szukaj kursów / obozów

Podróż

 

 

 

Pozostawiamy naszym Klientom pełną swobodę w zakresie wyboru środka transportu. Do miejsca odbywania kursu można dotrzeć samolotem, dojechać pociągiem, samochodem i w każdy inny możliwy, wygodny dla Państwa sposób.

 

 


Rezerwacja biletu lotniczego w TEE

Na życzenie Państwa dokonujemy rezerwacji biletu lotniczego w atrakcynych cenach. W tym celu prosimy skontaktować się z naszym konsultantem, który doradzi najdogodniejsze połączenie lotnicze oraz zarezerwuje przelot.

UWAGA!!! Ponieważ troszczymy się o prawidłowy przebieg nie tylko kursu, ale całego wyjazdu, prosimy o NIE kupowanie biletów nim nie potwierdzimy Państwu dostępności miejsc na wybranym kursie językowym!

Transfer z dworca/lotniska
Nasze szkoły partnerskie standardowo oferują możliwość odbioru z lotniska/dworca – informacji o aktualnych cenach transferu udzieli Państwu nasz konsultant. Istnieje również możliwość zamówienia transferu z miejsca zakwaterowania na lotnisko bądź dworzec. Koszt transferu jest zwykle porównywalny z opłatą za przejazd taksówką, z tą różnicą, że na lotnisko/dworzec przyjeżdża po Państwa kierowca, który wychodzi po Państwa do hali przylotów.