szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ANGIELSKI dla JUNIORÓW (6-11 lat) - Międzynarodowy obóz językowy dla dzieci - Bede's (Easbourne)

Opis obozu:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Ośrodek w Eastbourne zlokalizowany jest na wzniesieniu, skąd rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże oraz zatokę. Plaża oraz centrum miasta znajdują się w niewielkiej pieszej odległości od kampusu. Budynek szkoły nie jest duży, co stwarza domową atmosferę, w której najmłodsi uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie. Program obozu obejmuje 20 godzin zajęć językowych tygodniowo oraz pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych i wycieczki. W ośrodku organizowane są również obozy językowe w połączeniu z warsztatami tańca.
Akredytacje szkołyZakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach 4-10 osobowych. Łazienki znajdują się na korytarzu i dzielone są z innymi studentami. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu. 

Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego
Kurs języka angielskiego Little Explorers obejmuje 17,5 godziny tygodniowo. Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych w zakresie ogólnej znajomości języka angielskiego oraz zabawy i projekty językowe. Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
 

Studenci uczestniczą też w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej i tworzenie komiksu.
Studenci przygotowują również własne projekty, które stanowią wprowadzenie do środowej wycieczki. Zajęcia językowe odbywają się na 8 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach 10 osobowych, prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.


Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.

Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np. gra w kręgle, jazda na rowerze, czy rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów i poszukiwanie skarbów.

W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w soboty i obejmują wizyty w zabytkowych i historycznych miejscowościach. W środy i niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park.
Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.

Dodatkowe zajęcia sportowe Academy
Dodatkowe zajęcia sportowe z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach daną dyscypliną sportu. Profesjonalne zajęcia sportowe z instruktorem obejmują 3 godziny w tygodniu. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym. Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby podnosić umiejętności uczestników w wybranej przez nich dziedzinie oraz zainspirować i zmotywować ich do ćwiczeń i treningów. Podczas zajęć uczestnicy poznają również specyficzne słownictwo oraz terminologię związaną z wybraną dyscypliną. Studenci mogą wybrać spośród następujących dyscyplin sportowych: jazda konna, tenis lub pływanie. Zajęcia odbywają się na poziomie od początkującego do śednio-zaawansowanego

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:10Czas trwania:minimum 2 tygodnie
Data rozpoczęcia:01, 08, 15, 22, 29 lipca oraz 5 sierpnia 2018Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:6 - 11 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 17,5 godziny tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7, 1 opiekun na 6 uczestników (na miejscu)

Oferta FIRST MINUTE 2018 ważna przy rezerwacji do 30 stycznia 2018
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLNCennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2150 GBP
2000 GBP
3 tygodnie 3225 GBP
3125 GBP
4 tygodnie 4300 GBP
3995 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach - 100 GBP (w 1 jedną stronę)
 • Zajęcia Academy: pływanie - 150 GBP/tydzień
 • Zajęcia Academy: jazda konna - 250 GBP/tydzień
 • Zajęcia Academy: tenis - 150 GBP/tydzień
 • Zajęcia Academy: opieka nad zwierzętami - 200 GBP/tydzień
 • Zajęcia Academy: sztuki sceniczne - 150 GBP/tydzień
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
*Zajęcia w opcji Academy dostępne są w wyznaczonych tygodniach.
......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+