szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Obozy językowe za granicą

 

obozy językowe za granicą

 

Obozy językowe za granicą do doskonała propozycja na spędzenie wakacji dla dzieci i młodzieży.

 

Dzieci będą mogły uczyć się języka obcego w międzynarodowych grupach, a co najważniejsze, spędzić wspaniałe i bezpieczne wakacje w towarzystwie rówieśników z całego świata.

 

RODZAJE OBOZÓW

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • standardowe obozy językowe, których program składa się z zajęć językowych (15-20 lekcji/tydzień) i pakietu zajęć rekreacyjno - sportowych, w zakres których wchodzą najczęściej wycieczki, wyjścia na plażę, spacery, zajęcia sportowe, gry i zabawy, warsztaty, dyskoteki ito

 

  • obozy językowo-sportowe, których program składa się z zajęć językowych (15-20 lekcji/tydzień), pakietu sportowego (ogólnego - gdzie prowadzone są zajęcia sportowe różnych dziedzin - siatkówka, piłka nożna, gimnastyka, gry itp lub specjalistycznego - gdzie wszystkie zajęcia obejmują jedną dziedzinę sportu, np. piłkę nożną, tenis, jazdę konną, koszykówkę, taniec i inne). W programie obozów językowo - sportowych są również zajęcia rekreacyjne, czyli wycieczki, gry i zabawy i dyskoteki.

 

  • obozy językowo - tematyczne, które zawieraja w swoich programach zajęcia językowe (15 lub 20 lekcji/tydzień) oraz specjane warsztaty zorientowane na konkretną dziedzinę. I tak w naszej ofercie znajdziecie Państwo obozy językowo - filmowe, językowo - aktorskie, językowo - fotograficzne, językowo - modowe, czy takie, które łączą naukę języka z warsztatami dla młodych liderów i inne. Uczestnicy biorą również udział w zajęciach rekreacyjnych, wycieczkach itp.

 

SZKOŁY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ

Nasze szkoły są szkołami akredytowanymi przez organizaje międzynarodowe jak i lokalne (np. British Council, Instytut Cervantesa, English UK, Gothe Institute, FELTOM i inne).

Obozy organizowane są często na tereniach kampusów uniwersyteckich, które wynajmowane są w całości przez szkoły na okres letni, kampusów należących do szkół

WYBÓR OFERTY

Nasi konsultanci służą pomocą w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty biorąc pod uwagę potrzeby językowe, zainteresowania dzicka, wiek, wizję idealnych wakacji i oczywiście przeznaczony na cel wyjazdu "fundusz".

GRUPY

Proponujemy pobyt w grupach polskich lub międzynarodowych w towarzystwie rówieśników z różnych części Europy i świata.

WYJAZDY INDYWIDUALNE

Większość propozycji w naszej ofercie stanowią wyjazdy indywidualne, czyli nie jedzie zorganizowana grupa polska. Jednak nie ma potrzeby martwić się o bezpieczeństwo. Dzieciom do 14 roku życia polecamy wraz z biletem lotniczym zamówić opiekę stewardessy, której na lotnisku rodzice przekazują dziecko pod opiekę, a na lotnisku docelowym stewardesa przekazuje je przedstawicielowi szkoły, który czeka z tabliczą z logiem i imieniem i nazwiskiem dziecka i przewodzi je na miejsce obozu.

W indywidualnych obozach językowych biorą udział dzieci z całego świata już od 9 roku życia.

 

 

UBEZPIECZENIE

TEE oferuje ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Wszyscy uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem turystycznym od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia. Sumy ubezpieczeń wynoszą odpowiednio równowartość: KL /do 10 000 EUR/, NNW / do 7000 PLN/ i bagaż /800 PLN/.

 

TRANSPORT

W wybranych terminach organizujemy przeloty samolotem z Warszawy (z polskim opiekunem). Na przeloty w innych terminach zealizujemy indywidualną rezerwację biletów lotniczych (lub autokarowych) w atrakcyjnych cenach.

 

 

ZAPRASZAMY !