szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

EXPLORE CALIFORNIA, FLS - międynarodowy kurs językowy w Kalifornii, USA

Opis szkoły:

FLS to sieć szkół posiadająca swoje ośrodki w największych amerykańskich miastach m.in. w Północnej Kalifornii, Pensylwanii i Massachusetts. Każdy z ośrodków FLS dysponuje doskonałą, spełniającą najwyższe standardy infrastrukturą. Ponadto, FLS posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską, dzięki której nauka języka angielskiego jest szybka i efektywna. W ofercie FLS znajduje się wiele kursów języka angielskiego dla osób dorosłych oraz tematycznych obozów językowych dla młodzieży.

Program Explore California odbywa się w Orange County, w pobliżu Los Angeles, na terenie kampusu California State University Fullerton, jednego z największych uniwersytetów stanowych. Teren kampusu zajmuje powierzchnię 236 akrów i zlokalizowany jest w tętniącym życiem mieście Fullerton, w północnej części Orange County, około 40 kilometrów od centralnej części Los Angeles.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Kurs języka angielskiego obejmuje 18 lekcji tygodniowo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w grupach międzynarodowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów.

Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim, głównie poprzez wprowadzanie nowego słownictwa i wyrażeń idiomatycznych używanych w codziennych sytuacjach. Program zajęć dostosowany jest do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Studenci mają zapewniony dostęp do pracowni komputerowej oraz biblioteki uczelni.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:18
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 20
Czas trwania:3 tygodnieData rozpoczęcia:23, 30 czerwca oraz 7 i 14 lipca 2019
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 15 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w nowoczesnej rezydencji studenckiej, w wygodnych dwuosobowych pokojach. Do dyspozycji uczestników jest również dzielony pokój wypoczynkowy oraz kuchnia i łazienka.
Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie od poniedziałku do piątku, wyłącznie brunch w dni wycieczek poza kampus oraz brunch i obiadokolację w pozostałe dni.

Zajęcia dodatkowe:

Po zajęciach lekcyjnych studenci mogą wziąć udział w zajęciach dodatkowych organizowanych przez szkołę i zwiedzić słynne miejsca takie jak Hollywood, Beverly Hills, Disneyland czy studio filmowe Universal. Nie zabraknie również wycieczek oraz wypoczynku na słonecznych kalifornijskich plażach.

W programie zajęć dodatkowych znajdują się również m.in. zajęcia sportowe i rekreacyjne na terenie kampusu, zwiedzanie Los Angeles, USC (University of Southern California), Huntington Library, zakupy w centrum handlowym Fashion Island i South Coast Plaza, wycieczki na plażę Huntington, Laguna i Newport, wizyta w Irvine Spectrum Centre, wizyta w Akwarium Pacyfiku oraz dyskoteki i przyjęcie pożegnalne.

Cennik

Czas trwania PAKIET PROMOCJA FIRST MINUT
21 czerwca - 11 lipca 2020 4525 USD
4325 USD
28 czerwca - 18 lipca 2020 4525 USD
4325 USD
05 - 25 lipca 2020 4525 USD
4325 USD
12 lipca - 01 sierpnia 2020 4525 USD
4325 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 18 lekcji tygodniowo
 • Opłata rejestracyjna szkoły - 150 USD
 • Program zajęć dodatkowych i wycieczek
 • Transfer z/na lotnisko (LA International Airport LAX)
 • Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej
 • Wyżywienie
 • Opieka amerykańskiej kadry pedagogicznej
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki języka angielskiego
 • Korzystanie z infrastruktury kampusu
 • Dostęp do Internetu
 • T-shirt FLS

UWAGA: Promocja trwa do wyczerpania wolnych miejsc!


Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Los Angeles
 • Wycieczki opcjonalne (np.: Knott's Berry Farm, Soak City Water Park, MLB Baseball Game)
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko w przypadku lotu z opieką stewardessy - 100 USD
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu - około 65 PLN/tydzień
 • Ubezpieczenie szkoły FLS  - 40 USD/tydzień

.............................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+