szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Business German, F+U Academy of Languages, 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

F+U to jedna z największych szkół językowych w Niemczech, oferująca kursy dla każdego, niezależnie od poziomu znajomości języka. W swojej bogatej ofercie ma kursy języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego a nawet chińskiego i japońskiego. Szkoła posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską.

Ośrodek znajduje się w samym centrum Heidelberg, z widokiem na Stare Miasto i Neckar. Do dyspozycji studentów jest 30 nowocześnie wyposażonych sal lekcyjnych, 3 sale komputerowe oraz biblioteka. Na terenie całej szkoły dostępny jest darmowy Internet bezprzewodowy.
Akredytacje szkołyOpis kursu:

Kurs obejmuje 30 lekcji tygodniowo nauki języka biznesu. Zajęcia odbywają się w godzinach rannych i popołudniowych. Studenci uczą się słówek i czasowników przydatnych w sytuacjach biznesowych. Na zajęciach kursanci biorą udział w symulacjach rozmów telefonicznych, negocjacji czy prezentacji. Przed rozpoczęciem kursu każdy uczestnik musi napisać test sprawdzający poziom znajomości języka, po którym dobrany będzie do grupy odpowiadającej jego umiejętnościom językowym. Po zakończeniu kursu studentom wręczany jest certyfikat.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:30 godzin tygodniowo
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:4-12
Czas trwania:minimum 1 tydzień Data rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:9:00- 12:15 i 12:45 - 14:15Poziom języka:dowolny
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Do wyboru jest zakwaterowanie w rezydencji bądź u rodzin goszczących.

Rodziny goszczące są starannie wybierane przez szkołę. Większość domów znajduje się około 10-50 minut drogi od budynku szkoły. Studentom oferowane pełne wyżywienie ze śniadaniem i obiadokolacją, bądź samym śniadaniem. Łazienka dzielona jest z pozostałymi domownikami. W niektórych domach możliwe jest skorzystanie z Internetu za dodatkową opłatą. Raz w tygodniu istnieje możliwość wyprania swoich rzeczy.

Rezydencja - w każdej rezydencji do wyboru są pokoje jedno bądź dwuosobowe. Do dyspozycji studentów jest w pełni wyposażona kuchnia. Kursantom mieszkającym w rezydencji nie zapewnia się wyżywienia, jednak istnieje możliwość zamówienia śniadania i obiadu w pobliskich restauracjach. Na terenie całej rezydencji dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).Zajęcia dodatkowe:

Poza zajęciami z języka niemieckiego, szkoła oferuje wiele zajęć dodatkowych. Studenci mogą spędzać czas na zwiedzaniu miasta i okolic. W programie zaplanowane są wycieczki m.in. do Zamku Heidelberg oraz licznych muzeów.
Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących Kurs + zakwaterowanie w rezydencji
1 tydzień 175 EUR
325 EUR
365 EUR
2 tygodnie 325 EUR
625 EUR
705 EUR
3 tygodnie 475 EUR
925 EUR
1045 EUR
4 tygodnie 585 EUR
1185 EUR
1265 EUR

Opłata rejestracyjna: 350 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka niemieckiego - 30 lekcji tygodniowo
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Heidelberg
 • Transfer z/na lotnisko - 80 EUR (Frankfurt), 150 EUR (Stuttgart), 160 EUR (Frankfurt-Hahn) - w jedną stronę
 • Dopłata za wyżywienie w rezydencji - śniadania 50 EUR, śniadania i obiadokolacje 125 EUR, pełne wyżywienie 180 EUR - za osobę
 • Podręcznik i materiały do nauki - około 35 EUR
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Zajęcia dodatkowe (wycieczki i bilety wstępu)
 • Depozyt przy zakwaterowaniu u rodzin goszczących i w rezydencji - 100 EUR
 • Ubezpieczenie

........................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+