szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ANGIELSKI + PIŁKA NOŻNA - Międzynarodowy obóz językowy - Bede's (Lancing)

Opis obozu:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Lancing leży niedaleko Brighton, nadmorskiego kurortu, w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Architektura kampusu przypomina uniwersytety w Cambridge czy Oxfordzie. Ośrodek mieści się we wspaniałych gotyckich budynkach, wokół których znajdują się tereny rekreacyjne, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Uczestnicy mają także do dyspozycji kryty basen, salę gimnastyczną, salon rekreacyjny, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, kort do squash, studio tańca oraz salę teatralną.

Pobyt na kursie jest doskonale zbilansowany, jeśli chodzi o ilość zajęć poświęconych nauce i czas zarezerwowany na atrakcje, które także mają służyć rozwijaniu umiejętności językowych. Wspólne wycieczki, gry i zabawy - wszystko to wpływa na utrwalenie zdobytych podczas kursu wiadomości i nawiązanie trwałych międzynarodowych przyjaźni.
Akredytacje szkoły
Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach 1-2-osobowych oraz 3-5-osobowych. Dostępne są również pokoje 7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego
Kurs języka angielskiego English Plus obejmuje 22,5 godziny tygodniowo (4,5 godzin dziennie). Zajęcia każdego dnia podzielone są na bloki:
1. Blok English Skills - skupia się na rozwijaniu słownictwa, czytania, rozumieniu ze słuchu, konwersacji, rozumienia zasad gramatyki. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu ciekawych materiałów (drukowanych, słuchowisk, internet). W zajęciach tego bloku Studenci uczestniczą również w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie komiksu.
2. Blok ENRICHMENT (5h/tydzień) - to praca wyłącznie na materiałach autentycznych - ulotki reklamowe, audycje radiowe, programy na kanale YouTube, programy telewizyjne, filmy. Celem tego bloku jest zwiększenie świadomości o języku angielskim jako "prawdziwym" narzędziu komunikacji i sposobie wymiany informacji, wypracowanie w uczestnikach "intuicji językowej", rozwijanie wiedzy ogólnej o świecie.
3. BLOK RESEARCH PROJECTS (5 h/tydzień) - to czas, kiedy uczestnicy pracują w grupach nad własnym projektem badawczym, którego temat ustalany jest na początku tygodnia. Projekt badawczy pozwala uczniom zaangażować się w proces nauczania poprzez wybranie tematu projektu oraz jego zbadanie, zaplanowanie, wdrożenie i ewaluację, przy jednoczesnej pracy w grupie.

Celem tego bloku jest poprawa umiejętności konwersacji, negocjacji, badawczych, planowania i organizacji, a także rozwijanie umiejętności przetwarzania informacji pochodzących z różnych źródeł. W piątki każda grupa prezentuje swój projekt, a autorzy najlepszego otrzymują symboliczną nagrodę.

Codzienny blok Research Project może być zastąpiony studiowaniem wybranego tematu lub nauką dodatkowego języka (za dopłatą):
Tematy do wyboru: historia współczesna, ekonomia, literatura angielska, stosunki międzynarodowe, politologia, zarządzanie, matematyka, środowisko naturalne,
Języki: francuski, niemiecki, hiszpański

Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników.

Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Zajęcia językowe odbywają się na 7 poziomach zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka.

Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Treningi piłki nożnej
Zajęcia z piłki nożnej odbywają się na terenie kampusu i obejmują 6 godzin w tygodniu. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Treningi piłki nożnej dostępne są dla studentów na każdym poziomie zaawansowania. Studenci, którzy uczestniczą w treningach sportowych nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywają się w tym samym czasie.Zajęcia sportowe i rekreacyjne

Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, zabawa w kasyno, itp.

W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych miejscowościach. W środy oraz w niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park. Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:14 osóbCzas trwania:minimum 2 tygodnie
Data rozpoczęcia:3, 10, 17, 24 i 31 lipca oraz 7 i 14 sierpnia 2016Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:13 - 18 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny tygodniowo
 • Kurs piłki nożnej - 6 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne  Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7, 1 opiekun na 6 uczestników (na miejscu)

  Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN
             Oferta promocyjna ważna przy rezerwacji do 30 stycznia 2016 

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2380 GBP
2280 GBP
3 tygodnie 3570 GBP
3470 GBP
4 tygodnie 4760 GBP
4650 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu  ZAPYTAJ O PAKIET LOTNICZY PRZY WYLOCIE Z OPIEKUNEM
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach) - 100 GBP - (w 1 stronę)
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
 • Opcjonalne zajęcia w ramach ENGLISH PLUS: 75 GBP/tydzień
 • Zamiast treningów piłkarskich (150 GBP/ tydzień uwzględnione w cenniku) w ramach Academy* można wykupić :
 •   tenis (6 godzin/tydzień) - 150 GBP / tydzień,
 • golf (6 godzin/tydzień) - 250 GBP / tydzień
 • jazda konna (3 godziny/tydzień) - 250 GBP / tydzień
 • pilotaż (1,5 godziny/tydzień) - 600 GBP / tydzień
 • sporty 'Adventure' (3 godziny/tydzień) - 250 GBP / tydzień
 • street dance (6 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
 • pierwsza pomoc (6 godzin/tydzień) - 150 GBP/tydzień
.........................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+