szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKY ADVENTURE - Międzynarodowy obóz językowy - Bucksmore (Plumpton College)

Opis obozu:

Bucksmore Adventure to połączenie nauki języka angielskiego i ekscytujących zajęć sportowych z odrobiną adrenaliny .

Bucksmore Education to na codzien renomowana prywatna szkoła średnia i podstawowa z internatem założona w 1979 r, a od 22 organizuje letnie obozy językowe dla zagranicznych studentów.
Obozy Bucksmore wyróżnia jakość w każdym aspekcie: poziom prowadzonych kursów, materiałów dydaktycznych, zajęć rekreacyjnych, wykwalifikowana kadra i wspaniała atmosfera.

Obozy Bucksmore organizowane są na terenie najlepszych kampusów uniwersyteckich i szkół z internatem całej Anglii i są jedną z najlepszych propozycji dla ambitnych uczniów szkół średnich, którzy prócz wakacyjnego kursu w trakcie którego będą mogli spotkać młodzież z wielu krajów, chcą osiągnąć nie tylko lepszy poziom znajomości języka ale i rozwijać swoje zainteresowania.


Obóz dla młodzieży w wieku 13 - 16 lat odbywa się na terenie Plumpton College, który zlokalizowany jest w malowniczej okolicy w sąsiedztwie parku narodowego South Downs, około 20 minut jazdy samochodem od nadmorskiego kurortu Brighton. Plumpton College jest szkołą o profilu rolniczym. Teren kampusu obejmuje rozległe tereny zielone, farmę, centrum opieki nad zwierzętami oraz szkółkę jeździecką, jedną z najlepszych w południowej Anglii. Plumpton College posiada również doskonałą infrastrukturę sportową, w tym korty tenisowe, halę sportową, ścianę do wspinaczki oraz dwie ujeżdżalnie.


Bucksmore Adventure to program dla aktywnej młodzieży, która lubi szukać mocnych wrażeń. Uczestnicy programu Adventure biorą udział zajęciach lekcyjnych i wycieczkach  w Plumpton College oraz w specjalnie dla nich przygotowanym programie zajęć dodatkowych, który wypełniony jest aktywnymi i oferującymi liczne przygody atrakcjami. Uczestnicy Bucky Adventure będą mieli okazję żeglować, zbudować tratwę czy udać się na wycieczkę na rowerach górskich. W programie jest również jazda konna, wspinaczka, mountain boarding, żeglowanie, kajaki oraz kamping przetrwania w lesie.

W programie Bucky Adventure bierze udział mała liczba uczestników, co pozwala stworzyć wspaniałą atmosferę wśród obozowiczów, którzy wspólnie przeżywają rozmaite przygody. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, aby brać udział w zajęciach, dlatego jest to doskonała okazja, aby po raz pierwszy spróbować nowych wyzwań.
Jazda na rowerach górskich w parku narodowym South Downs, jazda konna po okolicy, żeglowanie i pływanie kajakami po jeziorze Ardingly. Dwie całodniowe wycieczki i jedna półdniowa wycieczka, w tym raz w tygodniu wycieczka do Londynu!Kurs języka angielskiego
Zajęcia na każdym poziomie - od podstawowego do zaawansowanego - prowadzone są w oparciu o specjalnie przygotowany program nauczania, tak aby wszyscy studenci mogli doskonalić i rozwijać swoje indy widualne umiejętności. Program nauczania obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych (mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania), gramatykę oraz słownictwo. Umiejętności zdobyte podczas zajęć uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas rozmów i zabaw z nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi. Uczestnicy otrzymują zeszyty ćwiczeń oraz przybory do pisania, a na zakończenie raport osiągnięć i certyfikat ukończenia kursu.
Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 11-osobowych. Pierwszego dnia zajęć wszyscy nowi uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego. Sprawdzane są również umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Nauczyciele przedstawią przygotowany program zajęć.
W ciągu tygodnia, z wyjątkiem jednego dnia, wszystkie zajęcia odbywają się rano. W programie są również sesje wieczorne, podczas których odbywają się dyskusje, przygotowania do cotygodniowego projektu lub konsultacje z nauczycielami. Wieczorne sesje prowadzone są w sposób interaktywny i umożliwiają doskonalenie zdobytych wcześniej umiejętności w bardziej swobodnej atmosferze.


PRZYKŁADOWY PLAN TYGODNIA

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w nowoczesnej rezydencji na terenie kampusu, w pokojach jednoosobowych (130) oraz dwuosobowych (15), z których większość została zbudowana w 2010 roku. W niektórych wspólnych częściach kampusu dostępny jest Internet bezprzewodowy (Wi-Fi). Uczestnicy mogą korzystać z komputerów stacjonarnych w jednej z trzech sal komputerowych. Zajęcia odbywają się w jednym z budynków szkolnych, który zlokalizowany jest niedaleko rezydencji oraz stołówki. Lokalizacja oraz spokój i bezpieczeństwo jakie zapewnia kampus sprawiają, że jest on najchętniej wybieranym kampusem przez uczestników obozów Bucksmore. Jako opcjonalne zajęcia w Pumpton można również wybrać jazdę konną.

Zajęcia :

Wycieczki 
Dla wielu uczestników wycieczki stanowią najważniejszą atrakcję w ciągu całego tygodnia, dlatego kadra szkoły Bucksmore bardzo starannie przygotowuje każdy wyjazd, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej atrakcji oraz przekazać najważniejsze informacje o wszystkim, co będą mogli zobaczyć. Szkoła organizuje dwie całodniowe wycieczki w tygodniu oraz jedną wycieczkę półdniową. Pozwalają one na odkrywanie niektórych z najsłynniejszych miejsc w Wielkiej Brytanii takich jak Canterbury, Portsmouth oraz oczywiście Londynu. Wycieczki półdniowe obejmują wizyty w miejscach zlokalizowanych w pobliżu kampusu np. Bongor Regis czy Hever Castle. O wyborze atrakcji decyduje koordynator zajęć, kierując się zainteresowaniami całej grupy.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 11Czas trwania:od 2 tygodni
Data rozpoczęcia:6 i 20 lipca 2021Poziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:13 - 16 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 15 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych (zajęcia kulturowe, sportowe, gry i zabawy w dni, w które nie odbywają się zajęcia 'Adventure')
 • 7,5 godzin zajęć  'Adventure' w tygodniu
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe i 1 wycieczka półdniowa w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej kampusu
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do 30 kwietnia 2021
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Cennik

Czas trwania PAKIET - First Minute PAKIET
6-20 lipca 2021 2700 GBP
2900 GBP
20 lipca - 3 sierpnia 2021 2700 GBP
2900 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+