szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Jak się zapisać

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem rejestracji jest skorzystanie z naszej wyszukiwarki, której ostatnim krokiem jest rezerwacja wybranej oferty. UWAGA - rezerwacja on-line nie jest równoznaczna z rezerwacją miejsca w szkole.

Jeżeli nie znaleźli Państwo idealnej dla siebie oferty prosimy o kontakt z naszymi Konsultatntami np. za pośrednictwem formularza REJESTRACJI ON-LINE , w ciągu 48 godzin przedstawimy Pańwtu ofertę indywidualną.

 

Zachęcamy również do zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy  który znajduje się w górnym menu lub przy opisie każdej oferty.

 

 

 

Procedura rezerwacji kursu przebiega następująco:

 

I wybieracie Państwo odpowiednią dla siebie opcję wyjazdu (z wyszukiwarki kursów i dokonujecie jego rezerwacji automatycznej, z Katalogu kursów językowych za granicą lub na podstawie ofert przedstawionych przez Konsultanta TEE)

 

II w przypadku rejestracji ON - LINE Konsultant TEE kontaktuje się z Państwem, potwierdza szczegóły rezerwacji

 

III przygotowujemy dla Państwa kosztorys wyjazdu zawierający wszystkie dodatkowe opcje takie jak - bilet lotniczy/autokatowy, ubezpieczenie, transfery i inne

 

IV po Państwa akceptacji kosztorystu podpisujemy umowę cywilno - prawną

 

V wpłacacie Państwo zaliczkę (1000 zł) na konto bankowe TEE;

 

VI TEE rezerwuje kurs w szkole;

 

VII na 4 tygodnie przed planowaną datą wyjazdu wpłacacie Państwo resztę należności (UWAGA: rezerwacje w krótszych terminach są możliwe, jednak zależą bezpośrednio od dostępności miejsc na wybranym kursie)

 

VIII  TEE dostarcza Państwu dokumenty potrzebne do wyjazdu (bezpośrednio w biurach TEE lub przesyłką pocztową) - potwierdzenia przyjęcia na kurs, potwierdzenie zakwaterowania, bilet lotniczy, polisę ubezpieczeniową;

 

IX TEE pomaga w przygotowaniach do wyjazdu.