szukaj kursów / obozów

Rodzaje kursów

Zachęcamy do zaponania się z opisami rodzajów kursów organizowanych przez szkoły językowe za granicą. Wybór oferty polecamy z wyszukiwarki  kursów lub z menu Kursów językowych dla dorosłych.Kursy dla profesjonalistów

Kursy dla profesjonalistów (Excecutive courses) to kursy języka ogólnego, odbywają się w mini grupach. Kursy językowe za granicą dla profesjonalstów przeznaczone są dla osób aktywnych zawodowo, ludzi biznesu, którzy chcą poszerzyć ogólną znajomość języka obcego. 

Czytaj całość
 
Kursy one-to-one

KURSY ONE-TO-ONE- czyli zajęcia indywidualne z nauczycielem. Kurs językowy za granicą prowadzony w formule one-to-one polecamy wszystkim, którzy w krótkim czasie chcą/muszą uzyskać zamierzony efekt. O zajęcia indywidualne można poszerzyć każdy grupowy kurs w zagranicznej szkole językowej.

Czytaj całość
 
Kursy języka biznesu

Profesjonalnie przygotowane programy, przeznaczone dla osób, które studiują nauki ekonomiczne lub tą dziedziną zajmują się zawodowo.

Czytaj całość
 
Dla nauczycieli

Prowadzone przez najlepszych metodyków i praktyków zawodu nauczyciela. Kursy zapewniają dofinansowanie z Programu Comenius

Czytaj całość
 
Kursy specjalne

Organizowane jako osobne kursy lub traktowane jako rozszerzenie kursu ogólnego o zagadnienia ze specyficznych dziedzin.

Czytaj całość
 
Kursy ogólne

Ogólne kursy językowe za granicą przeznaczone dla osób, dla których głównym celem jest wzbogacenie ogólnej wiedzy językowej.

Czytaj całość