szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kursy językowe w Anglii, Hastings - język biznesu 23 lekcje/ tydz. HELC

Opis szkoły:

Szkoła, założona w 1976 roku, posiada dwa ośrodki zlokalizowane blisko siebie, w spokojnej okolicy, w otoczeniu rozległych ogrodów. W każdym znajduje się czytelnia, biblioteka, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi). W szkole pracują lektorzy brytyjscy z dyplomami wyższych uczelni i certyfikatami CELTA/DELTA. Akredytacja British Council oraz członkostwo w English UK i Education UK są gwarancją wysokiej jakości i pewności nauczania.

Dzięki dodatkowym wycieczkom oraz ciekawym zajęciom pozalekcyjnym każdy odnajdzie coś dla siebie, a pobyt u rodziny goszczącej zapewni możliwość używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Usytuowana z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zadziwiająco blisko centrum i plaży, szkoła zapewnia komfortowe warunki nauki. Rodziny goszczące oddalone są o maksymalnie 10-15 minut piechotą od szkoły.
Akredytacje szkoły


Opis kursu:

JĘZYK ANGIELSKI W BIZNESIE to najpopularniejszy kurs języka biznesu, zaprojektowany specjalnie dla osób, które posługują się językiem angielskim w swojej pracy zawodowej. Uczestnicy kursu biorą udział w porannych zajęciach Professional English w wymiarze 15 lekcji tygodniowo.

Program tych zajęć obejmuje ogólne zagadnienia związane z posługiwaniem się językiem angielskim w miejscu pracy oraz ma na celu doskonalenie struktur gramatycznych i umiejętności niezbędnych do swobodnego komunikowania się w sytuacjach zawodowych.

Zajęcia popołudniowe ( 8 lekcji w tygodniu) przeznaczone są na wprowadzenie i doskonalenie najistotniejszych umiejętności wykorzystywanych w różnych sytuacjach biznesowych, takich jak: prezentacje, spotkania, negocjacje, przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz sporządzanie korespondencji biznesowej.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:23
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:4-6
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:dowolny
Wiek:od 21 lat  

Zakwaterowanie:

Starannie dobrane rodziny goszczące zapewniają zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych oraz w pokojach jednoosobowych o podwyższonym standardzie. Wyżywienie obejmuje śniadania i obiadokolacje w ciągu tygodnia oraz trzy posiłki w weekendy. Z miejsca zakwaterowania do szkoły można dojść pieszo w 10-15 minut.

Zajęcia dodatkowe:

Po zajęciach można zapisać się na dodatkowe wycieczki, zwiedzanie Hastings i okolic oraz weekendowe wycieczki np. do Londynu, Brighton, Eastbourne, Tunbridge Wells, Lewes, Ashford, Canterbury, Cambridge, Rye, Battle, Salisbury czy zamku w Leeds.

Dodatkowo, szkoła organizuje spotkania uczniów na terenie szkoły lub w lokalnych pubach, wieczory filmowe, wyjścia do kina, teatru, barbecue w ogrodzie, spacery. Spośród sportów można wybrać grę w badmintona, tenisa, tenisa stołowego, siatkówkę, a także pływanie, jazdę konną, fitness lub grę w golfa.

W lipcu i w sierpniu organizowane są dodatkowe wycieczki również w środy i soboty. Studenci mogą również sami zaplanować wyjazd lub zwiedzanie miejsc, które szczególnie chcieliby odwiedzić.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczacej (pokój jednoosobowy)
1 tydzień 340 GBP
505 GBP
2 tygodnie 630 GBP
960 GBP
3 tygodnie 920 GBP
1415 GBP
4 tygodnie 1210 GBP
1870 GBP

Opłata rejestracyjna: 350 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego biznesu - 23  lekcje w tygodniu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin goszczących
 • Test wstępny, końcowy, certyfikat uczestnictwa
 • Materiały do nauki
 • Opłaty rejestracyjne szkoły 50 GBP

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Hastings
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Zajęcia dodatkowe
 • Wycieczki
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dodatkowe wyżywienie w ciągu tygodnia (lunch w szkole 40 GBP/tydzień)
 • Transfer z lotniska - od 90 GBP (w jedną stronę)
 • Dopłata sezonowa do kursu (4.07-28.08.2011) - 35 GBP/tydzień
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

...................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+