szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Dlaczego z TEE?

 

BEZPIECZEŃSTWO

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dzieci i młodzież mają zapewnioną całodobową opiekę zagranicznej kadry pedagogicznej oraz polskich opiekunów (na wyjadach grupowych). Nasze partnerskie szkoły to uznani na rynku turystyki międzynarodowej organziatorzy, którzy specjalizują się w organizacji międzynarodowych obozów.

Przed wyjazdem dzieci otrzymują pakiet informacyjny (tłumaczony na j.polski) oraz numery całodobowych telefonów alarmowych do naszych konsultantów, a rodzice telefony kontaktowe do szkół, ośrodków i opiekunów.   

JAKOŚĆ

Podróże językowe organizujemy od ponad 10 lat, a nasi partnerzy to uznane na światowym rynku turystyki edukacyjnej szkoły językowe. Posiadają wymagane akredytacje międzynarodowe jak i lokalne (np. British Council, Instytut Cervantesa, English UK, Gothe Institute, FELTOM i inne).

Obozy organizowane są często na tereniach kampusów uniwersyteckich, które wynajmowane są w całości przez szkoły na okres letni, kampusów należących do szkół. Kampusy są monitorowane, często posiadają boiska sportowe, baseny, korty tenisowe, hale sportowe, a sale, gdzie odbywają się zajęcia są bardzo dobrze wyposażone i zapewniają komfort nauki dzieciom.

Kadra pedagogiczna jest skrupulatnie dobierana przez organizoatorów. Wykładowacami są native speakers, zajęcia rekreacyjne prowadzone są przed doskonale przygotowanych animatorów czasu wolnego, a zajęcia sportowe przez profesjonalnych trenerów.

 

PROFESJONALIZM

Każdy nasz młody Klient traktoiwany jest przez nas indywidualnie.

Możecie Państwo mieć pewność, że pomożemy wybrać spośród licznych ofert tę właściwą dla Państwa dzieci biorąc pod uwagę nie tylko rodzaj języka, którego się uczą, ale i poziom jego znajomości, zainteresowania, sposób spędzania wolnego czasu, wizję idealnych wakacji - czyli wszystko, co sprawi, że wyjazd nie będzie "karą" (czyli nauka w wakacje), ale nagrodą!

Gwarantujemy sprawne załatwianie wszystkich formalności związanych z rezerwacją wyjazdu, zakupem biletów lotniczych oragnizacji trasferów. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem wyjazdu, kontaktujemy się z przedstawicielami szkoły w trakcie pobytu naszych Klientów, służymy pomocą w przekazywaniu zagranicznym opiekunom informacji od Państwa (jeżeli np. na przeszkodzie do Pańswta bezpośdiego kontaktu z opiekunami zagranicznymi stoi niewystarczająca znajomość języka obcego) itp.

Dla stałych Klientów proponujemy rabaty.


PEWNOŚĆ

Przed wyjazdem otrzymacie Państwo od nas wszystkie dokumenty potwierdzające rezerwację kursu wraz z pakietem informacyjnym, a w przypadku obozów, gdzie dzieci zakwaterowane są u rodzin goszczących dostarczamy szczegółowe mapki jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

ZAPRASZAMY !