szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKSMORE LONDON - Międzynarodowy obóz językowy - Bucksmore (King's College)

Opis obozu:

Bucksmore London
Bucksmore London to nowy wakacyjny program szkoły Bucksmore stworzony specjalnie z myślą o starszych nastolatkach, którzy chcieliby zobaczyć i doświadczyć wszystkich najciekawszych atrakcji, które oferuje Londyn. To również doskonała propozycja dla tych, którzy chcieliby poczuć się jak prawdziwi Londyńczycy. Program kursu łączy ogólną naukę języka angielskiego ze zwiedzaniem popularnych miejsc w stolicy Wielkiej Brytanii. Podczas dwutygodniowego pobytu uczestnicy wezmą udział w co najmniej siedmiu wycieczkach, podczas których będą odkrywać miasto i poznawać jego liczne atrakcje.


Zajęcia odbywają się na prestiżowym King's College, który jest częścią University of London, położonym w samym sercu Londynu. Szkoła co roku otrzymuje wyróżnienia za wysoki poziom nauczania i jest wysoko klasyfikowana w rankingach najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i na świecie. Bucksmore korzysta z kampusu Strand, który jest położony zaledwie 10 minut drogi pieszo od Trafalgar Square. 

Kurs języka angielskiego - program zajęć realizowany jest w oparciu o komunikatywną metodę nauki języka angielskiego, która skupia się na doskonaleniu umiejętności mówienia oraz rozumienia ze słuchu. Część kursu stanowi również praca nad cotygodniowym projektem tematycznym, podczas którego uczestnicy wykorzystują w praktycznych sytuacjach umiejętności językowe zdobyte na zajęciach. Pod koniec każdego tygodnia uczestnicy przedstawiają swój projekt, a najlepsza prezentacja zdobywa nagrodę. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 11-osobowych. Pierwszego dnia zajęć wszyscy nowi uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego. Sprawdzane są również umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Nauczyciele przedstawią również przygotowany program zajęć.

Zakwaterowanie:

University of Notre Dam's Conway Hall

Uczestnicy zakwaterowani są w nowoczesnej rezydencji, Conway Hall, która znajduje się po przeciwnej stronie Waterloo Bridge .  Rezydencja oferuje apartamenty z pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi.  Uczestnicy obozu mogą korzystać ze wspólnej kuchni, strefy do wypoczynku i dzielonej łazienki. Rezydencja zlokalizowana jest w odległości krótkiej jazdy autobusem lub metrem od szkoły King's College, każdy uczeń otrzymuje kartę uprawniającą do przejazdu komunikacją miejską. Uczestnicy obozu dojeżdżają na kampus i wracają do rezydencji pod nadzorem opiekuna Bucksmore.
Wyżyw ienie obejmuje 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja). W dni, w które odbywają się wycieczki uczestnicy otrzymują pakowany lunch. Co najmniej raz w tygodniu uczestnicy jedzą posiłek w jednej z londyńskich restauracji. Zajęcia :

Program zajęć dodatkowych obejmuje zwiedzanie atrakcji Londynu (co najmniej 7 wycieczek po mieście/ 2 tygodnie), np:  wizyta w Muzeum Historii Naturalnej, zwiedzanie ?królewskiego? Londynu,  zwiedzanie Parku Olimpijskiego, wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, zakupy na Oxford Street, zwiedzanie stadionu Chelsea, zwiedzanie studia filmowego Harry Potter World,  zwiedzanie pałacu Hampton Court, wizyta w Muzeum Sherlock?a Holmes?a  czy wizyta w M&M's World. Wieczorami organizowane są rozmaite zajęcia integracyjne i kulturowe jak np.: wyjście na musical, gry i zabawy w parku Battersea, wizyta w British Museum, przedstawienie teatralne w parku Regent?s Park, wizyta na Covent Garden, quizy i konkursy, wyjście na festiwal, przejażdżka kołem widokowym London Eye czy wyjście na wspólny posiłek do restauracji.
Dwa razy w tygodniu Bucksmore organizuje również całodniowe wycieczki poza Londyn np.: do Brighton, do parku rozrywki Thrope Park, do Windsoru czy do Bath.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 11Czas trwania:minimum 2 tygodnie
Data rozpoczęcia:każdy wtorek między 3 a 17 lipca 2018Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:13 - 16 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 25 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do 31 stycznia 2018
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Cennik

Terminy PAKIET - First Minute PAKIET
2 tygodnie 2650 GBP
2800 GBP
4 tygodnie 5400 GBP
5600 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+