szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka biznesu w Anglii, LSI Portsmouth - 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła LSI, zmodernizowana w 1997 roku, jest jedną z najlepszych szkół w Wielkiej Brytanii. Budynek szkoły znajduje się w Portsmouth, turystycznym mieście, oferującym odwiedzającym wiele atrakcji. W obrębie szkoły znajdują się liczne restauracje, centra handlowe, teatry, muzea a także piaszczysta plaża, na której można odpocząć i zrelaksować się po zajęciach językowych.

W kilkupiętrowym budynku znajduje się 48 nowocześnie wyposażonych sal lekcyjnych, biblioteka a także kafeteria. Na parterze znajduje się restauracja ?Le Cafe Parisien? serwująca pyszne, ciepłe posiłki. Ponadto w szkole znajduje się pomieszczenie wyposażone w stoły bilardowe i do gry w ping-ponga, w którym studenci mogą się zrelaksować między zajęciami. Do dyspozycji studentów są również komputery z dostępem do Internetu.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Kurs językowy obejmuje 12,5 godziny porannych zajęć języka ogólnego w grupie 10-12 osobowej oraz 12,5 godziny języka  biznesu w małej czteroosobowej  grupie po południu. Pięć dodatkowych lekcji przeznaczonych jest na naukę indywidualną. Poranne zajęcia skupiają się na ćwiczeniu strategii komunikacyjnych, popołudniowe są typowymi warsztatami języka biznesu.

W skład tych zajęć wchodzą między innymi zajęcia z zakresu spotkań handlowych,  negocjacji,  prezentacji, przeprowadzania rozmów  telefonicznych, prowadzenia korespondencji e-mailowej, sporządzania raportów itp. Wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:12/4
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:09:00 - 15:20Poziom języka:Lower-Intermediate
Wiek:od 25 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje wygodne zakwaterowanie u starannie dobranych rodzin goszczących. W ciągu tygodnia rodziny zapewniają ś niadania i obiadokolacje natomiast w weekendy pełne wyżywienie. Łazienka dzielona jest z resztą domowników.

Portsmouth  w porównaniu z Londynem, jest raczej niewielkim miastem i większość domów rodzin goszczących zlokalizowana jest w odległości kilkunastu minut spacerem od szkoły.

Istnieje także możliwość zarezerwowania pokoju w hotelu.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła proponuje urozmaicony program zajęć pozalekcyjnych, uaktualnianych na bieżąco, w zależności od programu imprez w mieście i od pogody.

Wśród zajęć są między innymi wizyty w muzeach, wyjścia do kina lub teatru oraz zajęcia sportowe tj. tenis, piłka nożna, golf, squash, snooker, pływanie czy windsurfing. Zainteresowani mogą wziąć udział w licznych wycieczkach oraz spędzić czas na zwiedzaniu Portsmouth. Szkoła organizuje również szkolne przyjęcia.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących
2 tygodnie 1000 GBP
1230 GBP
3 tygodnie 1470 GBP
1815 GBP
4 tygodnie 1940 GBP
2400 GBP

Opłata rejestracyjna: 268 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 30 lekcji języka angielskiego tygodniowo
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test wstępny i końcowy
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Materiały do nauki
 • Dostęp do centrum nauki indywidualnej

Zapewniamy WSZYSTKIE DOKUMENTY W JĘZYKU POLSKIM, a w wybranych miastach polskich konsultantów i rezydentów!

Otrzymasz od nas:  umowę potwierdzenie rezerwacji kursu, potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania, adres szkoły wraz z mapką dojazdową, adres zakwaterowania wraz z mapką dojazdową, ubezpieczenie wraz z pakietem informacyjnym.

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Portsmouth (możliwość rezerwacji w biurze TEE)
 • Transfer z lotniska - 120 GBP (Heathrow i Gatwick), 50 GBP (Southampton Eastleigh Airport)
 • Dopłata do zakwaterowania w okresie letnim, 11 czerwca - 31 sierpnia 2012 - 5 GBP/tydzień
 • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie Kl, NNW i bagażu

.........................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+