szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs języka angielskiego na bytyjskiej riwierze- TIS Torquay

Opis szkoły:

Lokalizacja

W południowo-zachodniej Anglii w hrabstwie Devon na wybrzeżu znajduje się miasto trochę różniące się od setek innych angielskich. Miasto, nazywane brytyjskim kurortem, przypominającym częściowo te znajdujące się na Lazurowym Wybrzeżu. Torquay, wraz ze swoją egzotyczną roślinnością (klimat tej części wyspy to umożliwia) oraz położeniem jest swego rodzaju stolicą rozrywki, wypoczynku i uroku na południu Anglii.International House to międzynarodowa sieć szkół językowych. W Torquay powstała we współpracy z działającą od 1972 roku Torquay International School (TIS). Zlokalizowana jest w otoczeniu rozległych ogrodów, w odległości kilku minut pieszo od centrum Torquay. Szkoła dysponuje 20 dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, biblioteką, laboratorium komputerowym z dostępem do Internetu oraz salonem dla studentów, wyposażonym w telewizor plazmowy oraz DVD.
Na terenie całej szkoły dostępny jest bezprzewodowy Internet. Studenci mogą również korzystać z boiska do siatkówki, księgarni oraz z szerokiego wyboru materiałów dydaktycznych. Oferta kursów języka angielskiego w TIS jest bardzo urozmaicona. Szkoła może pochwalić się również gronem stałych studentów, którzy zachwyceni postępami w nauce, wracają do szkoły w celu dalszego kształcenia. Szkoła dysponuje również doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, która dba o wysoki poziom nauczania.

Akredytacje szkołyOpis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI ( 6 - 15 lat), 15 lekcji/ tydzień

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania językowego w międzynarodowych grupach, maksymalnie 15 osobowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, w sposób dynamiczny i zachęcają uczniów do mówienia po angielsku jak najwięcej to możliwe.
Ponadto, ćwiczone są również pozostałe umiejętności językowe: czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu.Uczestnicy przydzielani są do grupy zaawansowania na podstawie testu pisemnego i rozmowy w języku angielskim pierwszego dnia zajęć. 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH (+18 lat)? 15 lekcji tygodniowo

Kurs General English obejmuje 15 godzin (1 lekcja=60 minut) nauki języka ogólnego i przeznaczony jest dla osób, które chcą rozwinąć umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. Celem kursu jest udoskonalenie swobodnego komunikowania się w różnych codziennych sytuacjach, utrwalenie zasad gramatyki, ćwiczenie wymowy, nauka języka kolokwialnego, idiomów oraz słownictwa. Przed rozpoczęciem kursu, studenci piszą test wstępny określający poziom znajomości języka i przydzielani są do odpowiedniej grupy. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:40 do 12:00, w grupach maksymalnie 10 osobowych.Kurs General English można uzupełnić o dodatkowe zajęcia popołudniowe, w trakcie których uczestnicy skupiają się na wybranym temacie: słuchanie i wymowa, gramatyka, komunikacja, literatura, muzyka, kultura brytyjska.

Wybór kursów dla dorosłych jest duży. Zamiast opisanego powyżej można wziąć udział w kursie ogólnym dla osób +30 lat, połączyć naukę angielskiego z golfem ( English + golf), Business English, Legal English (dla prawników) - prosimy o kontakt w celu kalkulacji

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:15
Typ grupy:międzynarodoweLiczebność grupy:maksymalnie 15
Czas trwania:min. 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek
Godziny zajęć:08:30 - 11:20Poziom języka:dowolny
Wiek:6 - 15 lat  

Zakwaterowanie:

Apartamenty Premium

Szkoła oferuje dwa apartamenty z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami, które polecane szczególnie rodzinom. Apartamenty są położone w odległości ok 25 minut pieszo od szkoły, w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Wyżywienie we własnym zakresie, w apartamentach jest kuchnia.Zajęcia dodatkowe:

Szkoła TIS oferuje urozmaicony i aktywny program zajęć dodatkowych, odpowiednich dla studentów w różnym wieku. Wiele zajęć dostępnych jest bezpłatnie, a ich rodzaj uzależniony jest od pogody, pory roku oraz zainteresowań samych studentów. Zajęcia popołudniowe odbywają się zazwyczaj 2-3 razy w tygodniu, natomiast jedne zajęcia wieczorne oraz całodniowa wycieczka w weekendy. W każde poniedziałkowe popołudnie szkoła organizuje piesze zwiedzanie Torquay dla wszystkich nowych studentów lub pokaz slajdów i filmu, w razie niesprzyjającej pogody. Tygodniowy program zajęć dodatkowych wywieszany jest w salonie studenckim. Przykładowe zajęcia obejmują: całodniowe wycieczki weekendowe (Devon i Cornwalia, Slisbury/Stonehenge , Bath i zwiedzanie łaźni rzymskich), dwudniowe wycieczki weekendowe (Oxford, Windsor, Stradford-upon-Avon), popołudniowe wycieczki busem (Exeter - katedra i sklepy; Totnes - rynek elżbietański; Cockington Village i Park - tradycyjne chaty i sklepy z upominkami; zwiedzanie zamków; Muzeum Agathy Christie), wycieczki łodzią do Brixham (dawny port rybacki), wycieczka po wybrzeżu pociągiem parowym z Paignton do Kingswear, a następnie promem do Dartmouth, dla dorosłych również wieczory w pubie, wyjścia do restauracji, kina lub teatru, zajęcia sportowe (tenis, basen, narty wodne, kręgle, jazda konna, dart, tenis stołowy, golf itp.).

Cennik

Czas trwania TYLKO KURS (1 rodzic + 1 dziecko) Kurs z zakwaterowaniem w apartamencie
1 tydzień 835 GBP
1670 GBP
2 tygodnie 1530 GBP
3155 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kursy języka angielskiego - 15 godzin w tygodniowo dla rodzica i dziecka
 • Opłaty rejestracyjne szkoły - 65 GBP/osobę ,   + 45 GBP/rodzinę przy rezerwacji apartamentu
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji
 • Dostęp do Internetu
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Materiały do nauki

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze do Londynu lub Bristolu (bliżej Torquay)
 • Transfer z/na lotnisko (Z Londynu Heathrow 270 GBP w jedną stronę, z lotniska Bristol 155 GBP w jedną stronę, )
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu
 • Bilety wstępu i na dodatkowe wycieczki
 • Wyżywienie
 • Kurs dla dorosłych 30+ , grupy 4 osobowe ? dopłata 330 GBP/tydzień ..............................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+