szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Dlaczego warto z TEE ?

 

 

JAKOŚĆ

Podróże językowe organizujemy od ponad 10 lat, a nasi partnerzy to uznane na światowym rynku turystyki edukacyjnej szkoły językowe. Posiadają wymagane akredytacje zarówno międzynarodowe jak i lokalne (krajowe) (np. British Council, Instytut Cervantesa, English UK, Gothe Institute, FELTOM i inne), co daje pewność wysokiej jakości nauczania, obsługi klienta oraz infrastruktury.

 

Współpracujemy tylko z tymi szkołami, w których ceny kursów są adekwatne do oferowanej jakości.

 

 

DYSKRECJA

Dyskrecja to nasza zasada. Znanych osób, które korzystają z naszych usług nie traktujemy jak żywą reklamę - nie chwalimy się nimi, by przyciągnąć nowych Klientów.

Z naszych usug korzystają politycy, aktorzy, muzycy, prezenterzy telewizyjni, managerowie dużych firm, sportowcy - wszyscy mogą liczyć na dyskrecję i profesjonalną organizację wyjazdu.

 

PROFESJONALIZM

 

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie - co oznacza, że nim zaproponujemy kurs w konkretnym ośrodku staramy się poznać potrzeby językowe i cele wyjazdu, sposób spędzania wolnego czasu oraz fundusz, który jest przeznaczony na ten cel.

 

Na kursach dla dorosłych mogą się uczyć już osoby od 16 lat wzwyż. Jedak każda szkoła jest inna, jedne kierują swoja ofertę do studentów, inne do tych, którzy byli w tym wieku dobrych kilka lat temu. Wiedza na temat naszych partnerskich szkół - ich oferty, grupy docelowej, okolicy w której się mieści - pozwala nam dostosować ofertę również do wieku osoby planującej wyjazd, tak by nauka na kursie była komfortowa i istniałaby mozliwość nawiązania znajomości z innymi uczestnikami kursu.

 

Na tej podstawie możemy perfekcyjnie dopasować ofertę do wymagań Klienta i osiągnąć zamierzony cel - czyli jego zadowolenie po powrocie!

 

Możecie Państwo mieć pewność, że pomożemy wybrać spośród licznych ofert tę właściwą dla Państwa.

 

Gwarantujemy sprawne załatwianie wszystkich formalności związanych z rezerwacją wyjazdu, zakupem biletów lotniczych, oragnizacją trasferów. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem wyjazdu, kontaktujemy się z przedstawicielami szkoły w trakcie pobytu naszych Klientów.

 

Dla stałych Klientów proponujemy rabaty.

 

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT


Nie pobieramy dodatkowych opłat za nasze usługi - w cennikach ofert zawarte są oficjalne ceny szkół językowych. Na niektóre oferty udzielamy specjalnych rabatów - ceny wówczas są niższe niż w szkołach. Jeżeli przy cenniku znajdziecie Państwo informację o opłacie - prosimy o jej zignorowanie.

 

W przypadku kilku szkół, w których nasze prowizje z tytułu pośrednictwa nie pokrywają kosztów przelewów zagraniczych pobieramy jedynie opłatę w wysokości 150 PLN, która te koszty pokrywa. Są to szkoły w Londynie - King Street College oraz TTi.

 


PEWNOŚĆ

Przed rezerwacją kursu otrzymujecie Państwo szczegółowy kosztorys, gdzie zawarte są poszczególne części składowe końcowej ceny, co zawsze proponujemy skonfrontować z cennikiem wybranej szkoły preezntowanej na jej stronie internetowej.

Przed wyjazdem otrzymacie Państwo od nas wszystkie dokumenty potwierdzające rezerwację kursu wraz z pakietem informacyjnym, szczegółowe mapki jak dotrzeć do szkoły z miejsca zakwaterowania.

 

 

ZAPRASZAMY !