szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKSMORE YOUNG LEADERS - Międzynarodowy obóz językowy - Bucksmore (Corpus Christi College)

Opis obozu:

Program Bucksmore Young Leaders  to idealna propozycja dla ambitnej i zmotywowanej młodzieży, której wysokich oczekiwań nie spełniają  standardowe  wakacyjne kursy języka angielskiego. Intensywny i bardzo starannie przygotowany program zajęć ma na celu wyposażenie uczestników w najważniejsze umiejętności niezbędne do pełnienia roli liderów swojego pokolenia.
Program  obejmuje 25 godzin nauki języka angielskiego oraz pracy nad cotygodniowym projektem, a także warsztaty, seminaria oraz interaktywne wykłady, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności przydatne na stanowiskach przewodniczych, takie jak: budowanie zespołu, wystąpienia publiczne, prowadzenie negocjacji, uczestniczenie w debatach, przedstawianie formalnych prezentacji, zarządzanie czasem, krytyczne myślenie, niezależne przyswajanie wiedzy oraz  elementy języka biznesu.
Kurs dla Młodych Liderów to inwestycja w przyszłe sukcesy oraz doskonała okazja na nawiązanie międzynarodowych kontaktów z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach.

Corpus Christi College
Corpus Christi College jest szóstym najstarszym kolegium Uniwersytetu Cambridge i jednym z najsławniejszych i najpiękniejszych budynków całego uniwersytetu. Corpus Christi College zlokalizowany jest w centrum Cambridge, w niewielkiej pieszej odległości od głównego rynku, gdzie znajdują się liczne sklepy, kafejki oraz muzea. Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji studenckiej. Zajęcia odbywają się w słynnym budynku Old Court liczącym ponad 800 lat i będącym najstarszym budynkiem uniwersyteckim w Cambridge.  Jednym z jego wielu znanych absolwentów był angielski dramatopisarz, Christopher Marlowe.

Zakwaterowanie:

Rezydencja studencka dysponuje 80 pokojami jednoosobowymi oraz 30 pokojami dwuosobowymi. W każdym pokoju jest dostęp do przewodowego Internetu (należy mieć własny kabel Ethernet). Chłopcy i dziewczęta zakwaterowani są osobno. Do dyspozycji uczestników pozostaje również pokój wypoczynkowy z TV, duże nowoczesne audytorium, sala komputerowa  oraz boiska sportowe i korty tenisowe, które zlokalizowane są w pobliżu. W wielu miejscach na terenie kampusu dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).  Uczestnicy mogą również korzystać z pralni (automaty na monety).
Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie. Wszystkie posiłki podawane będą w spektakularnym, dekorowanym drewnem holu jadalnym. Każdy z uczestników weźmie również udział w tradycyjnej kolacji serwowanej w głównej jadalni uniwersyteckiej - Formal Hall, dokładnie tak, jak studenci Uniwersytetu Cambridge.

Zajęcia :

Program zajęć dodatkowych obejmuje dwie całodniowe i jedną półdniową wycieczkę w tygodniu, np. do Londynu, Oxfordu, Stratford i Warwick, Windsoru, parku rozrywki Thrope Park, Canterbury, Ely i Ely Cathedral czy Bury St Edmund?s. Wieczorami organizowane są rozmaite zajęcia integracyjne i rekreacyjne jak np.: zawody sportowe, barbecue, spacer nad rzeką, uroczysta kolacja, gry i konkursy, prezentacje tygodniowych projektów czy pokazy filmów.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 11Czas trwania:od 2 tygodni
Data rozpoczęcia:każdy wtorek od 18 lipca do 1 sierpnia 2017Poziom języka:Intermediate (B1) - Proficiency (C2)
Wiek:14 - 17 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 25 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe i 1 wycieczka półdniowa w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do 15 lutego 2017
     Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Cennik

Czas trwania PAKIET - First Minute PAKIET
2 tygodnie 2430 GBP
2600 GBP
4 tygodnie 4860 GBP
5200 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 255 58 44+48 32 255 58 44
+48 32 255 23 5
tel. awaryjny 698 976 708698 976 708


Google+