szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKSMORE SUMMER - Międzynarodowy obóz językowy - Bucksmore (King Edward's School)

Opis obozu:

Bucksmore Summer to najbardziej popularny letni kurs dla młodzieży, który szkoła Bucksmore organizuje już od 35 lat.

Z Bucksmore przeżyjesz więcej... Każdego roku szkoła Bucksmore gości studentów ponad 65 różnych narodowości, umożliwiając uczestnikom doświadczenie prawdziwie międzynarodowej atmosfery. Szkoła oferuje więcej wycieczek, zajęć dodatkowych oraz sportowych, przygotowując idealne programy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w różnych przedziałach wiekowych.           

Z Bucksmore nauczysz się więcej... Program Bucksmore Summer obejmuje cotygodniowe projekty językowe oraz prezentacje, które umożliwiają uczestnikom utrwalenie zdobytych nowych umiejętności językowych.
Z Bucksmore zobaczysz więcej... Szkoła organizuje 2 wycieczki całodniowe oraz 2 wycieczki półdniowe w tygodniu. Jedna z wycieczek całodniowych jest zawsze wycieczką do Londynu, ponieważ stolica Wielkiej Brytanii oferuje najwięcej ciekawych atrakcji.


Kurs języka angielskiego
Zajęcia na każdym poziomie - od podstawowego do zaawansowanego - prowadzone są w oparciu o specjalnie przygotowany program nauczania, tak aby wszyscy studenci mogli doskonalić i rozwijać swoje indywidualne umiejętności. Program nauczania obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych (mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania), gramatykę oraz słownictwo. Umiejętności zdobyte podczas zajęć uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas rozmów i zabaw z nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi. Uczestnicy otrzymują zeszyty ćwiczeń oraz przybory do pisania, a na zakończenie raport osiągnięć i certyfikat ukończenia kursu. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 11-osobowych.
Pierwszego dnia zajęć wszyscy nowi uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego. Sprawdzane są również umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Nauczyciele przedstawią również przygotowany program zajęć. W ciągu tygodnia, z wyjątkiem jednego dnia, wszystkie zajęcia odbywają się rano. W programie są również sesje wieczorne, podczas których odbywają się dyskusje, przygotowania do cotygodniowego projektu lub konsultacje z nauczycielami. Wieczorne sesje prowadzone są w sposób interaktywny i umożliwiają doskonalenie zdobytych wcześniej umiejętności w bardziej swobodnej atmosferze.

Zakwaterowanie:

King Edward's School
King Edward?s School to znana angielska szkoła prywatna na południu Anglii. Szkoła została założona w 1553 roku przez króla Edwarda VI. Kampus dysponuje doskonałą infrastrukturą, która obejmuje kryty basen, całoroczne boiska sportowe, halę sportową, ścianę do wspinaczki, studio teatralne oraz korty tenisowe. Szkoła zlokalizowana jest w malowniczej wiosce Witley, w hrabstwie Surrey, oddalonej zaledwie o godzinę drogi od Londynu, lotniska Gatwick i Heathrow oraz od południowego wybrzeża Anglii.

Uczestnicy zakwaterowani są w tradycyjnej szkolnej rezydencji, która mieści się w budynku Queen Mary i która dysponuje 20 pokojami jednoosobowymi, 25 pokojami dwuosobowymi oraz 6 pokojami czteroosobowymi. W rezydencji jest również sala komputerowa, gdzie uczestnicy mogą skorzystać z komputerów i Internetu. Budynek, w którym odbywają się zajęcia lekcyjne oraz szkolna stołówka znajdują się w pobliżu rezydencji.Zajęcia :

Szkoła przygotowała wiele rozmaitych propozycji spędzania czasu poza zajęciami lekcyjnymi, tak aby każdy z uczestników był szczęśliwy i zadowolony. To również doskonała okazja, aby używać języka angielskiego również po zajęciach w klasie.
W programie są między innymi: zajęcia sportowe, dyskoteki, pokazy talentów, gry, zawody czy pokazy filmów. Kadra szkoły, odpowiedzialna za przygotowanie zajęć, posiada odpowiednie doświadczenie oraz z dużym zaangażowaniem opracowuje nowy program na każdy tydzień.


Wycieczki. Dla wielu uczestników wycieczki stanowią najważniejszą atrakcję w ciągu całego tygodnia, dlatego kadra szkoły Bucksmore bardzo starannie przygotowuje każdy wyjazd, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej atrakcji oraz przekazać najważniejsze informacje o wszystkim, co będą mogli zobaczyć. Szkoła organizuje dwie całodniowe wycieczki w tygodniu oraz dwie wycieczki półdniowe. Pozwalają one na odkrywanie niektórych z najsłynniejszych miejsc w Wielkiej Brytanii, w tym Oxfordu, Cambridge, Brighton, Stratford, zamku Warwick, Bath, angielskiego wybrzeża oraz oczywiście Londynu. Wycieczki półdniowe obejmują wizyty w miejscach zlokalizowanych w pobliżu kampusu oraz takie atrakcje jak gra w kręgle, pływanie, jazda na łyżwach itp. O wyborze atrakcji decyduje koordynator zajęć, kierując się zainteresowaniami całej grupy.    

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 11Czas trwania:od 2 tygodni
Data rozpoczęcia:każdy wtorek od 26 czerwca do 24 lipca 2018Poziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:10 - 13 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe i 2 wycieczki półdniowe w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej kampusu
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do 31 stycznia 2018
       Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Cennik

Czas trwania PAKIET- First Minute PAKIET
2 tygodnie 2050 GBP
2200 GBP
3 tygodnie 3100 GBP
3300 GBP
4 tygodnie 4150 GBP
4400 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

........................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+