szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs językowy dla młodzieży - Summer School Bosworth Independant College, Wielka Brytania

Opis szkoły:

Bosworth Idependent College to prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która od 20 lat na terenie swojego kampusu w Northampton każdego lata organizuje obozy językowe dla dzieci z całego świata. Każdego roku w obozach uczestniczą dzieci z ponad 30 różnych krajów.

Opis kursu:

Obóz językowy w Bosworth Independent College stanowi idealny wybór dla zmotywowanej do nauki młodzieży, która przygotowuje się np. do przystąpienia do egzaminów GCSEs, A-Levels lub innych egzaminów z wiedzy ogólnej zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w innych krajach.

Zajęcia poranne -  lekcje języka angielskiego. Uczestnicy podzieleni są na grupy odpowiadające poziomowi zaawansowania znajomości języka angielskiego poszczególnych osób. Program kursu obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania oraz pisania, poznawanie nowego słownictwa, naukę i ćwiczenie poprawnej wymowy. Podczas zajęć uczestnicy będą również doskonalić umiejętności prezentacji, przygotowywać projekty językowe oraz prezentować je w formie ustnej (np.: przygotowanie programu radiowego, opowiadania lub przedstawienia teatralnego). Co dwa tygodnie uczestnicy będą pisać test sprawdzający ich postępy. Zajęcia odbywają się w małych grupach, maksymalnie 10-osobowych.


Zajęcia popołudniowe
- to ćwiczenia opierające się na pracy zespołowej, które odbywają się w głównym budynku szkoły lub w plenerze. Chociaż celem zajęć jest przede wszystkim zabawa, mają one również wartość edukacyjną. Poprzez aktywny udział w zajęciach poza klasą, uczestnicy nabywają większej pewności siebie w spontanicznym posługiwaniu się językiem angielskim i nabierają płynności językowej.Program kursu językowego przeznaczony jest dla osób, które chcą spędzić letnie wakacje w gronie rówieśników z różnych stron świata oraz które chcą w przyszłości wykorzystać język angielski w dalszej edukacji. Wszystkie zajęcia prowadzone są w taki sposób, że nauka staje się przyjemnością. Lekcje podzielone są na bloki tematyczne. W połowie tygodnia organizowana jest również wycieczka. Codziennie na terenie szkoły obecna jest również grupa pomocników kadry, która zachęca uczestników do dodatkowych konwersacji. W każdą sobotę szkoła organizuje całodniową wycieczkę do jednego z pobliskich miast (autokarem lub pociągiem).



Dodatkowe warsztaty tematyczne do wyboru:

- warsztaty artystyczne
- treningi tenisa

Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:27
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10
Czas trwania:2-6 tydodniData rozpoczęcia:29 czerwca - 10 sierpnia 2014
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:12 - 17 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu. Chłopcy i dziewczęta zakwaterowani są w osobnych budynkach.
Wyżywienie w formie FB obejmuje 3 posiłki dziennie. Posiłki serwowane są w szkolnej stołówce na terenie kampusu. Do wyboru jest bardzo zróżnicowane menu, w którym zawsze znajduje się opcja zdrowego posiłku.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy i aktywny program zajęć pozalekcyjnych.
Całodniowe wycieczki
obejmują wizyty w miejscach kulturowych i zabytkowych i połączone są ze zwiedzaniem, zakupami lub innymi rozrywkami np.: zwiedzanie Stratford upon Avon (miejsce urodzenia Szekspira), pływanie łodziami po rzece w Cambridge, wycieczkę do parku wodnego Sea-Life Centre, wycieczkę do parku rozrywki Alton Towers, wycieczkę do Londynu i wizyty w galeriach sztuki i zwiedzanie największych atrakcji stolicy. Podczas wycieczek uczestnicy muszą być przygotowani na spędzenie większości czasu na pieszym zwiedzaniu.

Wycieczki popołudniowe odbywają się we wtorki i czwartki. Wycieczki mają charakter edukacyjny i związane są z tematyką zajęć. Wybór odwiedzanych miejsc uzależniony jest o warunków pogodowych. Typowe zajęcia to np.: wizyta w muzeum sztuki w Northampton, park linowy w lesie Salcey, wycieczka rowerowa wokół jeziora Pitsford, wycieczka do Willen Lakes, wycieczka do Brixworth, wyjście do kina, wyjście na kręgielnię, laserowy paintball.
Wieczorami pomiędzy 19:00 a 21:00 organizowane są rozmaite zajęcia integracyjne w tym zajęcia artystyczne i sportowe (badminton, koszykówka, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, tenis ziemny, street dance). Szkoła organizuje również wyjścia na basen.

Cennik

Czas trwania PAKIET
2 tygodnie 1730 GBP
3 tygodnie 2378 GBP
4 tygodnie 3027 GBP
5 tygodni 3662 GBP
6 tygodni 4283 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 27 godzin /tydzień (21 godzin zajęć w klasie + 6 godzin edukacyjnych zajęć dodatkowych)
 • Zakwaterowanie w rezydencji na terenie kampusu szkoły
 • Wyżywienie w formie FB (3 posiłki dziennie)
 • Zajęcia sportowe (plenerowe i halowe)
 • Integracyjne zajęcia wieczorne
 • Całodniowa wycieczka w każdą sobotę
 • 24h opieka kadry szkoły Bosworth
 • Materiały do nauki (w tym notatniki)
 • Materiały artystyczne (w przypadku wyboru warsztatów artystycznych)
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Opłatę rejestracyjną szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Transfer z/na lotnisko - 220 GBP (Heathrow), 280 GBP (Gatwick), 168 GBP (Luton, Birmingham)
 • Warsztaty artystyczne - 20 GBP/tydzień
 • Treningi tenisa - 90 GBP/tydzień
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu Signal Iduna - około 25 PLN / tydzień

...................................................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 255 58 44+48 32 255 58 44
+48 32 255 23 5
tel. awaryjny 698 976 708698 976 708


Google+