szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego w USA - Professional English, RENNERT Nowy Jork - 15 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła językowa Rennert Bilingual w Nowym Jorku już od 1973 roku organizuje kursy języka angielskiego.

Oferta szkoły skierowana jest zarówno do osób, które chciałyby zdobyć wiedzę językową w konkretnym kierunku (biznes, ekonomia, film, sztuka, moda) jak i dla tych, którzy chcieliby połączyć wakacyjną naukę języka angielskiego wraz ze zwiedzaniem najbardziej ekscytującego miasta świata.
Szkoła prowadzi również kursy dla specjalistów różnych dziedzin, kursy prowadzone są w mini grupach.Budynek szkoły zlokalizowany jest przy 45 Wschodniej ulicy; zajęcia odbywają się w klasach położonych na 16 i 17 piętrze wieżowca, z którego rozpościera się widok na Nowy Jork. Wszystkie sale wyposażone są w system audiowizualny. Studenci mogą korzystać z sali komputerowej, internetu, książek, interaktywnych słowników, materiałów do egzaminów TOEFL i TOEIC oraz wielu innych pomocy naukowych.
RENNERT Bilingual,posiada akredytację Wydziału Oświaty stanu Nowy Jork, jest członkiem międzynarodowych stowarzyszeń: IALC - International Association of Language Centers, NAFSA - National Association of Foreign Students Advisors oraz FYITO - Federation of International Youth Travel Organizations.

W 2010, 1011 I 2012  Renner otrzymał prestiżową nagrodę Language Star Awards.
Akredytacje szkoły:

Opis kursu:

Program Professional English jest czymś więcej niż kursem języka biznesu i nie jest przeznaczony wyłącznie dla 'ludzi biznesu', ale dla bardzo szerokiej grupy osób pracujących zawodowo. Kurs został zaprojektowany w taki sposób, aby doskonalić techniki komunikowania się zarówno na poziomie kontaktów osobistych jak i tych związanych z pracą zawodową. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, przez wyspecjalizowanych instruktorów, posiadających ogólne doświadczenie w pracy w różnych amerykańskich firmach i organizacjach, którzy mają również doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.

Zajęcia odbywają się rano (3 godziny) oraz po południu (3 godziny), przez 5 dni w tygodniu. Każda grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów (rano i po południu). W ten sposób, studenci mają większą szansę na kontakt z różnymi specjalistami, stylami prowadzenia zajęć oraz akcentami. W ramach zajęć porannych mogą odbywać się ćwiczenia językowe i rozumienie ze słuchu, natomiast zajęcia popołudniowe przeznaczone są na dokładniejszą analizę różnych aspektów językowych, ćwiczenie zachowania w konkretnych sytuacjach zawodowych czy rozwijanie płynności wypowiedzi. Małe grupy (5 osób), składają się z osób, będących przedstawicielami różnych zawodów (są to np. prawnicy, menedżerowie, finansiści, aktorzy, lekarze czy profesorowie akademiccy) i narodowości, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i poglądami. Średnia wieku uczestników to 35 lat. Zajęcia prowadzone są w oparciu o dyskusje na rozmaite tematy związane z życiem zawodowym oraz odgrywanie ról w symulowanych sytuacjach biznesowych. Studenci uczą się jak poprowadzić spotkanie, przygotować prezentację, prowadzić negocjacje, rozmowy kwalifikacyjne,  rozmowy telefoniczne, jak sporządzać korespondencję biznesową. Program każdych zajęć jest dopasowywany indywidualnie do danej grupy, w taki sposób, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby studentów. Uzupełnieniem zajęć są wycieczki po Nowym Jorku do rozmaitych centrów biznesowych (Wall Street, United Nations, The Federal Reserve, CNN, Rockefeller Center), które pozwolą poszerzyć wiedzę kulturową oraz umożliwią posługiwanie się językiem angielskim w naturalnym otoczeniu.

UWAGA: w ofercie szkoły jest również kurs 30 lekcji/tydzień, one-to-one - lekcje indywidualne, czy też tygodniowe workshop'y dla specjalistów w dziedzinie marketingu, prawa lub finansów. Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:15
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 5
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:dowolny poniedziałek 2015
Godziny zajęć:rano lub po południuPoziom języka:średniozaawansowany, zaawansowany
Wiek:od 25 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania, u rodziny goszczącej (Manhattan i dzielnice Brooklyn i Queens), w apartamentach lub w rezydencji.

RODZINY GOSZCZĄCE
Pobyt u rodziny goszczącej to niepowtarzalna okazja aby pomieszkać z 'prawdziwymi' nowojorczykami, poznać ich styl życia oraz posługiwać się językiem angielskim w naturalnym otoczeniu.

Manhattan - uczestnicy będą zakwaterowani w typowych nowojorskich apartamentowcach, w pokojach jednoosobowych (łazienka zazwyczaj dzielona jest z gospodarzami), w odległości ok. 20-35 minut metrem, autobusem lub pieszo od szkoły. Wyżywienie w formie śniadań od poniedziałku do niedzieli. Dodatkowo można zamówić również obiadokolacje (5 dni /tydzień).

Brooklyn/Queens
- uczestnicy będą zakwaterowani w odległości ok. 40-60 minut drogi metrem od szkoły, w domach, rzadziej w apartamentowcach, w pokojach jednoosobowych; pokoje dwuosobowe dostępne są wyłącznie dla dwóch osób przyjeżdżających razem (łazienka zazwyczaj dzielona z gospodarzami). Wyżywienie obejmuje śniadania od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zamówić obiadokolacje (5 lub 7 dni/tydzień).

