szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Międzynarodowy kurs językowy dla młodzieży - KINGS BATH (8 - 16 lat)

Opis obozu:

Międzynarodowy obóz językowy organizowany przez szkołę Kings odbywa się na terenie szkoły Downside School, jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół prywatnych w Wielkiej Brytanii. Klasyczny kampus Downside zajmuje obszar 500 akrów rozciągający się u podnóża Mendip Hills. Szkoła posiada doskonałą infrastrukturę sportową i rekreacyjną w tym boiska sportowe do gry w piłkę nożną, rugby, krykieta, hokeja i netballa oraz 25-metrowy kryty basen, korty tenisowe i halę sportową. Szkoła zlokalizowana jest w odległości 25 minut na południe od centrum Bath oraz około 2 godziny od Londynu. Ponadto, szkoła dysponuje salą teatralną (600 miejsc), nowocześnie wyposażonymi salami zajęć, salami komputerowymi oraz przestronną stołówką studencką. Na terenie kampusu jest ograniczony dostęp do internetu bezprzewodowego Wi-Fi (jednorazowa opłata za dostęp do połączenia).

Zakwaterowanie:

Rezydencja. Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu szkoły Downside, w pokojach 1 i 2-osobowych. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Dostępne są również pokoje 4-8-osobowe, które przeznaczone są dla młodszych uczestników. Chłopcy i dziewczęta zakwaterowani są oddzielnie. W każdej rezydencji zakwaterowani są również opiekunowie z kadry szkoły Kings.
Wyżywienie w formie FB obejmuje 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch i obiadokolacja). Lunch i obiadokolacja to z reguły ciepłe posiłki. W dni, w które odbywają się wycieczki uczestnicy otrzymują pakowany lunch. Do wyboru są również opcje posiłków wegetariańskich.

Zajęcia :

Kurs języka angielskiego
Active EnglishKurs języka angielskiego Active English obejmuje 15 godzin (20 lekcji) tygodniowo. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli 'native speakers', od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych. Zajęcia skupiają się na rozwijaniu głównych umiejętności językowych, szczególnie rozumienia ze słuchu i mówienia. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Nauka odbywa się poprzez udział w różnych grach językowych, pracę w grupach oraz przygotowywanie projektów. Podczas lekcji wykorzystywane są rozmaite materiały autentyczne np. piosenki, filmy lub czasopisma. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15-osobowych. Uczestnicy przydzielani są do odpowiedniej grupy zaawansowania na podstawie wyników testu wstępnego oraz wieku. W trakcie trwania kursu regularnie przeprowadzane są również testy sprawdzające postępy uczestników.

Zajęcia dodatkowe
Program zajęć dodatkowych obejmuje rozmaite zajęcia sportowe i rekreacyjne, w tym: badminton, tenis, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, pływanie, zajęcia artystyczne, warsztaty kulinarne, krykiet, taniec, szermierka, wieczory filmowe, barbecue, rugby, salsa, squash, quizy i konkursy, karaoke, pokazy talentów, przyjęcia na basenie itp. W soboty organizowane są całodniowe wycieczki np.: Bristol, Cardiff, Oxford, Salisbury i Stonehenge, Longleat House i Safari Park, Londyn (również w wersji 2-dniowej). W ciągu tygodnia szkoła organizuje również wycieczki półdniowe np.: zwiedzanie Bath, Wookey Hole, zoo w Bristolu, Cheddar Gorge, Weston-super-Mare itp.

Zajęcia opcjonalne

Tenis - 6 godzin treningów w tygodniu, zajęcia prowadzone przez profesjonalnych trenerów na terenie kampusu szkoły.

Jazda konna - 6 godzin treningów w tygodniu, zajęcia odbywają się w okolicznych szkółkach jeździeckich.

Uwaga:kursy tygodniowe są dostępne wyłącznie od 8 i 15 sierpnia.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:miedzynarodowa
Liczebność grupy:max 15Czas trwania:1-7 tygodni
Data rozpoczęcia: 4, 11, 18, 25 lipca; 1, 8, 15 sierpnia 2018Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:8 - 17 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji (15 godzin)/tydzień
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz wyżywienie FB
 • Test wstępny, testy postępu i materiały do nauki
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Program zajęć dodatkowych (popołudniowych i wieczornych)
 • 2 -3  wycieczki w tygodniu
 • Opieka kadry szkoły Kings
 • Wi-Fi w szkole
 • Opłatę rejestracyjną szkoły - 75 GBP
Dzień przyjazdu i wyjazdu: środa

Cennik

Czas trwania PAKIET
1 tydzień 925 GBP
2 tygodnie 1775 GBP
3 tygodnie 2625 GBP
4 tygodnie 3475 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Transfer z i na lotnisko - 124 GBP (Heathrow - grupowy), 364 GBP (Heathrow), 404 GBP (Gatwick, Stansted, Luton), 124 GBP (Bristol)
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu Signal Iduna - ok. 25PLN / tydzień
 • Dopłata do lekcji jazdy konnej-  235 GBP/tydzień (6 godzin/tydzień)
 • Dopłata do lekcji tenisa - 140 GBP/tydzień (6 godzin/tydzień)
 • Zwrotny depozyt za zakwaterowanie - 50 GBP

..............................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+