szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Międzynarodowy kurs językowy dla młodzieży - KINGS LONDYN (FARRINGTONS) 10 - 16 lat

Opis obozu:

Międzynarodowy obóz językowy organizowany przez szkołę Kings odbywa się na terenie eleganckiego i przestronnego kampusu szkoły Farringtons, w otoczeniu malowniczych terenów parkowych. Szkoła posiada doskonałą infrastrukturę sportową i rekreacyjną w tym basen kryty i zewnętrzny, dużą nowoczesną halę sportową, korty tenisowe oraz boiska sportowe. Szkoła zlokalizowana jest w Chislehurst, dzielnicy południowo-wschodniego Londynu, zaledwie 15 km od centrum. Ponadto, szkoła dysponuje salą teatralną, nowocześnie wyposażonymi salami zajęć oraz przestronną stołówką. W wielu częściach kampusu dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).

Zakwaterowanie:

Rezydencja. Uczestnicy zakwaterowani są w nowoczesnej rezydencji zlokalizowanej na terenie kampusu, w pokojach 2,3 lub 4-osobowych. Łazienki są dzielone(1:6). Chłopcy i dziewczęta zakwaterowani są oddzielnie. W każdej rezydencji zakwaterowani są również opiekunowie z kadry szkoły Kings. Wyżywienie w formie FB obejmuje 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch i obiadokolacja). Lunch i obiadokolacja to z reguły ciepłe posiłki. W dni, w które odbywają się wycieczki uczestnicy otrzymują pakowane lunche. Do wyboru są również opcje posiłków wegetariańskich.

Zajęcia :

Kurs języka angielskiego
Kurs języka angielskiego Active English obejmuje 15 godzin (20 lekcji) tygodniowo. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli 'native speakers', od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych. Zajęcia skupiają się na rozwijaniu głównych umiejętności językowych, szczególnie rozumienia ze słuchu i mówienia. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Nauka odbywa się poprzez udział w różnych grach językowych, pracę w grupach oraz przygotowywanie projektów. Podczas lekcji wykorzystywane są rozmaite materiały autentyczne np. piosenki, filmy lub czasopisma. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15-osobowych. Uczestnicy przydzielani są do odpowiedniej grupy zaawansowania na podstawie wyników testu wstępnego oraz wieku. W trakcie trwania kursu regularnie przeprowadzane są również testy sprawdzające postępy uczestników.

Zajęcia dodatkowe
Program zajęć dodatkowych obejmuje rozmaite zajęcia sportowe i rekreacyjne, w tym: badminton, tenis, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, pływanie, zajęcia artystyczne, wieczory filmowe, barbecue, dyskoteki, mini-Olimpiada, quizy i konkursy, karaoke, pokazy talentów, salsa, zumba Wii-fit, zawody sportowe itp. W soboty organizowane są całodniowe wycieczki np.:zwiedzanie atrakcji Londynu (West End, London Eye, Covent Garden, Piccadilly Circus, Oxford Street), wycieczkę do Brighton, Oxfordu czy Windsoru.W ciągu tygodnia szkoła organizuje również wycieczki półdniowe np.: wizyta w Muzeum Historii Naturalnej, Greenwich, wizyta w Muzeum Nauki, wizyta w centrum handlowym Bluewater itp.

Uwaga: Rezerwacja obozu jednotygodniowego możliwa jedynie w terminie od 5 sierpnia.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 15Czas trwania:1-4 tygodnie
Data rozpoczęcia:8, 15, 22, 29 lipca oraz 5 sierpnia 2018Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:10 - 16 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji (15 godzin)/tydzień
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz wyżywienie FB
 • Test wstępny, testy postępu i materiały do nauki
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Program zajęć dodatkowych (popołudniowych i wieczornych)
 • 2-3 wycieczki w tygodniu
 • Opieka kadry szkoły Kings
 • Wi-Fi w szkole
 • Opłatę rejestracyjną szkoły - 75 GBP
Dzień przyjazdu i wyjazdu: niedziela

Cennik

Czas trwania PAKIET
1 tydzień 925 GBP
2 tygodnie 1775 GBP
3 tygodnie 2625 GBP
4 tygodnie 3475 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Transfer z i na lotnisko - 264 GBP (Heathrow, Gatwick), 328 GBP (Stansted), 368 GBP (Luton),  
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu Signal Iduna - ok. 25PLN / tydzień
 • Zwrotny depozyt za zakwaterowanie- 50 GBP
 • Usługa Unaccompanied minors- 50 GBP

..............................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+