szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs językowy w Anglii - British Study Centres, Brighton - 20 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

British Study Centres to niewielka sieć szkól językowych w UK, która posiada ośrodki w Londynie, Brighton i Oxfordzie. Szkoły należące do sieci posiadają akredytację British Council oraz English UK. Szkoła angażuje się w działalność charytatywną, jest członkiem-założycielem fundacji Hotcourses Foundation, której celem jest pomoc w finansowaniu edukacji w krajach trzeciego świata.

British Study Centre Brighton to akredytowana przez British Council szkoła językowa usytuowana w zacisznej dzielnicy popularnej miejscowości nadmorskiej Brighton. Szkoła jest ulokowana w dwóch bardzo atrakcyjnych budynkach. Pierwszy z nich, Medina Villas, znajduje się w zacisznej dzielnicy mieszkalnej, zaledwie 100 m od morza, natomiast drugi budynek jest połączony z pięknym ogrodem, gdzie w okresie letnim organizowane jest wspólne grillowanie.

Oprócz jasnych sal lekcyjnych, na terenie szkoły znajduje się również nowoczesna sala komputerowa oraz świetlica, gdzie uczniowie mogą nabyć napoje i przekąski podczas przerw lekcyjnych. W całej szkole dostępny jest również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi)W 2010 r. sieć British Study Center została wyróżniona nagrodą Language Star Award!

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

KURS STANDARDOWY prowadzony jest w wymiarze 20 godzin tygodniowo, odbywających się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych. Kurs jest przeznaczony dla osób od 16 roku życia, które pragną poprawić swoje ogólne umiejętności językowe.

Minimalny czas trwania kursu to 2 tygodnie. Liczebność grupy to średnio 10 osób. Kursy są prowadzone w grupach międzynarodowych, na różnych poziomach zaawansowania i rozpoczynają się w każdy poniedziałek.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:średnio 10 osób
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:9:15 - 13:15Poziom języka:dowolny
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Rodzina goszcząca. Wszystkie rodziny goszczące są starannie dobierane i pozostają w stałym kontakcie ze szkołą. Studenci mają do wyboru dwie opcje wyżywienia: śniadania lub dwa posiłkami dziennie (śniadania i obiadokolacje). Dojazd do szkoły autobusem zajmuje maksymalnie około 40 min. Bardziej wymagający studenci mogą wybrać wersję luksusową, czyli pobyt u rodziny goszczącej oferującej bardzo wysoki standard zakwaterowania, często jest to pokój z własną łazienką.

Rezydencja Studencka Phoenix Halls (tylko latem) Studenci zakwaterowani są w pokojach 1-osobowych z łazienkami. Pokoje wchodzą w skład ośmiopokojowych apartamentów. Każdy apartament posiada dzieloną kuchnię, wyposażoną w kuchenkę do gotowania, kuchenkę mikrofalową, czajnik, lodówkę i zamrażarkę, oraz naczynia do gotowania i przyrządzania posiłków. W rezydencji jest również pralnia (automaty na monety - około 1,60 GBP) oraz pokój wypoczynkowy dla studentów wyposażony w telewizor, stół do ping-ponga.

Rezydencja zlokalizowana jest w centrum Brighton, około 30 minut pieszo od szkoły. To opcja dla osób bardziej niezależnych, które decydują się na zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym i pragną same zadbać o własne wyżywienie podczas pobytu w Anglii.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy program zajęć dodatkowych. Jedną z głównych atrakcji jest regularnie odbywające się w okresie letnim grillowanie w ogrodzie należącym do British Study Centre Brighton.

Ponadto organizowane są spacery, zwiedzanie miasta, wycieczki, zajęcia sportowe, rekreacyjne i integracyjne, wyjścia do pubu, wyjścia na wyścigi psów, dyskoteki, wieczory filmowe, zwiedzanie muzeów, galerii, wyjścia na plażę i na pole golfowe oraz wiele innych. Program układany jest na cały miesiąc, a część zajęć jest dodatkowo płatna.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs+zakwaterowanie u rodziny (tylko śniadania) Kurs+zakwaterowanie w rezydenci
2 tygodnie 560 GBP
855 GBP
1035 GBP
3 tygodnie 815 GBP
1235 GBP
1505 GBP
4 tygodnie 1070 GBP
1615 GBP
1975 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo
 • Test wstępny i raport postępów
 • Certyfikat
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji 
 • Pakiet zajęć pozalekcyjnych (wstępy i bilety na wycieczki płatne dodatkowo; zajęcia na terenie szkoły oraz zwiedzanie miasta - bez opłat) 
 • Bezpłatny dostęp do Internetu (w tym bezprzewodowy dostęp do sieci)
 • Opłaty rejestracyjne szkoły 50 GBP + 45 GBP

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Brighton

 • Transfer z dworca/lotniska
 • Dodatkowe wyżywienie poza opcją (dopłata do HB u rodziny goszczącej 15 GBP/tydzień, do FB 60 GBP/tydzień)
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Wstępy i bilety na wycieczki

...............................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+