APARTAMENTY
Zakwaterowanie w apartamentach to okazja na spróbowanie samodzielnego życia na Manhattanie, w komfortowych, w pełni wyposażonych i umeblowanych mieszkaniach, wraz z innymi współlokatorami. Apartamenty są koedukacyjne.

Midtown East Executive Apartments
- to komfortowo i nowocześnie urządzone dwupokojowe apartamenty. zlokalizowane w pieszej odległości od szkoły. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, apartament jest dzielony z innym uczestnikiem kursu w szkole Rennert. Apartamenty są koedukacyjne.

Midtown East Penthouse Apartment - zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w mieszkaniu dzielonym z dwiema lub trzema innymi osobami. Do dyspozycji studentów pozostaje wspólna kuchnia (z pełnym wyposażeniem), łazienka, telefon oraz bezprzewodowy Internet. Apartamenty zlokalizowane są w pieszej odległości od szkoły. Pobyt minimum 2 tygodnie.

Upper Manhattan East Apartments - zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami szkoły Rennert. Mieszkania są w pełni wyposażone i umeblowane. Zakwaterowanie nie obejmuje wyżywienia. W szkole można wykupić dodatkowe karnety na śniadania i/lub lunche, które można zrealizować w różnych lokalnych barach i restauracjach w pobliżu szkoły. Pobyt minimum 2 tygodnie.


Hotele - na życzenie rezerwujemy zakwaterowanie w hotelu o dowolnym standardzie.

Zajęcia dodatkowe:

Głównym założeniem szkoły w opracowywaniu programu zajęć dodatkowych jest umożliwienie studentom nauki języka angielskiego w szerszym kontekście, niż ten, oferowany wyłącznie przez zajęcia lekcyjne. Dlatego celem programu zajęć dodatkowych jest zapewnienie studentom jak największej ilości wycieczek po różnych częściach Nowego Jorku. Studenci mają okazję odwiedzić Central Park, Museum of Modern Art, Yankee Stadium, kluby muzyczne, międzynarodowe restauracje oraz różne, charakterystyczne dzielnice miasta. Jest to doskonała okazja na efektywne komunikowanie się w języku  angielskim, poprzez dzielenie się wrażeniami z pozostałymi uczestnikami kursu na temat wspólnych przeżyć i doświadczeń. Zajęcia dodatkowe uwzględniają też różnorodne zainteresowania studentów (muzyka, sztuka, architektura, teatr, sport, wzornictwo, kultura amerykańska, kuchnia) oraz  ich finanse. Znaczna część zajęć dodatkowych obejmuje darmowe, dodatkowe zajęcia językowe (skupiające się na czytaniu, pisaniu, słownictwie), podczas których studenci mają okazję na doskonalenie swoich umiejętności oraz poszerzenie swojej wiedzy z zakresu gramatyki, slangu amerykańskiego, idiomów oraz innych, specjalistycznych zagadnień.
Studenci, którzy chcą wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach dodatkowych,powinni pamiętać o uprzednim zgłoszeniu swojego uczestnictwa.
Każdy miesiąc planowany jest indywidualnie. Wśród zajęć dodatkowych są między innymi: wyjścia do teatru i kina, wyjścia na mecze, wizyty w muzeach, wycieczki (np. do Kanady), warsztaty muzyczne i  literackie.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs+rodzina goszcząca 1-os.BB (Manhattan)
2 tygodnie 1648 USD
2783 USD
3 tygodnie 2360 USD
4015 USD
4 tygodnie 3072 USD
5247 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego Professional English - 15 lekcji / tydzień
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test kwalifikacyjny
 • Materiały do nauki (pierwszy podręcznik) - 69 USD
 • Dostęp do Internetu
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Opłaty rejestracyjne szkoły - 155 USD kurs, 95 USD za organizację zakwaterowania

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Nowego Jorku
 • Transfer z lotniska? LaGuardia/JFK Airport -  205 USD, Newark 250 USD - w 1 stronę
 • Dopłata do obiadokolacji przy zakwaterowaniu u rodzin goszczących: Manhattan 105 USD /5 w tygodniu, Brooklyn/Queens 63 USD/ 5 w tygodniu; 95 USD/ 7 w tygodniu
 • Depozyt zwrotny za zakwaterowanie w apartamentach (płatne na miejscu) - 300 USD
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Koszty wizowe
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - około 50 PLN/tydzień
 • INNE OPCJE ZAKWATEROWANIA:
  1. REZYDENCJA De Hirsch Residence
  - 490 USD/tydzień, dodatek sezonowy pomiędzy 29.06 a 27.09. 2015 + 35 USD/tydzień
  2. REZYDENCJA Vanderbilt YMCA - 510 USD/tydzień, dodatek sezonowy pomiędzy 29.06 a 27.09. 2015 + 35 USD/tydzień
  3. 1760 3rd Avenue Residence - 440 USD/tydzień (pokój dwuosobowy), dodatek sezonowy pomiędzy 29.06 a 27.09. 2015 + 25 USD/tydzień

  4. Midtown East Executive Apartments - 775 USD/tydzień, dodatek sezonowy pomiędzy 29.06 a 27.09. 2015 + 25 USD/tydzień
  5. Midtown East Penthouse Apartment - 675 USD/tydzień, dodatek sezonowy pomiędzy 29.06 a 27.09. 2015 + 25 USD/tydzień
  6. Upper Manhattan East Apartments - 475 USD/tydzień w pokoju jednoosobowym, 385 USD/tydzień w pokoju dwuosobowym, dodatek sezonowy pomiędzy 29.06 a 27.09. 2015 + 20 USD/tydzień
   

...................................................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+