szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Język biznesu we Włoszech - Scuola Leonardo da Vinci, Florencja - 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Florencki oddział Scuola Leonardo da Vinci mieści się w zabytkowym, starannie odrestaurowanym palazzo, niedaleko Plaza del Duomo. Z okien szkoły rozciąga się widok na katedrę. Budynek mieści się w samym centrum miasta, skąd studenci uczestniczący w kursie mają blisko do największych atrakcji tego miasta. Ponadto szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz efektywne metody nauczania, o czym świadczą liczne akredytacje, jakie uzyskała od dnia założenia.

W trzypiętrowym budynku, w którym mieści się szkoła, znajduje się 18 przestronnych, jasnych i doskonale wyposażonych sal, nowoczesna pracownia komputerowa z darmowym dostępem do Internetu, oraz strefa wypoczynkowa, gdzie można napić się kawy i poczytać gazety.Ponadto szkoła przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

Akredytacje szkołyOpis kursu:

Kurs języka biznesu składa się tygodniowo z 20 lekcji języka ogólnego, prowadzonych w grupach oraz 10 indywidualnych lekcji języka biznesu. Polecany jest osobom pracującym w branżach ekonomicznych oraz handlowych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych. Każda lekcja trwa 45 minut.

Zajęcia języka ogólnego koncentrują się na rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych, czyli czytania, pisania, mówienia, rozumienia ze słuchu. Zajęcia indywidualne z nauczycielem, w ramach których prowadzony jest język biznesu skoncentrowany jest wokół tematu korespondencji biznesowej, sporządzania raportów i dokumentów oraz włoskiej kultury biznesu i praktyk handlowych włoskich firm.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10-12
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:9:00 - 12:00Poziom języka:zaawansowany
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie w domach starannie dobranych rodzin goszczących. Studenci mają do wyboru pokoje jedno bądź dwuosobowe z wyżywieniem BB (tylko śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje). Łazienka dzielona jest z resztą domowników. Pokoje sprzątane są codziennie, o ile studenci wynajmujący pomieszczenie, nie zamykają go na klucz.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, ale także możliwość poznania włoskiej kultury i obyczajów oraz rozwijanie umiejętności językowych poza zajęciami w szkole.

Studenci mogą wybrać również zakwaterowanie w apartamencie. Pokoje są podwójne bądź pojedyncze. Studenci dzielą kuchnię, łazienkę i pokoje gościnne wraz z innymi uczestnikami kursu, którzy mieszkają w tym samym apartamencie. Pokoje są umeblowane i dobrze wyposażone. Studentom mieszkającym w apartamentach nie zapewnia się ręczników ani wyżywienia. Zużycie wody, gazu i prądu jest już wliczone w cenę wynajmu pokoju.


Zajęcia dodatkowe:

Florencja i jej otoczenie oferuje nieograniczone atrakcje. Po lekcjach można wziąć udział w organizowanych przez szkołę dodatkowych zajęciach, takich jak wspólne kolacje dla uczestników i dla wykładowców, spacery po Florencji czy zwiedzanie muzeów.

Ponadto studenci mogą wybrać się na wieczory filmowe, wycieczki całodniowe (dodatkowo płatne). Zainteresowani mogą także uczestniczyć w licznych zajęciach sportowych oraz wydarzeniach kulturalnych.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących Kurs + zakwaterowanie w apartamencie
2 tygodnie 1230 EUR
1470 EUR
1464 EUR
3 tygodnie 1810 EUR
2132 EUR
2144 EUR

Opłata rejestracyjna: 350 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 30 lekcji języka włoskiego tygodniowo
 • Opłaty rejestracyjne szkoły - 70 EUR
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Testy wstępne
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Florencji
 • Transfer z lotniska - 60 EUR od osoby w jedną stronę
 • Opłata rejestracyjna TEE
 • Dopłata do wyżywienia HB u rodzin goszczących - 176 EUR/tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Dodatkowy tydzień kursu - 580 EUR

.....................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+