 10 000 EUR/, NNW / do 7000 PLN/ i bagaż /800 PLN/.

 

 

SZKOŁY

Nasze szkoły są szkołami akredytowanymi przez organizaje międzynarodowe jak i lokalne (np. British Council, Instytut Cervantesa, English UK, Gothe Institute, FELTOM i inne).

 

TRANSPORT

W wybranych terminach organizujemy przeloty samolotem z Warszawy (z polskim opiekunem). Na przeloty w innych terminach zealizujemy indywidualną rezerwację biletów lotniczych (lub autokarowych) w atrakcyjnych cenach.

 

ZAPRASZAMY !

 

UWAGA: na zdjęciu uczestnicy kursów dla młodzieży FREESTYLE Nowy Jork w szkole EC English