szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z angielskim- GV Malta, St. Paul's Bay

Opis szkoły:

Szkoła założona w 1999 roku znajduje się w pięknym maltańskim miasteczku St Paul's Bay, zaledwie 150 metrów od morza. GV jest szkołą butikową, średniej wielkości (maksymalnie 225 uczniów), wyposażoną we wszystkie niezbędne udogodnienia. Wszystkie sale zajęciowe są klimatyzowane, w każdej znajduje się interaktywna tablica. Uczniowie mogą korzystać z oddzielnej strefy do nauki, strefy do odpoczynku, kafejki internetowej, ogrodu na dachu szkoły czy maszyn z napojami i przekąskami.

Najświeższe wiadomości dla uczniów są wyświetlane na telewizorach znajdujących się w całej szkole. Kadra szkoły to profesjonalni nauczyciele, którzy do każdego ucznia podchodzą indywidualnie. Szkoła stawia na rozwój przy użyciu nowoczesnych technologii, zachowując przy tym odpowiedni balans pomiędzy nauką a zabawą.

Akredytacje szkoły:

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla dzieci (4-7, 7-11, 11-17 lat)

Kurs dla dzieci odbywa się w grupach maksymalnie 10-osobowych i obejmuje 23,5 zajęć tygodniowo (17,5 godzin). Najmłodsze dzieci (4-11 lat) uczą się w tzw. Kid's Club- zajęcia to połączenie zabawy z nauką języka. Uczniowie poprawiają komunikację w języku angielskim w oparciu o wybrane tematy przewodnie np. zwierzęta, zawody, liczby czy przyroda. Nowe słówka i zwroty są poznawane w trakcie wspólnego opowiadania historii, śpiewania, kolorowania czy innych zajęć artystycznych, pobudzających wyobraźnię.


Nastolatki w wieku od 11 do 17 lat uczy się w tzw. Teens Club, również w wymiarze godzin 17,5 tygodniowo. Zajęcia skupiają się na zdobyciu pewności siebie w codziennej komunikacji po angielsku. Dzięki odpowiednim narzędziom (gramatyka i słownictwo), uczniowie zdobywają wiedzę również poza szkołą. Raz w tygodniu wybierany jest interesujący temat, który staje się motywem przewodnim projektu. Na koniec tygodnie uczniowie prezentują wyniki swojej pracy. Przykładowe tematy projektów: stwórz własne miasto, zorganizuj wybory prezydenckie, przedstaw typowe jedzenie, stwórz własny magazyn, przeprowadź wywiad z kimś znanym itd.

GV Day Camp dla dzieci (10-17 lat)  odbywa się od 27 czerwca do 17 sierpnia 2022

Kolejną opcją dla dzieci i młodzieży jest udział w obozie językowym Day Camp- uczniowie biorą udział w zajęciach językowych oraz rekreacyjnych (od poniedziałku do piątku), nie są jednak zakwaterowani z innymi uczestnikami. W przypadku korzystania z zakwaterowania dla rodzin oferowanego przez szkołę, uczestnicy Day Camp są dowożeni na teren kampusu obozowego autobusem, który zatrzymuje się w kilku lokalizacjach w St. Paul's Bay. Zajęcia odbywają się w grupach średnio 15-osbowych, program obejmuje 20 lekcji tygodniowo. Uczestnicy jedzą w szkole ciepły lunch.Kurs języka angielskiego dla dorosłych


Kurs ma na celu rozwijanie wszystkich podstawowych umiejętności językowych, umożliwiając w ten sposób swobodną komunikację w sytuacjach codziennych. Kluczowe części kursu to gramatyka i poszerzanie zasobu słownictwa, mówienie i słuchanie, czytanie i pisanie, a także konwersacje. W trakcie zajęć nauczyciele korzystają z interaktywnych tablic, co dodatkowo urozmaica lekcje. Materiały dydaktyczne są starannie dobierane przez nauczycieli w oparciu o temat przewodni w danym tygodniu nauki. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10 osobowych, kurs obejmuje 20 zajęć w tygodniu. Lekcje odbywają się na poziomach zaawansowania w godzinach od 9:00 do 10:30 (przerwa) i od 11:00 do 12:30 od poniedziałku do piątku.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:23,5/tydzień - dzieci; 20/tydzień- dorośli
Typ grupy:MiędzynarodowaLiczebność grupy:max. 10 osób
Czas trwania:min. 1 tydzieńData rozpoczęcia:Każdy poniedziałek między 27 czerwca a 26 sierpnia 2022
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 4 lat  

Zakwaterowanie:

Apartamenty z widokiem na morze ? GV Portobello


Apartamenty o wyższym standardzie z widokiem na morze, zatokę St. Paul's, Xemxija i wysepki St. Paul's. Apartamenty obejmują dwie sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię, salon z telewizorem, dostęp do wi-fi, klimatyzację w sypialniach, pralkę i duży balkon z widokiem na marinę. Apartamenty są oddalone o 8 minut drogi pieszo od szkoły. W przypadku rezerwacji apartamentów, konieczne jest wykupienie usługi transferu z i na lotnisko. Cena obejmuje pakiet powitalny.
Apartamenty GV HortensiaApartamenty Hortensia można wynająć w całości lub dzielić z innymi uczestnikami kursów. Apartamenty są położone w pobliżu promenady i plaż, zaledwie 2 minuty pieszo od szkoły. Dostępne są pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz studio lub apartamenty z 1,2,3 sypialniami. Apartamenty obejmuję w pełni wyposażoną kuchnię, pralkę, salon, dostęp do wi-fi. Apartamenty są w większości klimatyzowane (obowiązuje dodatkowa opłata 70 EUR/obiekt/tydzień). Cena obejmuje pakiet powitalny.
Hotele


Szkoła poleca wybór hoteli położonych w pobliżu GV: Gillieru Harbour Hotel ***, Topaz Hotel ***, San Antonio Hotel&SPA ****, Dolmen Resort ****, Radisson Blu Hotel & Spa, Golden Sands *****.

Zajęcia dodatkowe:

GV Malta organizuje ciekawy program zajęć dodatkowych dla rodzin (udział w zajęciach jest fakultatywny). Informacje o planowanych wycieczkach i wspólnych wyjściach są dostępne w recepcji, gdzie również można zapisać się na konkretne zajęcia.Cennik

Czas trwania Kurs dla dorosłego i dziecka Kurs dla dorosłego i dziecka + zakwaterowanie w Portobello Apart. Kurs dla dorosłego i dziecka + zakwaterowanie w Hortensia Apart.
1 tydzień 675 EUR
1700 EUR
1360 EUR
2 tygodnie 1235 EUR
3285 EUR
2605 EUR
3 tygodnie 1795 EUR
4870 EUR
3850 EUR
4 tygodnie 2355 EUR
6455 EUR
5095 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla dziecka
 • Kurs języka angielskiego dla dorosłych
 • Materiały do nauki dla dziecka i dorosłego
 • Test wstępny
 • Certyfikaty ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji
 • Opłaty rejestracyjne szkoły 65 EUR/rodzinę

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze na Maltę
 • Transfer z i na lotnisko na Malcie ? 2 osoby/70 EUR/dwie strony
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Udział w zajęciach dodatkowych organizowanych przez szkołę
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Wyżywienie
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu ? około 40 PLN/os. / 1 tydzień
 • Opłata za klimatyzację (apartamenty Horetensia i Portobello)
 • Dopłata do opcji Day Camp i kursu Teens Club (10-17 lat)- 170 EUR/tydzień
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+