szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKSMORE OXFORD - Międzynarodowy obóz językowy - Bucksmore (St Hilda's College - Oxford University)

Opis obozu:

Bucksmore Oxford
Bucksmore Oxford to intensywny program nauki języka angielskiego przeznaczony dla starszej młodzieży, która chce uczyć się w inspirującym otoczeniu murów Oxford University lub która w przyszłości planuje studia na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii.
Program oferuje również więcej swobody i wolnego czasu na samodzielne odkrywanie zabytkowego Oxfordu oraz wiele atrakcji kulturowych, zabaw i zajęć sportowych.

Z Bucksmore nauczysz się więcej... Program Oxford oferuje więcej godzin nauki języka angielskiego niż inne programy Bucksmore. Kompleksowy program nauki języka skupia się przede wszystkim na używaniu języka angielskiego w komunikowaniu się zarówno podczas zajęć w klasie, jak i podczas przygotowywania cotygodniowych projektów językowych oraz ich prezentacji. Zajęcia odbywają się na każdym poziome zaawansowania.

Z Bucksmore doświadczysz więcej...
Dla uczestników przygotowany został specjalny program zajęć popołudniowych, które odbywają się w Oxfordzie oraz w okolicach. Studenci mają również czas wolny, który mogą wykorzystać indywidualnie poza kampusem, zwiedzając miasto i spędzając czas z nowymi znajomymi.

Kurs języka angielskiego
Program zajęć realizowany jest w oparciu o komunikatywną metodę nauki języka angielskiego, która skupia się na doskonaleniu umiejętności mówienia oraz rozumienia ze słuchu. Część kursu stanowi również praca nad cotygodniowym projektem tematycznym, podczas którego uczestnicy wykorzystują w praktycznych sytuacjach umiejętności językowe zdobyte na zajęciach. Pod koniec każdego tygodnia uczestnicy przedstawiają swój projekt, a najlepsza prezentacja zdobywa nagrodę. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 11-osobowych.  Pierwszego dnia zajęć wszyscy nowi uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego. Sprawdzane są również umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie. Nauczyciele przedstawią również przygotowany program zajęć. Zajęcia odbywają się w godzinach od 8:45 do 13:00, w tym dwie 15-minutowe przerwy. W programie są również sesje wieczorne, podczas których odbywają się dyskusje, przygotowania do cotygodniowego projektu lub konsultacje z nauczycielami. Wieczorne sesje prowadzone są w sposób interaktywny i stanowią doskonały sposób na doskonalenie zdobytych umiejętności w bardziej swobodnej atmosferze.

Zakwaterowanie:

St Hilda's College - Oxford University
St Hilda?s College to jeden ze słynnych budynków Oxford University, który położony jest nad brzegiem rzeki Cherwell, obok mostu Magdalen Bridge oraz  w otoczeniu pięknych ogrodów. Kampus jest przestronny i  posiada własne płaskodenne łodzie, oferując uczestnikom doskonałą formę relaksu pomiędzy zajęciami. Ponadto, uczestnicy mogą korzystać z infrastruktury sportowej mieszczącej się na terenie sąsiedniego kampusu Magdalen College School. Dojście do centrum miasta zajmuje około 10 minut. 

Zakwaterowanie
Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji, która oferuje 50 standardowych pokoi jednoosobowych oraz 10 pokoi dwuosobowych. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzu. Chłopcy i dziewczęta zakwaterowani są osobno. Na terenie kampusu dostępna jest pralnia (automaty na monety). Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch i obiadokolacja). Wszystkie posiłki podawane są w uniwersyteckiej jadalni. W dni wycieczek uczestnicy otrzymują pakowany lunch.

Zajęcia :

Z Bucksmore zobaczysz więcej... Uczestnicy będą mieli okazję popływać tradycyjnymi płaskodennymi łodziami po rzece, odwiedzić Cambridge, Startford Upon Avon, Warwick Castle, Bath, Stonehenge, Blenheim Palace, zamek w Windsorze czy park rozrywki Thrope Park. W programie są również wycieczki do Londynu!

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 11Czas trwania:od 2 tygodni
Data rozpoczęcia:każdy wtorek od 26 czerwca do 24 lipca 2018Poziom języka:Beginner - Proficiency
Wiek:13 - 16 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 25 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe i 1 wycieczka półdniowa w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej kampusu
 • Certyfikat ukończenie kursu
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do 31 stycznia 2017
       Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Cennik

Terminy PAKIET - First Minute PAKIET
2 tygodnie 2700 GBP
2800 GBP
3 tygodnie 4050 GBP
4200 GBP
4 tygodnie 5400 GBP
5600 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+