szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKSMORE SUMMER - Międzynarodowy obóz językowy - Bucksmore (Plumpton College)

Opis obozu:

Bucksmore Summer to najbardziej popularny letni kurs dla młodzieży, który szkoła Bucksmore organizuje już od 35 lat.

Bucksmore Education to na codzien renomowana prywatna szkoła średnia i podstawowa z internatem założona w 1979 r, a od 22 organizuje letnie obozy językowe dla zagranicznych studentów.
Obozy Bucksmore wyróżnia jakość w każdym aspekcie: poziom prowadzonych kursów, materiałów dydaktycznych, zajęć rekreacyjnych, wykwalifikowana kadra i wspaniała atmosfera.

Obozy Bucksmore organizowane są na terenie najlepszych kampusów uniwersyteckich i szkół z internatem całej Anglii i są jedną z najlepszych propozycji dla ambitnych uczniów szkół średnich, którzy prócz wakacyjnego kursu w trakcie którego będą mogli spotkać młodzież z wielu krajów, chcą osiągnąć nie tylko lepszy poziom znajomości języka ale i rozwijać swoje zainteresowania.


Obóz dla młodzieży w wieku 10 - 16 lat odbywa się na terenie Plumpton College, który zlokalizowany jest w malowniczej okolicy w sąsiedztwie parku narodowego South Downs, około 20 minut jazdy samochodem od nadmorskiego kurortu Brighton. Plumpton College jest szkołą o profilu rolniczym. Teren kampusu obejmuje rozległe tereny zielone, farmę, centrum opieki nad zwierzętami oraz szkółkę jeździecką, jedną z najlepszych w południowej Anglii. Plumpton College posiada również doskonałą infrastrukturę sportową, w tym korty tenisowe, halę sportową, ścianę do wspinaczki oraz dwie ujeżdżalnie.Każdego roku szkoła Bucksmore gości studentów ponad 65 różnych narodowości, umożliwiając uczestnikom doświadczenie prawdziwie międzynarodowej atmosfery. Szkoła oferuje więcej wycieczek, zajęć dodatkowych oraz sportowych, przygotowując idealne programy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w różnych przedziałach wiekowych.

Program Bucksmore Summer obejmuje cotygodniowe projekty językowe oraz prezentacje, które umożliwiają uczestnikom utrwalenie nowo zdobytych umiejętności językowych.
Szkoła organizuje 2 wycieczki całodniowe oraz 2 wycieczki półdniowe w tygodniu. Jedna z wycieczek całodniowych jest zawsze wycieczką do Londynu, ponieważ stolica Wielkiej Brytanii oferuje najwięcej ciekawych atrakcji.

Kurs języka angielskiego
Zajęcia na każdym poziomie - od podstawowego do zaawansowanego - prowadzone są w oparciu o specjalnie przygotowany program nauczania, tak aby wszyscy studenci mogli doskonalić i rozwijać swoje indywidualne umiejętności. Program nauczania obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych (mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania), gramatykę oraz słownictwo. Umiejętności zdobyte podczas zajęć uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas rozmów i zabaw z nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi. Uczestnicy otrzymują zeszyty ćwiczeń oraz przybory do pisania, a na zakończenie raport osiągnięć i certyfikat ukończenia kursu. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 11-osobowych.
Pierwszego dnia zajęć wszyscy nowi uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego. Sprawdzane są również umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Nauczyciele przedstawią również przygotowany program zajęć. W ciągu tygodnia, z wyjątkiem jednego dnia, wszystkie zajęcia odbywają się rano. W programie są również sesje wieczorne, podczas których odbywają się dyskusje, przygotowania do cotygodniowego projektu lub konsultacje z nauczycielami. Wieczorne sesje prowadzone są w sposób interaktywny i umożliwiają doskonalenie zdobytych wcześniej umiejętności w bardziej swobodnej atmosferze.

Szkoła przygotowała wiele rozmaitych propozycji spędzania czasu poza zajęciami lekcyjnymi, tak aby każdy z uczestników był szczęśliwy i zadowolony. To również doskonała okazja, aby używać języka angielskiego również po zajęciach w klasie.
W programie są między innymi: zajęcia sportowe, dyskoteki, pokazy talentów, gry, zawody czy pokazy filmów. Kadra szkoły, odpowiedzialna za przygotowanie zajęć, posiada odpowiednie doświadczenie oraz z dużym zaangażowaniem opracowuje nowy program na każdy tydzień.

PRZYKŁADOWY PLAN TYGODNIA

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w nowoczesnej rezydencji na terenie kampusu, w pokojach jednoosobowych (130) oraz dwuosobowych (15), z których większość została zbudowana w 2010. W niektórych wspólnych częściach kampusu  dostępny jest Internet bezprzewodowy (Wi-Fi). Uczestnicy mogą korzystać z komputerów stacjonarnych w jednej z trzech sal komputerowych. Zajęcia odbywają się w jednym z budynków szkolnych,  który zlokalizowany jest niedaleko rezydencji oraz stołówki. Lokalizacja oraz spokój i bezpieczeństwo jakie zapewnia kampus sprawiają, że jest on najchętniej wybieranym kampusem przez uczestników obozów Bucksmore. Jako opcjonalne zajęcia w Plumpton można również wybrać jazdę konną.

Zajęcia :

Wycieczki. Dla wielu uczestników wycieczki stanowią najważniejszą atrakcję w ciągu całego tygodnia, dlatego kadra szkoły Bucksmore bardzo starannie przygotowuje każdy wyjazd, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej atrakcji oraz przekazać najważniejsze informacje o wszystkim, co będą mogli zobaczyć. Szkoła organizuje dwie całodniowe wycieczki w tygodniu oraz dwie wycieczki półdniowe. Pozwalają one na odkrywanie niektórych z najsłynniejszych miejsc w Wielkiej Brytanii, w tym Oxfordu, Cambridge, Brighton, Stratford, zamku Warwick, Bath, angielskiego wybrzeża oraz oczywiście Londynu. Wycieczki półdniowe obejmują wizyty w miejscach zlokalizowanych w pobliżu kampusu oraz takie atrakcje jak gra w kręgle, pływanie, jazda na łyżwach, itp. O wyborze atrakcji decyduje koordynator zajęć, kierując się zainteresowaniami całej grupy.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 11Czas trwania:od 2 tygodni
Data rozpoczęcia:pomiędzy 22 czerwca a 20 lipca 2021Poziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:10 - 16 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe i 2 wycieczki półdniowe w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej kampusu
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do 30 kwietnia 2021
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Cennik

Czas trwania PAKIET- First Minute PAKIET
2 tygodnie 2350 GBP
2450 GBP
3 tygodnie 3375 GBP
3675 GBP
4 tygodnie 4500 GBP
4900 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • ghBilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+