szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Wakacje z angielskim na Malcie - Inlingua Malta

Opis szkoły:

Inlingua Malta jest częścią międzynarodowej grupy Inlingua, jednego z największych stowarzyszeń prywatnych szkół językowych, które obecnie składa się z 309 ośrodków w 35 krajach na całym świecie.

Szkoła inlingua na Malcie została założona w 1980 roku, jako druga spośród wszystkich szkół językowych na wyspie. Zlokalizowana jest w miejscowości Sliema , położonej na półwyspie pomiędzy otwartym możem a zatoką Marsamxett.

Szkoła mieści się w siedmiopiętrowym budynku i dysponuje 44 klimatyzowanymi salami wykładowymi. Posiada własną bibliotekę, czytelnię, kafejkę internetową oraz audiowizualne sale wykładowe, wyposażone w urządzenia multimedialne.

Szkoła opracowała właśną metodę nauczania, która jest unikalnym sposobem przyswajania języka angielskiego, sprawdzonym i skutecznym narzędziem kształcenia. Wszystkie podręczniki do nauki języka angielskiego w szkołach Inlingua są opracowywane w dziale naukowym szkoły w Szwajcarii.

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla dzieci (5-12 lat)

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Kurs został zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych studentach w wieku od 5 do 12 lat.

Zajęcia prowadzone są w oparciu interaktywną metodę oraz technikę komunikacyjną, dzięki czemu dzieci szybciej doskonalą swoje umiejętności językowe, poznają nowe słownictwo, zagadnienia gramatyczne oraz nabierają pewności w posługiwaniu się językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Nauka odbywa się poprzez aktywny udział w różnych grach i zabawach językowych.Nauczyciele komunikują się z dziećmi w sposób werbalny i niewerbalny, dzięki czemu w zajęciach mogą uczestniczyć dzieci z nawet bardzo słabą znajomością języka angielskiego.

Dodatkową zaletą jest przebywanie w międzynarodowej grupie rówieśników oraz okazja do zawarcia przyjaźni z dziećmi z innych krajów. Grupy maksymalnie 10-12 osobowe.

Kurs obejmuje 20 zajęć tygodniwo.

Kurs języka angielskiego dla dorosłych

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które chcą w maksymalny sposób wykorzystać czas na naukę, a jednocześnie mieć sporo czasu na wypoczynek i zwiedzanie. Podczas zajęć wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, pozwalająca na doskonalenie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu oraz na efektywne komunikowani się w różnych codziennych sytuacjach.

Podczas zajęć wykorzystywane są autorskie podręczniki szkoły inlingua, które obejmują różnorodne tematy ogólne. Dodatkowo podczas zajęć wykorzystywane są materiały pomocnicze takie jak nagrania audio i video. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10-12 osobowych. Każda lekcja trwa 45 minut. Zajęcia odbywają się na poziomach zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20 zajęć/tydzień dzieci i dorośli
Typ grupy:MiędzynarodowoLiczebność grupy:max. 10
Czas trwania:min. 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek w ciągu roku
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 5 lat  

Zakwaterowanie:

Apartamenty Blubay Apartments

Hotel i apartamenty Blubay są nowocześnie urządzone i wpisują się w maltański klimat. Zlokalizowane są w odległości około 10 minut pieszo od szkoły i ok 350 m od hotelu, gdzie serwowane są posiłki (w przypadku wykupienia tej opcji). Każdy apartament-studio składa się z pokoju z ankesem kuchennym, łazienki z prysznicem lub wanną oraz balkonem (standardowym lub typu French). Każdy apartament jest klimatyzowany, dostępny jest internet WiFi. Pokoje sprzątane są trzy razy w tygodniu, ręczniki są dostępne, suszarka i żelazko można wypożyczyć w recepcji.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła organizuje ciekawy program zajęć dodatkowych. W przerwie miedzy zajęciami studenci mogą spotykać się w szkolnej kawiarni. Wśród propozycji spędzania wolnego czasu są między innymi: rejs wycieczkowy, zwiedzanie atrakcji turystycznych Malty, wycieczka do Mdiny, rejs na wyspę Comino i Błękitną Lagunę, zwiedzanie Valletty, wycieczka do Blue Grotto, zwiedzanie megalitycznych świątyń Manajdra, wycieczka na wyspę Gozo.

W ramach zajęć sportowych szkoła oferuje kurs windsurfingu/żeglarstwa (6 godzin nauki tygodniowo) oraz kurs nurkowania PADI (tygodniowy lub dwutygodniowy).

Program zajęć opracowywany jest osobno na każdy tydzień, tak aby był zróżnicowany i atrakcyjny zarówno dla studentów na kursach krótko, jak i długoterminowych. Rodzinom szkoła oferuje specjalne pakiety zajęć obejmujące takie atrakcje jak: Mediterraneo Matine Park, przejażdżkę autobusem hop-on hop-off, rejs wycieczkowy, park wodny Splash & Fun oraz pokaz Malta Exprience Show.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 dorosły + 1 dziecko) Tylko kurs (2 dorosłych + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w apartamencie (1 dorosły + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w apartamencie (2 dorosłych + 1 dziecko)
1 tydzień 444 EUR
654 EUR
1109 EUR
1326 EUR
2 tygodnie 794 EUR
1214 EUR
2124 EUR
2554 EUR
3 tygodnie 1144 EUR
1774 EUR
3139 EUR
3779 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla 1 dziecka i 1 osoby dorosłej (20 zajęć/tydzień)
 • Zakwaterowanie w apartamencie typu studio Blubay
 • Materiały do nauki dla dziecka i rodzica (po 27 EUR)
 • Test wstępny 
 • Opłaty rejestracyjne szkoły (40 EUR)
 • Certyfikaty ukończenia kursu

Dodatkowe koszty:

 • Transfer z i na lotnisko na Malcie ? 45 EUR / 2 osoby
 • Bilety lotnicze na Maltę
 • Pakiet zajęć dodatkowych ? 135 EUR / osobę / tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu ? około 25 PLN/os. / 1 tydzień
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+