szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs angielskiego w Oxfordzie - British Study Centres, Oxford - 20 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

British Study Centres to niewielka sieć szkól językowych w UK, która posiada ośrodki w Londynie, Brighton i Oxfordzie. Szkoły należące do sieci posiadają akredytację British Council oraz English UK. Szkoła angażuje się w działalność charytatywną, jest członkiem-założycielem fundacji Hotcourses Foundation, której celem jest pomoc w finansowaniu edukacji w krajach trzeciego świata.

British Study Centres Oxford to posiadająca akredytację British Council szkoła językowa ulokowana w samym centrum studenckiego miasta Oxfordu, nieopodal Christ Church College oraz dzielnicy handlowej.

Szkoła mieści się w bardzo nowoczesnym budynku wyposażonym w sprzyjające nauce sale lekcyjne, salę komputerową z darmowym dostępem do Internetu (w tym również bezprzewodowy dostęp do sieci) oraz kawiarnię oferującą zarówno ciepłe posiłki jak i różnego rodzaju przekąski. W szkole uczy się około 200 słuchaczy każdego miesiąca, średni wiek uczących się to 25 lat, natomiast minimalny to 16 lat.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Kurs prowadzony jest w wymiarze 20 godzin tygodniowo w tym 15 lekcji języka ogólnego i 5 konwersacji. Jest przeznaczony dla osób od 16 roku życia, które pragną poprawić swoje ogólne umiejętności językowe - mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Minimalny czas trwania kursu to 2 tygodnie. Liczebność grupy to średnio 10 osób. Kursy są prowadzone w grupach międzynarodowych, na różnych poziomach zaawansowania i rozpoczynają się w każdy poniedziałek.

Kurs w bloku popołudniowym odbywa się od poniedziałku do czwartku w godzinach 13.15 - 18.00 (5 lekcji/dzień), a w bloku dopołudniowym od poniedziałku do piątku w godzinach 9.15 - 13.15 (4 lekcje/dzień)

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:średnio 10 osób
Czas trwania:2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:po południuPoziom języka:bez znajomości
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Polecamy zakwaterowanie u starannie dobranej i sprawdzonej przez szkołę rodziny goszczącej, co daje możliwość poznania kultury i stylu życia Brytyjczyków.Studenci mają do wyboru pokoje jednoosobowe bądź kilkuosobowe, opcję ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją. Bardziej wymagający studenci mogą wybrać wersję luksusową, czyli pobyt u rodziny goszczącej oferującej bardzo wysoki standard zakwaterowania.

Inny rodzaj zakwaterowania to akademik, polecany osobom ceniącym niezależność. Dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe (dla osób rezerwujących razem), natomiast wspólnie z innymi studentami użytkują kuchnię, łazienkę i toalety.

Uczniowie muszą sami zadbać o swoje wyżywienie, ale niewątpliwie mieszkanie w akademiku to doskonała szansa na nawiązanie międzynarodowych znajomości. Ten wariant jest dostępny dla studentów powyżej 18 roku życia.

Zajęcia dodatkowe:

British Study Centre Oxford oferuje swoim studentom bardzo ciekawy program zajęć pozalekcyjnych, który obejmuje wyjścia do kin, quizy, wycieczki, zwiedzanie miasta, itp. Za niektóre atrakcje (głównie bilety wstępu, wycieczki) pobierane są drobne opłaty.

Cennik

Czas trwania Tyko kurs Kurs+zakwaterowanie u rodziny (tylko śniadania) Kurs+zakwaterowanie u rodziny (2 posiłki dziennie)
2 tygodnie 540 GBP
865 GBP
875 GBP
3 tygodnie 785 GBP
1250 GBP
1265 GBP
4 tygodnie 1030 GBP
1635 GBP
1655 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo w bloku popołudniowym
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test wstępny i końcowy
 • Certyfikat i raport postępów
 • Pakiet zajęć pozalekcyjnych (wstępy i bilety na wycieczki płatne dodatkowo; zajęcia na terenie szkoły oraz zwiedzanie miasta - bez opłat)
 • Bezpłatny dostęp do Internetu (w tym bezprzewodowy dostęp do sieci)
 • Opłaty rejestracyjne szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Oxfordu
 • Transfer z dworca/lotniska
 • Dopłata do wyżywienia HB (2 posiłki dziennie) u rodzin goszczących - 25 GB/tydzień
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego w akademiku - 35 GBP/tydzień
 • Dopłata do zakwaterowania w okresie 30.06-02.09.2012 - 15 GBP/tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Wstępy i bilety na wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NW i bagażu

.........................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+