szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ANGIELSKI + PRZYGODA - Międzynarodowy obóz językowy - Bede's (Windlesham)

Opis obozu:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci i młodzieży z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Widlesham House School, założona w 1837 roku, była pierwszą prywatną szkołą podstawową w kraju. W swojej obecnej siedzibie szkoła znajduje się od 1934 roku. Szkoła Widlesham  położona jest  w rejonie South Downs we wschodniej części hrabstwa Sussex, na obszarze 26 hektarów. Niedaleko stąd do nadmorskiego kurortu Worthing, Brighton oraz do Londynu. Do szkoły szybko dojechać można również  z lotnisk Heathrow i Gatwick. Rozległy kampus daje poczucie wolności, co w połączeniu z jego bezpiecznym położeniem sprawia, że Windlesham jest idealnym miejscem dla nastolatków.  Na terenie kampusu dostępne są korty tenisowe, hala sportowa, basen, boiska sportowe oraz sala teatralna.
Akredytacje szkoły
Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu w pokojach 5-7 osobowych, w osobnych budynkach dla dziewczyn i chłopców.  Pokoje wyposażone są w łóżka oraz szafki/komody, duże szafy zlokalizowane są na korytarzach. Łazienki są dzielone. W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy, gdzie uczestnicy mogą pograć w gry planszowe, posłuchać muzyki, pooglądać telewizję lub zagrać w ping-ponga. 
Przynajmniej 2 razy w tygodniu studenci mogą oddać swoje rzeczy do prania.
Wyżywienie obejmuje  3 posiłki dziennie

W każdym budynku rezydencji zakwaterowany jest opiekun (House Parent), który odpowiedzialny jest za wszystkich studentów.
 

Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego
Zajęcia językowe obejmują 20 godzin tygodniowo. Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych w zakresie ogólnej znajomości języka angielskiego oraz zabawy i projekty językowe. Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Dodatkowo, w oboazach biorą udział uczesnticy będący rodowitymi użytkownikami angielskiego. Uczniowie brytyjscy mieszkają na kampusie, dzięki czemu pozostali uczestnicy mogą z łatwością nawiązać z nimi kontakt.

Studenci uczestniczą też w rozmaitych grach i zabawach językowych takich jak: warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie pamiętnika wideo, układanie wakacyjnej piosenki, tworzenie komiksu czy redagowanie szkolnej gazetki.

Podczas zajęć uczestnicy rozwijają swoje zdolności mówienia, rozumienia ze słuchu oraz używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Studenci przygotowują również własne projekty, które stanowią wprowadzenie do środowej wycieczki.
Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli spełniających kryteria Accreditation UK.

Zajęcia rekreacyjne i sportowe
Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.

Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np. gra w kręgle, jazda na rowerze czy rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów i poszukiwanie skarbów.

W środy i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy odwiedzą różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych i historycznych miejscowościach. W niedziele oraz w środy organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park.

Dodatkowe zajęcia sportowe Academy
Dodatkowe zajęcia z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach. Profesjonalne zajęcia sportowe z instruktorem odbywają się w wymiarze 3-6 godzin w tygodniu. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywać się będą w tym czasie. Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby podnosić umiejętności uczestników w wybranej przez nich dziedzinie oraz zainspirować i zmotywować ich do ćwiczeń i treningów. Podczas zajęć uczestnicy poznają również specyficzne słownictwo oraz terminologię związaną z wybraną dyscypliną. Do wyboru są następujące dyscypliny: taniec (commercial pop), sztuki sceniczne, żeglowanie, tenis, jazda konnapiłka nożna, wspinaczka ściankowa, lekcje śpiewu. Z ajęcia sportowe odbywają się na poziomie od początkującego do średnio-zaawansowanego. Tenis, pływanie - zajęcia w grupie (1 trener na 10 uczestników) i indywidualne z trenerem; jazda konna ? zajęcia w małych grupach, w pobliskiej s
Justify Full
tadninie koni. Ubezpieczenie szkoły nie obejmuje opcji  Academy

Dostępność:lipiec - sierpieńTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 14 osóbCzas trwania:minimum 2 tygodnie
Data rozpoczęcia:10, 17, 24, 31 lipca oraz 8 sierpnia 2022 (ostatni termin tylko tydzień)Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:11 - 15 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN


Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET LAST MINUTE
2 tygodnie 2300 GBP
2180 GBP
3 tygodnie 3450 GBP
3270 GBP
4 tygodnie 4600 GBP
4370 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach) - 100 GBP (w 1 jedną stronę)
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
 • Zajęcia Academy: tenis (6 godzin/tydzień) 225 GBP / tydzień; jazda konna (3 godziny/tydzień) 250 GBP / tydzień; ; sztuki sceniczne (6 godzin/tydzień) 225 GBP,  piłka nożna (6 godzin/tydzień) 225 GBP/tydzień; 
......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+