szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Wielkiej Brytanii - Bede's Lancing - 22,5 lekcji / tydzień

Opis szkoły:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Lancing leży niedaleko Brighton, nadmorskiego kurortu, w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Architektura kampusu przypomina uniwersytety w Cambridge czy Oxfordzie. Ośrodek mieści się we wspaniałych gotyckich budynkach, wokół których znajdują się tereny rekreacyjne, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Uczestnicy mają także do dyspozycji kryty basen, salę gimnastyczną, salon rekreacyjny, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, kort do squash, studio tańca oraz salę teatralną.

Pobyt na kursie jest doskonale zbilansowany, jeśli chodzi o ilość zajęć poświęconych nauce i czas zarezerwowany na atrakcje, które także mają służyć rozwijaniu umiejętności językowych. Wspólne wycieczki, gry i zabawy - wszystko to wpływa na utrwalenie zdobytych podczas kursu wiadomości i nawiązanie trwałych międzynarodowych przyjaźni.
Akredytacje szkoły
Opis kursu:


Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:22,5
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 14 osób
Czas trwania:od 1 tygodniaData rozpoczęcia:2, 9, 16 23 i 30 lipca i 6 sierpnia 2023 (ostatni, tydzień)
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:13 - 18 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w większości w pokojach 1-2-osobowych. Dostępne są również pokoje 4-7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zajęcia dodatkowe:

Lekcje języka angielskiego
Kurs języka angielskiego  English Plus obejmuje  22,5 godziny tygodniowo (4,5 godzin dziennie). Zajęcia każdego dnia podzielone są na bloki:
1. Blok  English Skills - skupia się na rozwijaniu słownictwa, czytania, rozumieniu ze słuchu, konwersacji, rozumienia zasad gramatyki. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu ciekawych materiałów (drukowanych, słuchowisk, internet). W zajęciach tego bloku Studenci uczestniczą również w  rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie komiksu. 
2. Blok  ENRICHMENT (5h/tydzień) - to praca wyłącznie na materiałach autentycznych - ulotki reklamowe, audycje radiowe, programy na kanale YouTube, programy telewizyjne, filmy. Celem tego bloku jest zwiększenie świadomości o języku angielskim jako "prawdziwym" narzędziu komunikacji i sposobie wymiany informacji, wypracowanie w uczestnikach "intuicji językowej", rozwijanie wiedzy ogólnej o świecie. 
3. BLOK  RESEARCH PROJECTS (5 h/tydzień) - to czas, kiedy uczestnicy pracują w grupach nad własnym projektem badawczym, którego temat ustalany jest na początku tygodnia. Projekt badawczy pozwala uczniom zaangażować się w proces nauczania poprzez wybranie tematu projektu oraz jego zbadanie, zaplanowanie, wdrożenie i ewaluację, przy jednoczesnej pracy w grupie.

Celem tego bloku jest poprawa umiejętności konwersacji, negocjacji, badawczych, planowania i organizacji, a także rozwijanie umiejętności przetwarzania informacji pochodzących z różnych źródeł. W piątki każda grupa prezentuje swój projekt, a autorzy najlepszego otrzymują symboliczną nagrodę.

Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i  dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników.

Podczas nauki wykorzystywana jest  metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Zajęcia językowe odbywają się na 7 poziomach zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. 

Zajęcia odbywają się w  grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Zajęcia sportowe i rekreacyjne

Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom  poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i  posługiwania się językiem angielskim w  naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu. 

Przykładowe zajęcia popołudniowe:
aerobik, badminton, koszykówka, szachy, krykiet, piłka nożna, warsztaty fotograficzne i teatralne, tenis ziemny, pływanie, squash, tenis stołowy, siatkówka, rugby, netball, palant i inne.
Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.
Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na  rowerze, czy jazda na rolkach.  Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in.  quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, itp.

środysoboty i  niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych miejscowościach. W środy oraz w niedziele organizowane są  wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park. Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.
Dodatkowe zajęcia  Academy
Dodatkowe zajęcia sportowe z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach daną dyscypliną sportu. Profesjonalne zajęcia sportowe z instruktorem odbywają w wymiarze od 1 do 6 godzin tygodniowo. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym. 
Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby podnosić umiejętności uczestników w wybranej przez nich dziedzinie oraz zainspirować i zmotywować ich do ćwiczeń i treningów. Podczas zajęć uczestnicy poznają również specyficzne  słownictwo  oraz  terminologię związaną z wybraną dyscypliną .
Do wyboru są następujące dyscypliny:  tenis jazda konna golf piłka nożna pilotaż  (  helikopter  lub  samolot ),  taniec  oraz  sporty ekstremalne, . Zajęcia odbywają się na poziomie od początkującego do śednio-zaawansowanego. Tenis, golf i piłka nożna ? zajęcia w grupie i indywidualne, 1 trener na 10 uczestników; jazda konna - zajęcia w małych grupach, w pobliskiej stadninie koni. Ubezpieczenie nie obejmuje opcji  Academy .

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2790 GBP
2650 GBP
3 tygodnie 4185 GBP
3980 GBP
4 tygodnie 5580 GBP
5300 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Heathrow, Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7


Oferta FIRST MINUTE 2023 ważna przy rezerwacji do  30 marca 2023
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN


Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach -  125 GBP (w 1 stronę)
 • Sports Academy*: 
 • golf (6 godzin/tydzień) -   245 GBP / tydzień
  jazda konna (3 godziny/tydzień) -   295 GBP / tydzień
  taniec (commercial pop) (6 godzin/tydzień) -   225 GBP/tydzień
  Critical Thinking (3 godzin/tydzień) -    145 GBP/tydzień
  Essey writting (3 godzin/tydzień) -    145 GBP/tydzień
  Prezentowanie (presenting)  -   (3 godzin/tydzień) -      145 GBP/tydzień
  zarządzanie   (3 godziny/tydzień) -    195 GBP/tydzień
  stosunki międzynarodowe      (3 godzin/tydzień) -      195 GBP/tydzień
  Mastechef   (3 godzin/tydzień) -      225 GBP/tydzień
  tenis   (6 godzin/tydzień) -    245 GBP/tydzień
  Adventure Sports (4 godziny/tydzień)   275 GBP / tydzień
  *Zajęcia w opcji Academy dostępne są w wyznaczonych tygodniach.
  • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
  • Kieszonkowe
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+