szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka biznesu we Włoszech - Linguaviva Mediolan - 20 godzin tygodniowo

Opis szkoły:

Od 1976 roku szkoła LINGUAVIVA zajmuje się nauczaniem języka włoskiego oraz promowaniem kultury włoskiej wśród studentów z całego świata. Doświadczeni wykładowcy korzystają z nowoczesnych metod nauczania, tworząc podczas zajęć przyjazną i otwartą atmosferę, dzięki której nauka staje się przyjemnością. Szkoła charakteryzuje się profesjonalnym podejściem wykładowców, efektywnymi metodami nauczania oraz wysoką jakością usług dodatkowych, oferowanych studentom.

Podczas kursu pracownicy szkoły pomagają studentom w zapoznaniu się z historią i dziedzictwem kulturowym miasta, proponując bogaty program zajęć pozalekcyjnych i starannie dobrane miejsce zakwaterowania. Szkoła posiada uznanie włoskiego Ministerstwa Edukacji, akredytację ASILS. Jest także członkiem IALC i FIYTO.


Akredytacje szkołyOpis kursu:

Kurs polecany jest menedżerom i biznesmenom, którym język włoski potrzebny jest w pracy. Lekcje prowadzone są indywidualnie z nauczycielem. Podczas lekcji, które trwają po 45 minut każda, uczestnicy kursu uczą się zwrotów, słów i czasowników. przydatnych w ekonomii i reklamie. Ponadto studenci uczą się jak przeprowadzać rozmowy telefoniczne i jak zachować się w przypadku prowadzenia negocjacji bądź prezentacji.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20 godzin tygodniowo
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:1
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:9:00 - 12:40 Poziom języka:Intermediate - Advanced
Wiek:od 18 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie w domach u starannie dobranych rodzin goszczących. Ta opcja zakwaterowania pozwala uczestnikom kursu na poznanie prawdziwej włoskiej kultury oraz doskonalenie umiejętności językowych poza zajęciami w szkole. Studenci mają do wyboru wyżywienie BB (tylko śniadania) bądź HB (śniadania i obiadokolacje). Możliwe jest zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych. Łazienka dzielona jest z resztą domowników.

Ponadto studenci mogą wybrać zakwaterowanie w apartamentach. To idealna propozycja dla osób lubiących niezależność. Do wyboru są pokoje jedno bądź dwuosobowe. Studenci dzielą kuchnię i łazienkę z innymi uczestnikami kursu. Pokoje są w pełni umeblowane. Każdy student otrzymuje ręcznik i pościel. Zakwaterowanie w apartamencie nie obejmuje wyżywienia.


Zajęcia dodatkowe:

Każdego miesiąca szkoła oferuje rozkład zajęć pozalekcyjnych na każdy dzień. Organizowane są wycieczki do pobliskich miast włoskich oraz do miejsc godnych szczególnej uwagi.


Zainteresowani mogą brać udział w seansach filmów włoskich lub popołudniowych wykładach dotyczących włoskich tradycji i bieżących wydarzeń kulturalnych. Ponadto studenci mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych, wieczornych spotkaniach i dyskotekach z innymi uczestnikami kursu.


Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących Kurs + zakwaterowanie w apartamencie
1 tydzień 1060 EUR
1220 EUR
1210 EUR
2 tygodnie 2040 EUR
2360 EUR
2340 EUR
3 tygodnie 3020 EUR
3500 EUR
3470 EUR
4 tygodnie 4000 EUR
4640 EUR
4600 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 30 lekcji języka włoskiego tygodniowo
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Opłaty rejestracyjne szkoły - 80 EUR
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Mediolanu
 • Transfer z lotniska - 70 EUR (Linate), 125 EUR (Malpensa) - w jedną stronę
 • Dopłata do wyżywienia HB (śniadania i obiadokolacje) - 90 EUR/tydzień
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Materiały do nauki
 • Wycieczki dodatkowe

..............................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+