szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z angielskim na Florydzie - TALK Miami Beach

Opis szkoły:

Podczas letnich wakacji, szkoła TALK International oferuje program kursów językowych zaprojektowanych specjalnie dla rodziców oraz dzieci w wieku od 9 lat, którzy naukę języka angielskiego chcą połączyć z rodzinnym wypoczynkiem na słonecznej Florydzie.

Miami Beach to różowe zachody słońca i turkusowe wody oceanu - prawdziwy tropikalny raj. Zajęcia odbywają się w nowoczesnym i doskonale wyposażonym, najnowszym oddziale szkoły TALK Miami Beach, w centrum South Beach. Szkoła zlokalizowana jest w odległości kilku przecznic od plaży oraz od słynnej alei Ocean Drive z licznymi znanymi restauracjami i barami. W pobliżu znajduje się również wiele popularnych atrakcji Miami, w tym np. Versae Mansion, były dom znanego projektanta mody, Gianiego Versace, hala widowiskowo sportowa American Airlines Arena czy sala koncertowa i teatr Adrienne Arsht Centre for the Performing Arts, gdzie w rozmaitych produkcjach można zobaczyć wielu znanych aktorów.
Szkoła dysponuje przestronnymi klasami, pełnymi naturalnego światła i wyposażonymi w interaktywne technologie wspomagające prowadzenie zajęć oraz urozmaicające naukę języka angielskiego. Do dyspozycji uczestników pozostaje również szkolna kafeteria oraz taras wypoczynkowy.

Szkoła posiada akredytację ACCET, co jest gwarancją wysokiego standardu nauczania. Jest również członkiem AAIEP (American Association of Intensive English Programs), SHRM (Society for Human Resources Management), NAFSA (National Association of Foreign Student Advisers).

Opis kursu:

Podczas gdy rodzice uczęszczają na kurs języka angielskiego General English dla dorosłych, dzieci w wieku 8-12 lat biorą udział w zajęciach językowych i plenerowych w ramach specjalnego programu TALKKids. Dzieci w wieku od 13 lat uczęszczają na zajęcia dla dorosłych.

Kurs języka angielskiego dla rodzica - 18 lekcji tygodniowo

Program kursu obejmuje doskonalenie komunikowania się w języku angielskim poprzez równomierne ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych (rozumienia ze słuchu, mówienia, pisania i czytania), zagadnień gramatycznych oraz poszerzanie zasobu słownictwa. Zajęcia prowadzone są przez lektorów native speakers, w pełni wykwalifikowanych i posiadających doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Zajęcia odbywają się w grupach 12 osobowych, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 12:15 oraz w piątki od 9:00 do 10:30, na 9 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Każda lekcja trwa 45 minut.

Kurs języka angielskiego dla dzieci (8-12 lat)
Interaktywny program TALKKids obejmuje udział w rozmaitych zajęciach i zabawach językowych. Dzieci w naturalny sposób poznają nowe słownictwo oraz przyswajają poprawne struktury gramatyczne. Po każdych kolejnych zajęciach, dzieci nabywają praktycznych umiejętności językowych, które mogą od razu wykorzystać w różnych codziennych sytuacjach. W programie zajęć znajdują się różne formy zajęć, w tym: wprowadzenie do tematu zajęć - codziennie przed zajęciami 10 minut krótkiej prezentacji na temat tego, czego będzie dotyczyła lekcja, co pozwala w naturalny sposób przejść na używanie języka angielskiego; zajęcia z muzyką, opowiadanie bajek, zajęcia artystyczne czy interaktywne gry i zabawy.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:18
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:12
Czas trwania:2-9 tygodniData rozpoczęcia:11 czerwca - 12 sierpnia 2017
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 8 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła TALK proponuje wygodne zakwaterowanie w apartamentach / studio w butikowym hotelu Tradewinds Aprtaments + Hotel, który zlokalizowany jest w bliskiej odległości od plaży South Beach, pola golfowego Miami Beach, słynnej Collins Avenue i 15 minut jazdy autobusem od szkoły. Hotel dysponuje 160 luksusowo urządzonymi apartament, niewielkim basenem .
Każdy apartament składa się z sypialni z dwoma lub jednym łóżkiem małżeńskim (z TV plazmowym), w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią  oraz łazienki (kosmetyki do kąpieli, suszarka do włosów, itp) . Do dyspozycji gości dostępna jest również pralnia, bezpłatny parking, WiFi, bezpłatne drinki wieczorami (pomiędzy 19.00 a 20.00)  w siostrzanym hotelu  Whitelaw Hotel przy Collins Avenue 808, bezpłatne zajęcia JOGI w soboty o godz. 10.00 w Hotelu Croydon przy 38th & Collins. Dojazd komunikacją miejską z hotelu do szkoły zajmuje około 15 minut (tramwaj lub autobus).Zajęcia dodatkowe:

Po zajęciach językowych, rodzina może spędzać wspólnie czas, wypoczywać na plaży lub zwiedzać Miami oraz liczne pobliskie atrakcje. Szkoła również oferuje ciekawy program zajęć dodatkowych, zarówno kulturowych, integracyjnych jak i rekreacyjnych dla dorosłych i oferuje pomoc w zorganizowaniu wycieczek i atrakcji dla rodzin.

Cennik

Czas trwania PAKIET (1 rodzic + 1 dziecko) PAKIET (2 rodziców + 1 dziecko lub 1 rodzic + 2 dzieci) PAKIET (2 rodziców + 2 dzieci)
2 tygodnie 3600 USD
4200 USD
5200 USD
3 tygodnie 5400 USD
6300 USD
7800 USD
4 tygodnie 7200 USD
8400 USD
10400 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego General English (rodzic) - 18 lekcji tygodniowo
 • Kurs języka angielskiego Kids English Course (dziecko)
 • Zakwaterowanie w apartamencie (1+1, 1+2- apartament z 1 sypialnią z podwójnym łóżkiem oraz rozkładaną sofą w living room; 2+2 - apartament z 1 sypialnią z dwoma podwójnymi łóżkami oraz rozkładaną sofą w living room)
 • Materiały do nauki
 • Test wstępny
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Opłata rejestracyjna szkoły - 150 USD/osobę

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze do USA
 • Transfer z/na lotnisko w Miami - 125 USD (w 1 stronę/rodzinę.)
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - około 48 PLN (dziecko), około 68 PLN (rodzic) / tydzień
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+