szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Wielkiej Brytanii - Bede's Lancing - 22,5 lekcji / tydzień

Opis szkoły:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Lancing leży niedaleko Brighton, nadmorskiego kurortu, w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Architektura kampusu przypomina uniwersytety w Cambridge czy Oxfordzie. Ośrodek mieści się we wspaniałych gotyckich budynkach, wokół których znajdują się tereny rekreacyjne, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Uczestnicy mają także do dyspozycji kryty basen, salę gimnastyczną, salon rekreacyjny, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, kort do squash, studio tańca oraz salę teatralną.

Pobyt na kursie jest doskonale zbilansowany, jeśli chodzi o ilość zajęć poświęconych nauce i czas zarezerwowany na atrakcje, które także mają służyć rozwijaniu umiejętności językowych. Wspólne wycieczki, gry i zabawy - wszystko to wpływa na utrwalenie zdobytych podczas kursu wiadomości i nawiązanie trwałych międzynarodowych przyjaźni.
Akredytacje szkoły
Opis kursu:

Kurs języka angielskiego
Kurs języka angielskiego English Plus obejmuje 22,5 godziny tygodniowo (4,5 godzin dziennie). Zajęcia każdego dnia podzielone są na bloki:
1. Blok English Skills - skupia się na rozwijaniu słownictwa, czytania, rozumieniu ze słuchu, konwersacji, rozumienia zasad gramatyki. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu ciekawych materiałów (drukowanych, słuchowisk, internet). W zajęciach tego bloku Studenci uczestniczą również w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie komiksu.
2. Blok ENRICHMENT (5h/tydzień) - to praca wyłącznie na materiałach autentycznych - ulotki reklamowe, audycje radiowe, programy na kanale YouTube, programy telewizyjne, filmy. Celem tego bloku jest zwiększenie świadomości o języku angielskim jako "prawdziwym" narzędziu komunikacji i sposobie wymiany informacji, wypracowanie w uczestnikach "intuicji językowej", rozwijanie wiedzy ogólnej o świecie.
3. BLOK RESEARCH PROJECTS (5 h/tydzień) - to czas, kiedy uczestnicy pracują w grupach nad własnym projektem badawczym, którego temat ustalany jest na początku tygodnia. Projekt badawczy pozwala uczniom zaangażować się w proces nauczania poprzez wybranie tematu projektu oraz jego zbadanie, zaplanowanie, wdrożenie i ewaluację, przy jednoczesnej pracy w grupie.

Celem tego bloku jest poprawa umiejętności konwersacji, negocjacji, badawczych, planowania i organizacji, a także rozwijanie umiejętności przetwarzania informacji pochodzących z różnych źródeł. W piątki każda grupa prezentuje swój projekt, a autorzy najlepszego otrzymują symboliczną nagrodę.

Codzienny blok Research Project może być zastąpiony studiowaniem wybranego tematu lub nauką dodatkowego języka (za dopłatą):
Tematy do wyboru: historia współczesna, ekonomia, literatura angielska, stosunki międzynarodowe, politologia, zarządzanie, matematyka, środowisko naturalne,
Języki: francuski, niemiecki, hiszpański

Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników.

Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.Zajęcia językowe odbywają się na 7 poziomach zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka.

Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:22,5
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 14 osób
Czas trwania:od 1 tygodniaData rozpoczęcia:2, 9, 16, 23, 30 lipca oraz 9 sierpnia 2017
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:13 - 18 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w większości w pokojach 1-2-osobowych. Dostępne są również pokoje 4-7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zajęcia dodatkowe:

Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami.
Przykładowe zajęcia popołudniowe:
aerobik, badminton, koszykówka, szachy, krykiet, piłka nożna, warsztaty fotograficzne i teatralne, tenis ziemny, pływanie, squash, tenis stołowy, siatkówka, rugby, netball, palant i inne.
Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu. Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują, czasami zajęcia organizowane są dla wszystkich uczestników obozu lub to nauczyciele decydują o ?wymieszaniu? grup, aby dzieci mogły poznać nowe osoby z innych grup. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach.

Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to między innymi: quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, itp.

W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych  miejscowościach. W środy oraz w niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park. Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.

Dodatkowe zajęcia sportowe Academy
Dodatkowe zajęcia sportowe z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach daną dyscypliną sportu. Profesjonalne zajęcia sportowe z instruktorem odbywają w wymiarze od 1 do 6 godzin tygodniowo. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym.
Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby podnosić umiejętności uczestników w wybranej przez nich dziedzinie oraz zainspirować i zmotywować ich do ćwiczeń i treningów. Podczas zajęć uczestnicy poznają również specyficzne słownictwo oraz terminologię związaną z wybraną dyscypliną.
Do wyboru są następujące dyscypliny: tenis, jazda konna, golf, piłka nożna, pilotaż ( helikopter lub samolot), street dance oraz sporty ekstremalne. Zajęcia odbywają się na poziomie od początkującego do śednio-zaawansowanego. Tenis, golf i piłka nożna ? zajęcia w grupie i indywidualne, 1 trener na 10 uczestników; jazda konna - zajęcia w małych grupach, w pobliskiej stadninie koni. Ubezpieczenie nie obejmuje opcji Academy.

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2150 GBP
1995 GBP
3 tygodnie 3225 GBP
2980 GBP
4 tygodnie 4300 GBP
3975 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Heathrow, Gatwick lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7


Oferta FIRST MINUTE 2017 ważna przy rezerwacji do  30 stycznia 2017
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN


Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach - 100 GBP (w 1 stronę), z lotniska Luton - na zapytanie
 • Sports Academy*:
golf (6 godzin/tydzień) - 250 GBP / tydzień
jazda konna (3 godziny/tydzień) - 250 GBP / tydzień
piłka nożna (6 godzin/tydzień) - 150 GBP/tydzień
taniec (commercial pop) (6 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
projektowanie (6 godzin/tydzień) - 150 GBP/tydzień
ceramika
(8 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
nauka gry na gitarze (4 godziny/tydzień) - 200 GBP/tydzień
fotografia (6 godzin/tydzień) - 150 GBP/tydzień
nauka gry na fortepianie (4 godziny/tydzień) - 200 GBP/tydzień
żeglarstwo (8 godzin/tydzień) - 250 GBP/tydzień
nurkowanie dla początkujących
(8 godzin/tydzień) - 4 00 GBP/tydzień
nurkowanie na otwartych wodach (16 godzin/tydzień) - 550 GBP/tydzień
windsurfing (8 godzin/tydzień) - 250 GBP/tydzień
*Zajęcia w opcji Academy dostępne są w wyznaczonych tygodniach.
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
 • dopłata do warsztatów tematycznych zastępujących blok Research Project - 75 GBP/tydzień
......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 255 58 44+48 32 255 58 44
+48 32 255 23 5
tel. awaryjny 698 976 708698 976 708


Google+