szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKSMORE CODING - Międzynarodowy obóz językowy z kursem programowania - Bucksmore (Plumpton College)

Opis obozu:

Bucksmore Coding to nowość w 2016 roku! Nauka języka angielskiego i języka komputerów!

Z Bucksmore zrobisz więcej...
Najnowsza propozycja szkoły Bucksmore skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby się dowiedzieć jak działają komputery oraz poznać język ich programowania, przy jednoczesnym doskonaleniu znajomości języka angielskiego.

Uczestnicy programu Coding biorą udział w tych samych zajęciach lekcyjnych co uczestnicy programu Bucksmore Summer w Plumpton College, ale 4 razy w tygodniu 1,5 godziny nauki języka angielskiego zastępują zajęcia z programowania. Kurs programowania dostosowany jest do poziomu podstawowego. Uczestnicy będą korzystać z komputerów Raspberry Pi, mini komputerów o rozmiarze karty kredytowej, które zaprojektowane są i służą specjalnie do nauki programowania. Uczestnicy poznają podstawowe zasady programowania w językach takich jak Scratch czy Python podczas tworzenia własnej gry komputerowej oraz pracując nad większym grupowym projektem. Ponadto, po zakończeniu kursu, każdy uczestnik będzie mógł zabrać swój mini komputer do domu, aby móc kontynuować naukę.  Podczas zajęć uczestnicy będą mieli również dostęp do w pełni wyposażonego, nowoczesnego laboratorium komputerowego.

Kurs języka angielskiego
Zajęcia na każdym poziomie - od podstawowego do zaawansowanego - prowadzone są w oparciu o specjalnie przygotowany program nauczania, tak aby wszyscy studenci mogli doskonalić i rozwijać swoje indywidualne umiejętności. Program nauczania obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych (mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania), gramatykę oraz słownictwo. Umiejętności zdobyte podczas zajęć uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas rozmów i zabaw z nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi. Uczestnicy otrzymują zeszyty ćwiczeń oraz przybory do pisania, a na zakończenie raport osiągnięć i certyfikat ukończenia kursu.
Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 11-osobowych. Pierwszego dnia zajęć wszyscy nowi uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego. Sprawdzane są również umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Nauczyciele przedstawią przygotowany program zajęć.
W ciągu tygodnia, z wyjątkiem jednego dnia, wszystkie zajęcia odbywają się rano. W programie są również sesje wieczorne, podczas których odbywają się dyskusje, przygotowania do cotygodniowego projektu lub konsultacje z nauczycielami. Wieczorne sesje prowadzone są w sposób interaktywny i umożliwiają doskonalenie zdobytych wcześniej umiejętności w bardziej swobodnej atmosferze.

Zakwaterowanie:

Plumpton College
Plumpton College zlokalizowany jest w malowniczej okolicy w sąsiedztwie parku narodowego South Downs, około 20 minut jazdy samochodem od nadmorskiego kurortu Brighton. Plumpton College jest szkołą o profilu rolniczym. Teren kampusu obejmuje rozległe tereny zielone, farmę, centrum opieki nad zwierzętami oraz szkółkę jeździecką, jedną z najlepszych w południowej Anglii. Plumpton College posiada również doskonałą infrastrukturę sportową, w tym korty tenisowe, halę sportową, ścianę do wspinaczki oraz dwie ujeżdżalnie.

Uczestnicy zakwaterowani są w nowoczesnej rezydencji na terenie kampusu, w pokojach jednoosobowych (130) oraz dwuosobowych (15), z których większość została zbudowana w 2010 roku. W niektórych wspólnych częściach kampusu dostępny jest Internet bezprzewodowy (Wi-Fi). Uczestnicy mogą korzystać z komputerów stacjonarnych w jednej z trzech sal komputerowych. Zajęcia odbywają się w jednym z budynków szkolnych, który zlokalizowany jest niedaleko rezydencji oraz stołówki. Lokalizacja oraz spokój i bezpieczeństwo jakie zapewnia kampus sprawiają, że jest on najchętniej wybieranym kampusem przez uczestników obozów Bucksmore.

Zajęcia :

Wycieczki
Dla wielu uczestników wycieczki stanowią najważniejszą atrakcję w ciągu całego tygodnia, dlatego kadra szkoły Bucksmore bardzo starannie przygotowuje każdy wyjazd, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej atrakcji oraz przekazać najważniejsze informacje o wszystkim, co będą mogli zobaczyć. Szkoła organizuje dwie całodniowe wycieczki w tygodniu oraz jedną wycieczkę półdniową. Pozwalają one na odkrywanie niektórych z najsłynniejszych miejsc w Wielkiej Brytanii takich jak Canterbury, Portsmouth oraz oczywiście Londynu. Wycieczki półdniowe obejmują wizyty w miejscach zlokalizowanych w pobliżu kampusu np. Bongor Regis czy Hever Castle. O wyborze atrakcji decyduje koordynator zajęć, kierując się zainteresowaniami całej grupy.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 11Czas trwania:2 tygodnie
Data rozpoczęcia:3 i 17 licpa 2018Poziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:13 - 16 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 15 godzin tygodniowo
 • Kurs programowania - 7,5  godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych (zajęcia kulturowe, sportowe, gry i zabawy)
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe i 1 wycieczka półdniowa w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej kampusu
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do 31 stycznia 2017
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Cennik

Czas trwania PAKIET - First Minure PAKIET
3-17 lipca 2018 2350 GBP
2500 GBP
17-31 lipca 2018 2350 GBP
2500 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+