szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Kurs Językowy dla młodzieży w Londynie, wyjazd indywidualny

wiek 13 - 17 lat | grupy międzynarodowe | kurs języka ogólnego 15 godzin/tydzień | opiekun na czas przelotu i rezydent w wybranych terminach

W lipcu i w sierpniu Szkoła Excel English organizuje wakacyjny kurs języka angielskiego - The Explore London Experience - dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Jest to idealny sposób na wakacje dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić swoją znajomość języka angielskiego, zwiedzić Londyn oraz zawrzeć nowe międzynarodowe przyjaźnie. Szkoła posiada znak jakości Quality English, akredytację British Council i jest członkiem English UK.

Termin

przeloty z opiekunem

05.07 - 19.07.2009

19.07 – 02.08.2009

istnieje możliwość wyboru innego terminu (dowolna niedziela pomiędzy 28 czerwca, a 8 sierpnia)

Wiek

13-17 lat

Grupy

międzynarodowe

Kurs

język ogólny, 15 lekcji/tydzień

Opieka

kadra brytyjska i polski opiekun na czas przelotu w wybranych terminach

Zakwaterowanie

Rezydencja w której zakwaterowani są studenci jest częścią Uniwersytetu Middlesex. Zlokalizowana jest w północno-wschodniej części Londynu, w odległości 10 minut pieszo od college'u, w którym odbywają się zajęcia i około 25 minut jazdy metrem od centrum Londynu. Apartamenty składają się z 6 jednoosobowych pokoi (sypialni) oraz jednego wspólnego pokoju wypoczynkowego. Apartamenty rozmieszczone są w trzy i czteropiętrowych budynkach. Cały kampus jest ogrodzony i chroniony. Jadalnia, w której podawane są śniadania oraz obiadokolacje, mieści się centralnej części kampusu. Tu również organizowane są wszystkie zajęcia wieczorne. W rezydencji jest też samoobsługowa pralnia, z której studenci mogą korzystać za niewielką dodatkową opłatą.

Transport

samolot linie Bristish Aiways, wylot z Warszawy w wybranych terminach

Ubezpieczenie

Signal Iduna – KL, NNW, bagaż

Cena

2 tygodnie 1700 GBP + 350 PLN

3 tygodnie 2550 GBP + 350 PLN

4 tygodnie 3400GBP + 350 PLN

 

Opis szkoły

Zajęcia odbywają się w budynku Barnet College, w północno-wschodniej szęści Londynu. Program nauki obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: czytania, pisania, mówienia i rozumienia ze słuchu. Ponadto, studenci prowadzą własną pracę nad projektem i dziennikiem oraz biorą udział w przygotowaniach do poszczególnych wycieczek. Celem kursu jest nauka poprzez aktywny udział w ciekawych zajęciach oraz zabawach. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15 osobowych.

Opis kursu

Tygodniowy program Explore London Experience obejmuje:

  • 15 godzin nauki języka angielskiego w tygodniu, prowadzonych przez profesjonalnych i entuzjastycznych nauczycieli
  • Zajęcia sportowe i rekreacyjne ( 2 popołudnia w tygodniu)
  • 3 pół dniowe wycieczki do centrum Londynu
  • 1 całodniowa wycieczka poza Londyn
  • 1 całodniowa wycieczka w Londynie
  • 7 wieczornych zajęć integracyjno-rekreacyjnych
  • Zakwaterowanie w rezydencji w pokojach jednoosobowych z łazienkami
  • Dostęp do Internetu w każdym pokoju

Zajęcia dodatkowe

Podczas zajęć popołudniowych, organizowanych 2 razy w tygodniu, studenci mogą wybrać spośród takich sportów jak: siatkówka, pływanie, piłka nożna lub wziąć udział w warsztatach teatralnych. Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie kampusu Barnet College, gdzie studenci również jedzą lunch.
Wycieczki i zwiedzanie
Program zwiedzania Londynu został tak zaplanowany, aby umożliwić studentom jak najpełniejsze poznanie tego pełnego atrakcji miasta. Wizyty w takich miejscach jak Muzeum Figur Woskowych Madam Tussauds, Tower of London, British Museum, Science Museum, Katedra św. Pawła, Oxford Street, London Dungeon czy przejażdżka London Eye mogą być gwarancją niezapomnianych wrażeń i wspaniałych wspomnień z pobytu w Londynie. Sobotnie wycieczki to wyjazdy do takich miejsc jak Cambridge, Stonehenge i Bath, Brighton czy Windsor. W niedziele studenci mogą wziąć udział w rejsie wycieczkowym do Greenwich, poznać historię mostu Tower Bridge lub odwiedzić jeden z parków rozrywki.
Zajęcia wieczorne
Wieczorami dla studentów organizowane są dyskoteki, barbecue, konkursy, bale przebierańców, pokazy filmów czy spotkania kulturowe.

Cena w Funtach zawiera

zajęcia językowe 15 lekcji/tydzień, opiekę brytyjskiej kadry pedagogicznej, zajęcia sportowe i rekreacyjne (2 popołudnia w tygodniu), 3 pół dniowe wycieczki do centrum Londynu, 1 całodniowa wycieczka poza Londyn, 1 całodniowa wycieczka w Londynie, 7 wieczornych zajęć integracyjno-rekreacyjnyc, zakwaterowanie w rezydencji w pokojach jednoosobowych z łazienkami, 3 posiłki dziennie + wieczorna przekąska, Dostęp do Internetu w każdym pokoju, Bilety wstępów oraz przejazdy podczas wycieczek, 24 godzinna ochrona i nadzór, Paczka powitalna, Karta studenta, Test wstępny, Dostęp do skrytki depozytowej

Cena w złotówkach zawiera

ubezpieczenie KL (10000EUR), NNW (7000 PLN), bagaż (800PLN), opłatę administracyjną

Dopłaty

przelot samolotem linii British Airways z Warszawy i opłaty lotniskowe ( z opiekunem ok 1250 PLN)

transfer z/na lotnisko