szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Międzynarodowy kurs językowy dla młodzieży - KINGS MALIBU (10 - 16 lat)

Opis obozu:

Międzynarodowy obóz językowy organizowany przez szkołę Kings odbywa się na terenie kampusu Pepperdine University, który oferuje wspaniałą atmosferę oraz bezpieczne warunki pobytu i nauki, szczególnie ważne dla młodszych uczestników.

Kampus usytuowany jest u podnóża gór Santa Monica, skąd rozciąga się wspaniały widok na Pacyfik.

W pobliżu znajdują się słynne plaże Los Angeles, a największe atrakcje Kalifornii, jak Hollywood i Beverly Hills, oddalone są o niecałą godzinę jazdy od kampusu. Wspaniały kampus o powierzchni 832 akrów usytuowany jest niemal nad samym oceanem i posiada doskonałą infrastrukturę sportową, w tym: boiska do gry w baseball, piłkę nożną czy lacrosse, boiska do siatkówki plażowej, korty tenisowe, basen, a ponadto salę koncertową, teatr oraz centrum sztuki i kultury. Na terenie kampusu dostępny jest Internet (nie Wi-Fi). Z okien uniwersyteckiej kafeterii rozciąga się wspaniały widok na ocean.

Zakwaterowanie:

Rezydencja. Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji studenckiej na terenie kampusu, w pokojach 2-osobowych. Łazienki są dzielone (jedna łazienka na 4 osoby). Chłopcy i dziewczęta zakwaterowani są na różnych piętrach.
Wyżywienie w formie FB obejmuje 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch i obiadokolacja). Lunch i obiadokolacja to z reguły ciepłe posiłki. W dni, w które odbywają się wycieczki uczestnicy otrzymują pakowany lunch lub vouchery na posiłki, które mogą zrealizować poza kampusem. Do wyboru są również opcje posiłków wegetariańskich.

Zajęcia :

Kurs języka angielskiego
Kurs języka angielskiego obejmuje 15 godzin (20 lekcji) tygodniowo. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli 'native speakers', od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych. Zajęcia skupiają się na rozwijaniu głównych umiejętności językowych, szczególnie rozumienia ze słuchu i mówienia. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Nauka odbywa się poprzez udział w różnych grach językowych, pracę w grupach oraz przygotowywanie projektów. Podczas lekcji wykorzystywane są rozmaite materiały autentyczne np. piosenki, filmy lub czasopisma. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15-osobowych. Uczestnicy przydzielani są do odpowiedniej grupy zaawansowania na podstawie wyników testu wstępnego oraz wieku. W trakcie trwania kursu regularnie przeprowadzane są również testy sprawdzające postępy uczestników.

Zajęcia dodatkowe
Południowa Kalifornia oferuje wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu. Program zajęć dodatkowych obejmuje rozmaite zajęcia sportowe i rekreacyjne, które odbywają się głównie na terenie kampusu, w tym np.: football amerykański, baseball,  koszykówka, piłka nożna, siatkówka, tenis, pływanie, zajęcia artystyczne, wieczory filmowe, dyskoteki, mini-Olimpiada, quizy i konkursy, wieczory muzyczne, pokazy mody, pokazy talentów, karaoke, wizyty w centrum handlowym  itp.
W soboty organizowane są całodniowe wycieczki. W programie między innymi są: Disneyland, Santa Monica, Hurricane Harbour, Venice Beach, park rozrywki Knotts Berry Farm, park rozrywki Six Flags Magic Mountain czy studio filmowe Universal. W ciągu tygodnia szkoła organizuje również wycieczki półdniowe np.: do Hollywood, Beverly Hills, UCLA, Getty Museum, obserwatorium Griffith Park czy na stadion Dodgers Stadium.

Dostępność:kurs wakacyjnyTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:max 15Czas trwania:1-6 tygodni
Data rozpoczęcia:24 czerwca; 1, 8, 15, 22, 29 lipca 2020Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:10 - 17 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji (15 godzin)/tydzień
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz wyżywienie FB
 • Test wstępny, testy postępu i materiały do nauki
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Program zajęć dodatkowych (popołudniowych i wieczornych)
 • 1 całodniowa wycieczka w tygodniu
 • 2 półdniowe wycieczki w tygodniu
 • Bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji - 1-2 wstępy/tydzień
 • Opieka kadry szkoły Kings (1:10)
 • Dostęp do Internetu w szkole (przynajmniej 3 razy/tydzień)
 • Opłatę rejestracyjną szkoły - 165 USD
 • Pralnia (pobyt przynajmniej 3 tygodniowy)
 • ubezpieczenie szkoły (45 USD/tydzień) - zostanie odliczone w momencie przedstawienia szkole indywidualnie wykupionej polisy

Cennik

Czas trwania PAKIET
2 tygodnie 3845 USD
3 tygodnie 5680 USD
4 tygodnie 7515 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Los Angeles
 • Transfer z i na lotnisko LAX -  410 USD
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu Signal Iduna - ok. 55 PLN / tydzień

..............................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+