szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Wyjazd rodzinny Parent & Child - KINGS MORETON HALL (3-13 lat)

Opis szkoły:

Szkoła Kings organizuje rodzinne kursy językowe na terenie prestiżowej szkoły Moreton Hall. Imponujące budynki szkoły wchodzące w skład kampusu usytuowane są w otoczeniu malowniczych terenów parkowych. Kampus zlokalizowany jest na granicy Anglii i Walii, w pobliżu miejscowości Oswestry, w odległości około godziny jazdy od lotnisk w Liverpoolu, Manchesterze i w Birmingham. Szkoła posiada doskonałą infrastrukturę sportową i dydaktyczną w tym pole golfowe, 25-metrowy ogrzewany kryty basen, dużą halę sportową, boiska sportowe i korty tenisowe. Ponadto, szkoła dysponuje salą teatralną, nowocześnie wyposażonymi salami zajęć oraz studencką stołówką. Na terenie kampusu jest ograniczony dostęp do internetu Wi-Fi.

Opis kursu:

Program kursów został ułożony i zorganizowany w taki sposób, aby zapewnić zarówno dzieciom jak i ich rodzicom aktywne i pełne atrakcji wakacje podczas wspólnego pobytu w tradycyjnej brytyjskiej szkole. Zajęcia językowe dla dzieci i rodziców odbywają się osobno. Rodziny mogą natomiast razem uczestniczyć w wycieczkach oraz niektórych dodatkowych zajęciach popołudniowych oferowanych przez szkołę.

Dla rodzica - kurs języka ogólnego obejmuje 15 godzin tygodniowo. Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych - mówienia, rozumienia ze słychu, czytania i pisania. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15-osobowych, na różnych poziomach zaawansowania, od poziomu początkującego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli 'native speakers', od poniedziałku do piątku. Uczestnicy przydzielani są do odpowiedniej grupy zaawansowania na podstawie wyników wstępnego. W trakcie trwania kursu regularnie przeprowadzane są również testy sprawdzające postępy w nauce.

Dla juniora
- kurs języka angielskiego obejmuje 10 godzin tygodniowo i odbywa się w międzynarodowych grupach. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy wiekowe: 3-7 lat oraz 8-13 lat. Zajęcia skupiają się na rozwijaniu głównych umiejętności językowych, szczególnie rozumienia ze słuchu i mówienia. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Nauka odbywa się poprzez udział w różnych grach językowych, pracę w grupach, przygotowywanie projektów. Program zajęć dostosowany jest do grupy wiekowej. W ramach kursu dla dzieci po zajęciach językowych odbywają się również zajęcia z pływania na basenie.
Popołudniami, dzieci mogą dołączyć do rodziców i wziąć udział w wycieczkach organizowanych przez szkołę. Dzieci w wieku 3-7 lat mogą również dołączyć do klubu Moreton Hall Holiday Club, w ramach którego organizowane są zajęcia sportowe i rekreacyjne oraz zabawy językowe. Uczestnicy w wieku 8-13 lat mogą wziąć udział w warsztatach Moreton Hall Holiday Club 'Workshops', które obejmują takie zajęcia artystyczne jak taniec, teatr, sztuka, muzyka  oraz rozmaite zajęcia sportowe w tym hokej, tenis i piłka nożna. W zajęciach uczestniczą dzieci różnych narodowości w tym również dzieci brytyjskie.


Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:15 h (rodzic), 10 h (dziecko)
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 15
Czas trwania:1-7 tygodniData rozpoczęcia:9, 16, 23, 30 lipca oraz 6, 13 sierpnia 2017
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:3 - 13 lat  

Zakwaterowanie:

Rezydencja. Rodzice wraz z dziećmi zakwaterowani są w rezydencji znajdującej się na terenie kampusu szkoły Moreton Hall, w pokojach 2 lub 3-osobowych z prywatną łazienką.
Wyżywienie w formie FB obejmuje 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch i obiadokolacja). Lunch i obiadokolacja to z reguły ciepłe posiłki. W dni, w które odbywają się wycieczki uczestnicy otrzymują pakowane lunche.

Zajęcia dodatkowe:

W ciągu tygodnia szkoła organizuje również 2 wycieczki półdniowe np.: zwiedzanie posiadłości Attingham Park, zwiedzanie zamków Chirk i Powis, spacer nad kanałem czy wyjście na kręgielnię. W soboty organizowane są wycieczki całodniowe np.: Manchester (stadion Old Trafford, muzea), Liverpool (Beatles World, muzea), park rozrywki Alton Towers, zamek Warwick, fabryka czekolady Cadbury World, centrum handlowe Trafford Centre, Chester, Birmingham, Ironbridge itp.
Szkoła oferuje również opcjonalne specjalistyczne zajęcia, z których rodzice wraz z dziećmi mogą skorzystać po lekcjach języka angielskiego. Do wyboru jest między innymi: golf, tenis, wizyta w spa, zajęcia fitness z instruktorem, dodatkowe lekcje indywidualne z lektorem. Zajęcia te są płatne dodatkowo.

Cennik

Czas trwania PAKIET (rodzic + dziecko) PAKIET (rodzic + 2 dzieci)
1 tydzień 1850 GBP
2700 GBP
2 tygodnie 3650 GBP
5450 GBP
3 tygodnie 5450 GBP
8150 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla rodzica - 15 godzin / tydzień
 • Kurs języka angielskiego dla dziecka - 10 godzin/tydzień
 • Zajęcia na basenie (pływanie) dla dziecka
 • Zakwaterowanie w rezydencji
 • Wyżywienie FB (3 posiłki dziennie)
 • Przyjęcie powitalne, test wstępny, testy postępu i materiały do nauki
 • Program zajęć dodatkowych i wycieczki
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Dostęp do pralni
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Opłata rejestracyjna szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze do Wielkiej Brytanii
 • Transfer z/na lotnisko - 100 GBP (Manchester, Liverpool), 142 GBP (Birmingham), 190 GBP (East Midlands), 308 GBP (Heathrow) - dla 2 osób w jedn a stronę
 • Bilety wstępów
 • Opcjonalne zajęcia specjalistyczne
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - około 25 PLN / osobę/ tydzień
........................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+