szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ANGIELSKI + GOLF - międzynarodowy obóz językowy - Bede's (Lancing)

Opis obozu:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Lancing leży niedaleko Brighton, nadmorskiego kurortu, w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Architektura kampusu przypomina uniwersytety w Cambridge czy Oxfordzie. Ośrodek mieści się we wspaniałych gotyckich budynkach, wokół których znajdują się tereny rekreacyjne, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Uczestnicy mają także do dyspozycji kryty basen, salę gimnastyczną, salon rekreacyjny, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, kort do squash, studio tańca oraz salę teatralną.

Pobyt na kursie jest doskonale zbilansowany, jeśli chodzi o ilość zajęć poświęconych nauce i czas zarezerwowany na atrakcje, które także mają służyć rozwijaniu umiejętności językowych. Wspólne wycieczki, gry i zabawy - wszystko to wpływa na utrwalenie zdobytych podczas kursu wiadomości i nawiązanie trwałych międzynarodowych przyjaźni.
Akredytacje szkoły
Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu (chłopcy i dziewczynki w osobnych budynkach), w większości w pokojach 1-2-osobowych. Dostępne są również pokoje 3 -7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego
Kurs języka angielskiego English Plus obejmuje 22,5 godziny tygodniowo (4,5 godzin dziennie). Zajęcia każdego dnia podzielone są na bloki:
1. Blok English Skills - skupia się na rozwijaniu słownictwa, czytania, rozumieniu ze słuchu, konwersacji, rozumienia zasad gramatyki. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu ciekawych materiałów (drukowanych, słuchowisk, internet). W zajęciach tego bloku Studenci uczestniczą również w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie komiksu.
2. Blok ENRICHMENT (5h/tydzień) - to praca wyłącznie na materiałach autentycznych - ulotki reklamowe, audycje radiowe, programy na kanale YouTube, programy telewizyjne, filmy. Celem tego bloku jest zwiększenie świadomości o języku angielskim jako "prawdziwym" narzędziu komunikacji i sposobie wymiany informacji, wypracowanie w uczestnikach "intuicji językowej", rozwijanie wiedzy ogólnej o świecie.
3. BLOK RESEARCH PROJECTS (5 h/tydzień) - to czas, kiedy uczestnicy pracują w grupach nad własnym projektem badawczym, którego temat ustalany jest na początku tygodnia. Projekt badawczy pozwala uczniom zaangażować się w proces nauczania poprzez wybranie tematu projektu oraz jego zbadanie, zaplanowanie, wdrożenie i ewaluację, przy jednoczesnej pracy w grupie.

Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników.

Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Zajęcia językowe odbywają się na 7 poziomach zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka.

Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.

GOLF

Treningi Sports Academy Golf  odbywają się na polu golfowym blisko kampusu i obejmują 6 godzin w tygodniu (4 sesje x 1,5 godziny) i prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów (1 trener na 10 uczestników).  Treningi dostępne są na trzech poziomach zaawansowania: początkujący, niski i średni.Studenci, którzy uczestniczą w treningach sportowych nie biorą udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywają się w tym samym czasie.

Treningi golfa odbywają się w następujących tygodniach nauki w 2018 roku: 1-7 lipca, 15-21 lipca, 29 lipca- 4 sierpnia, 12-18 sierpnia.


Zajęcia sportowe i rekreacyjne

Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, zabawa w kasyno, itp.

W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych miejscowościach. W środy oraz w niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park. Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.

Dostępność:lipiec - sierpieńTyp grupy:międzynarodowa
Liczebność grupy:10-12 (max 14)Czas trwania:od 1 tygodnia
Data rozpoczęcia:1, 8, 15, 22, 29 lipca i 5, 12 sierpnia 2018Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:13 - 18 lat  

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • treningi golfa 6 h /tydzień (cena obejmuje 1-tygodniowy pakiet treningów)
 • Transfer z lotniska Heathrow, Gatwick lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7 (1:6 uczestników)


Oferta FIRST MINUTE 2018 ważna przy rezerwacji do  30 stycznia 2018
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN


Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2750 GBP
2500 GBP
3 tygodnie 3625 GBP
3500 GBP
4 tygodnie 4750 GBP
4350 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach - 100 GBP (w 1 stronę), z lotniska Luton - na zapytanie
 • Sports Academy*:
golf (6 godzin/tydzień) - 250 GBP / tydzień
jazda konna (3 godziny/tydzień) - 250 GBP / tydzień
piłka nożna (6 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
taniec (commercial pop) (6 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
projektowanie  ubioru(6 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
nauka gry na perkusji (4 godziny/tydzień) - 200 GBP/tydzień
fotografia (6 godzin/tydzień) - 150 GBP/tydzień
nurkowanie dla początkujących
(8 godzin/tydzień) - 4 00 GBP/tydzień
nurkowanie na otwartych wodach (16 godzin/tydzień) - 550 GBP/tydzień
windsurfing (8 godzin/tydzień) - 250 GBP/tydzień
ekonomia  (3 godziny/tydzień) -  100 GBP/tydzień
literatura angielska  (3 godziny/tydzień) -  100 GBP/tydzień
film i animacja  (8 godzin/tydzień) -  200 GBP/tydzień
latanie  (1,5 godziny/tydzień) -  6 50 GBP/tydzień
historia  (3 godziny/tydzień) -  100 GBP/tydzień
zarządzanie  (3 godziny/tydzień) -  100 GBP/tydzień
matematyka  (3 godziny/tydzień) -  100 GBP/tydzień
tenis  (6 godzin/tydzień) -  150 GBP/tydzień
*Zajęcia w opcji Academy dostępne są w wyznaczonych tygodniach.
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+