szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Wyjazd rodzinny z nauką języka angielskiego w Cambridge, EC School

Opis szkoły:

Szkoła języka angielskiego EC - European Centre of English Language Studies oferuje szeroki wybór kursów językowych w Wielkiej Brytanii, na Malcie oraz USA, Kanadzie i RPA. Dogodna lokalizacja, doświadczeni wykładowcy oraz starannie opracowany program zajęć dopasowany do potrzeb kursantów to tylko niektóre z licznych zalet szkół w tej sieci. Szkoła, posiada certyfikat jakości ISO 9001, jest członkiem ALTO (Association of English Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), oraz ARELS. Posiada akredytację British Council.
EC Cambridge znajduje się w samym centrum miasta, w otoczeniu kawiarni, sklepów i różnych atrakcji turystycznych. Budynek szkoły jest wyposażony w 9 sal lekcyjnych, komputerowych oraz bibliotekę. Na terenie szkoły dostępny jest darmowy Internet bezprzewodowy.

AKREDYTACJE SZKOŁY
Opis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU 13-17 LAT

Kurs językowy odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych, w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Zajęcia polecane są dla osób na każdym stopniu zaawansowania. Jedna lekcja trwa 45 minut. Główny nacisk kładzie się na doskonalenie języka angielskiego w mowie. Na lekcjach studenci poznają zasady gramatyki, znaczenie wybranych idiomów a także będą mieli okazję ćwiczyć umiejętności z zakresu pisania, czytania, mówienia i rozumienia ze słuchu. Studenci łączeni są w małe, 14 osobowe grupy, w których naprzemiennie uczy co najmniej dwóch nauczycieli. Pozwala to na osłuchanie się z różnymi stylami mówienia.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH (18+ LAT)

Kurs standardowy General English obejmuje 20 lekcji tygodniowo i przeznaczony jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego w zakresie gramatyki i słownictwa. Podczas zajęć szczególny nacisk kładziony jest na równomierne doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: mówienia, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu. Każda lekcja trwa 45 minut. Zajęcia odbywają się w grupie 12 osobowej (maksymalnie 14 osobowej).


Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:12-15
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:dowolny poniedziałek pomiędzy 19.06 a 18.08.2017
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 13 lat  

Zakwaterowanie:

Rodziny goszczące - to idealny sposób na ciągłe doskonalenie umiejętności językowych poza zajęciami w szkole przy jednoczesnym poznaniu prawdziwej kultury angielskiej. Do wyboru są jednoosobowe pokoje. W większości domów studenci muszą dzielić łazienkę z pozostałymi mieszkańcami. Studenci mają do wyboru dwie opcje wyżywienia - BB (śniadania) bądź HB (śniadania i obiadokolacje).NB - bez wyżywienia BB - śniadania HB - śniadania i obiadokolacje SGL - pokój jednoosobowy DBL - pokój dwuosobowy


Zajęcia dodatkowe:

Po godzinach zajęć studenci mogą spędzać czas na zwiedzaniu miasta. Chętni mogą wziąć udział w licznych wycieczkach np. do Muzeum Fitzwilliam czy Teatru ADC.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej DBL
1 tydzień 785 GBP
1095 GBP
2 tygodnie 1520 GBP
2110 GBP
3 tygodnie 2255 GBP
3125 GBP
4 tygodnie 2990 GBP
4140 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo dla rodzica + 20 lekcji dla dziecka
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Zakwaterowanie i wyżywienie w opcji BBi
 • Podręcznik i materiały do nauki
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Londynu
 • Transfer z/na lotnisko - 165 GBP (Heathrow), 200 GBP (Gatwick), 100 GBP (Luton), 95 GBP (Stansted) - w 1 stronę
 • Dopłata do wyżywienia w opcji HB - 25 GBP/osoba/tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Zajęcia dodatkowe (wycieczki i bilety wstępu)


..........................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+