szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Procedura rezerwacji
Procedura rezerwacji oferty TEE:


Najłatwiejszym sposobem rejestracji jest skorzystanie z naszej wyszukiwarki, której ostatnim krokiem jest rezerwacja wybranej oferty.

W celu przejścia do formularza rejestracyjnego danej oferty należy kliknąć na przycisk „rezerwuj”, znajdujący się w sekcji cennik.

Jeżeli macie Państwo pytania odnośnie konkretnej oferty – możecie wysłać zapytanie do Konsultanta za pośrednictwem formularza, do którego prowadzi przycisk „zapytaj” widniejący pod cennikiem.

Po wypełnieniu formularza, niezwłocznie od momentu pojawienia się go w naszym systemie, nasz Konsultant skontaktuje się z Państwem i potwierdzi szczegóły zamówionej oferty / lub odpowie na pytanie zawarte w formularzu zapytania.


Nasi Konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku godz. 9:00 – 17:30 oraz w sobotę od 9:00 – 13:00. W tych godzinach jest dostępna usługa „Masz pytania? Oddzwonimy!” – z której można skorzystać wypełniając pola formularza znajdującego się w górnym menu, po prawej stronie.


Drogą mailową oraz na adres pocztowy podany przez Państwa w formularzu, przesyłamy umowę, warunki uczestnictwa oraz warunki ubezpieczenia dotyczące wyjazdu. Powyższe dokumenty dostępne są również przy każdej ofercie z naszej wyszukiwarki.


Po opłaceniu kosztów, zgodnie z harmonogramem oferty, dostarczamy Państwu dokumenty potwierdzające rezerwację danego programu i wszystkie niezbędne informacje związane z wyjazdem i pobytem w wybranej szkole.

Życzymy udanego pobytu