szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ANGIELSKI + NOWE HORYZONTY - Międzynarodowy obóz językowy - Bede's (Vinehall)

Opis obozu:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci i młodzieży z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Vinehall School znajduje się w przepięknej miejscowości niedaleko wioski Robertsbridge, która leży obok małego miasteczka Battle i w niewielkiej odległości od nadmorskiego resortu Hastings. Szkoła mieści się w zabytkowym budynku z 1830 roku. Kampus szkoły rozciąga się na powierzchni 19 hektarów i oferuje nowoczesną infrastrukturę. Bezpieczna lokalizacja sprawia, że szkoła jest idealnym miejscem dla młodszych uczestników. Do dyspozycji uczniów pozostają obiekty sportowe takie jak: korty tenisowe, hala sportowa, basen, pole golfowe, boiska z nawierzchnią astro-turf, place zabaw oraz sala teatralna. W szkole dostępny jest także Internet, a każdy student otrzymuje własne konto mailowe.
Akredytacje szkoły
Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencjach na terenie kampusu, w pokojach 4-10-osobowych. W rezydencji dziewcząt dostępne są również pokoje 12-osobowe.
Pokoje wyposażone są w łóżka oraz szafki/komody, duże szafy zlokalizowane są na korytarzach. Łazienki są dzielone. W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy, gdzie uczestnicy mogą pograć w gry planszowe, posłuchać muzyki, pooglądać telewizję lub zagrać w ping-ponga.
Przynajmniej 2 razy w tygodniu studenci mogą oddać swoje rzeczy do prania.
Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.
W każdym budynku rezydencji zakwaterowany jest opiekun (House Parent), który odpowiedzialny jest za wszystkich studentów.

Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego
Na kampusie realizowany jest program New Horizons, który obejmuje 20 godzin tygodniowo (4 godziny dziennie). Zajęcia każdego dnia podzielone są na bloki:
1. Blok English Skills (10 h/tydzień)- skupia się na rozwijaniu słownictwa, czytania, rozumieniu ze słuchu, konwersacji, rozumienia zasad gramatyki. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu ciekawych materiałów (drukowanych, słuchowisk, internet). W zajęciach tego bloku Studenci uczestniczą również w rozmaitych grach i zabawach
językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej,tworzenie komiksu.
2. Blok ENRICHMENT (5h/tydzień) - to praca wyłącznie na materiałach autentycznych - ulotki reklamowe, audycje radiowe, programy na kanale YouTube, programy telewizyjne, filmy. Celem tego bloku jest zwiększenie świadomości o języku angielskim jako "prawdziwym" narzędziu komunikacji i sposobie wymiany informacji, wypracowanie w uczestnikach "intuicji językowej", rozwijanie wiedzy ogólnej o świecie.
3. BLOK EXPLORATIONS (5 h/tydzień) - W trakcie tego bloku zajęć, wykorzystywana jest zintegrowana metoda nauki języka znana jako CLIL (Content Language Integrated Learning), która pozwala uczniom rozwijać znajomość języka w trakcie omawiania zagadnień z danej dziedziny np. ekologii, nauki czy technologii.
Celem zajęć jest poprawa ogólnej wiedzy uczestników na wybrany temat, poznanie specjalistycznego słownictwa z zakresu omawianej dziedziny, odpowiednio do wieku osób uczących się.


Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli spełniających kryteria Accreditation UK.

Dodatkowo, w oboazach biorą udział uczesnticy będący rodowitymi użytkownikami angielskiego. Uczniowie brytyjscy mieszkają na kampusie, dzięki czemu pozostali uczestnicy mogą z łatwością nawiązać z nimi kontakt.

Zajęcia rekreacyjne i sportowe
Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe oraz sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.


Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np. gra w kręgle, jazda na rowerze czy rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów i poszukiwanie skarbów.
W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy odwiedzą różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w soboty i obejmują wizyty w zabytkowych i historycznych miejscowościach. W niedziele oraz w środy organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park.

Dodatkowe zajęcia sportowe Academy
Dodatkowe zajęcia sportowe z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach. Profesjonalne zajęcia z instruktorem odbywają się w wymiarze 3-6 godzin w tygodniu. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywać się będą w tym czasie. Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby podnosić umiejętności uczestników w wybranej przez nich dziedzinie oraz zainspirować i zmotywować ich do ćwiczeń i treningów. Podczas zajęć uczestnicy poznają również specyficzne słownictwo oraz terminologię związaną z wybraną dyscypliną/tematyką. Do wyboru są tenis, jazda konna, pływanie, moda i projektowanie, sztuka teatralna i filmowa, lekcje śpiewu.
Zajęcia sportowe odbywają się na poziomie od początkującego do średnio-zaawansowanego. Tenis, pływanie - zajęcia w grupie (1 trener na 10 uczestników) i indywidualne z trenerem; jazda konna ? zajęcia w małych grupach, w pobliskiej stadninie koni. Ubezpieczenie szkoły nie obejmuje opcji Academy.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 10 osóbCzas trwania:od 1 tygodnia
Data rozpoczęcia:8, 15, 22, 29 lipca i 5 sierpnia 2018Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:8 - 12 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego -  20 godzin  tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

Oferta FIRST MINUTE 2018 ważna przy rezerwacji do  31 stycznia  2018
Dla stałych klientów dodatkowy rabat  200 PLN 

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2150 GBP
2000 GBP
3 tygodnie 3225 GBP
3025 GBP
4 tygodnie 4300 GBP
4050 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko przy przyjeździe lub wyjeździe w innych innych datach - 100 GBP (w 1 jedną stronę)
 • Transfer z/na lotnisko Luton - na zapytanie
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
 • Zajęcia Academy: tenis (6 godzin/tydzień) 150 GBP / tydzień; jazda konna (3 godziny/tydzień) 250 GBP / tydzień;  warsztaty aktorskie (8 godzin/tydzień)  150 GBP/tydzień, lekcje śpiewu (6 godzin/tydzień)  150 GBP/tydzień; pływanie  (6 godzin/tydzień)  150 GBP  / tydzień
Zajęcia Academy dostępne są w wybranych tygodniach nauki.
......................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+