szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Wakacyjny kurs języka angielskiego - KINGS OXFORD (ST. JOSEPHS) 16+ lat

Opis szkoły:

Kings Colleges to sieć szkół posiadająca swoje centra w Wielkiej Brytanii oraz w USA. Szkoła organizuje zarówno kursy językowe dla dorosłych, jak i letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Szkoła cieszy się doskonałą renomą wśród studentów z całego świata.Szkoła Kings posiada w Oxfordzie dwa główne kampusy.
Kampus St. Michaels, wraz z aneksem przy Alfred Street, zlokalizowany jest w centrum miasta. Dysponuje 10 przestronnymi salami zajęć wyposażonymi w interaktywne białe tablice, laboratorium komputerowym oraz wygodnym salonem dla studentów. Pobliski aneks posiada 5 sal lekcyjnych oraz dużą salę wykładową. Każda sala wyposażona jest w interaktywne białe tablice. W obu budynkach dostępny jest bezprzewodowy internet Wi-Fi.

W sezonie letnim zajęcia odbywają się również na terenie całorocznego kampusu St. Josephs. Kampus zlokalizowany jest w spokojnej mieszk alnej dzielnicy miasta, Cowley, w odległości około 20-30 minut jazdy autobusem od centrum. W pobliżu szkoły znajduje się biblioteka, basen, sala gimnastyczna oraz sklepy. Na terenie kampusu St. Josephs do dyspozycji uczestników pozostaje duża kafeteria, zewnętrzne patio oraz dobrze wyposażone sale lekcyjne, większość w interaktywne białe tablice. Uczestnicy mają również zapewniony dostęp do studio plastycznego oraz laboratorium komputerowego. W szkole jest dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi).

AKREDYTACJE SZKOŁY

Opis kursu:


Kurs języka angielskiego Vacation English obejmuje 15 godzin (20 lekcji) tygodniowo i odbywa się w międzynarodowych grupach (max 15-osobowych). Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli 'native speakers', od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych.  Zajęcia skupiają się na rozwijaniu głównych umiejętności językowych, szczególnie rozumienia ze słuchu i mówienia. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Podczas lekcji wykorzystywane są rozmaite materiały autentyczne jak piosenki, filmy, czasopisma. Zajęcia odbywają się w grupach max 15-osobowych na poziomach od początkującego. Uczestnicy przydzielani są do odpowiedniej grupy zaawansowania na podstawie wyników wstępnego testu oraz wieku. W trakcie trwania kursu regularnie przeprowadzane są również testy sprawdzające postępy uczestników. Kurs dostępny jest dla osób w wieku od 16 lat.


Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 15
Czas trwania:2 - 11 tygodniData rozpoczęcia: 28 czerwca - 01 sierpnia 2015
Godziny zajęć:rano lub po południuPoziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:


Letnia rez ydencja Crescent Hall
Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach jednoosobowych w rezydencji Crescent Hall Summer Residence zlokalizowanej w odległości około 2minut pieszo od kampusu St. Josephs oraz około 20-30 minut jazdy autobusem od kampusu St. Michaels. Pokoje wchodzą w skład większych apartamentów. Każdy apartament składa się z 6 pokoi, dwóch łazienek oraz dwóch toalet. W rezydencji dostępna jest pralnia. Uczestnicy mogą również korzystać z ogrodu oraz sali telewizyjnej.
Rezydencja dostępna jest w terminie od 28 czerwca do 1 sierpnia 2015.
Wyżywienie w formie HB obejmuje 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja).Zajęcia dodatkowe:

Oxford to światowej sławy centrum akademickie. Miasto pełne jest zabytkowych budynków, jednak Oxford to również bardzo nowoczesne miejsce, ze wspaniałą sceną muzyczną, wieloma centrami handlowymi oraz unikalnymi kawiarniami i restauracjami.

Program zajęć dodatkowych obejmuje rozmaite zajęcia rekreacyjne np.: siatkówka, piłka nożna, taniec, tenis stołowy, fitness, Wii Fit, spacery, quizy, bingo, karaoke. Raz w tygodniu szkoła organizuje całodniowe wycieczki poza Oxford.

Ponadto, Oxford oferuje wiele atrakcyjnych zabytków kultury w tym m.in.: Muzeum Ashmolean, Muzeum Historii Naturalnej, budynki uniwersytetu, ogrody botaniczne, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, teatr Sheldonian czy jedną z najstarszych europejskich bilibliotek Bodleian Library.Cennik

Czas trwania Kurs + zakwaterowanie w rezydencji (lipiec-sierpień)
2 tygodnie 1219 GBP
3 tygodnie 1791 GBP
4 tygodnie 2363 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo
 • Podręcznik, materiały do nauki, pakiet powitalny
 • Zakwaterowanie z wyżywieniem w opcji HB (zawsze do dyspozycji jest kuchnia)
 • Test kwalifikacyjny i końcowy, regularne testy sprawdzające wyniki
 • Program zajęć pozalekcyjnych
 • Jedna całodniowa wycieczka w tygodniu
 • Dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie szkoły
 • Dostęp do platformy e-learningowej ClassMate
 • Opłata rejestracyjna szkoły 75 GBP

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Transfer z/na lotnisko/stację kolejową - 151 GBP (Heathrow, Luton) 195 GBP (Gatwick, Stansted) w 1 stronę
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety dojazdowe na niektóre wycieczki oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Depozyt zwrotny za za zakwaterowanie w rezydencji - 150 GBP (płatne na miejscu)
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu - około 25 PLN/tydzień

....................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+