szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Wyjazd rodzinny na Maltę - dzieci już od 7 roku życia!

Opis szkoły:

Wyjazd rodzinny na Maltę jest idealnym połączeniem letniego wypoczynku i nauki w renomowanej szkole językowej. Dla dzieci od 7 roku życia został przygotowany specjalny program nauki pozwalający na ćwiczenie umiejętności językowych oraz poznanie nowych przyjaciół z całego świata. Dorośli mogą uczestniczyć w kursie języka ogólnego General English w wymiarze 20 lekcji tygodniowo lub w kursie intensywnym z 30 lekcjami tygodniowo.

Ośrodek EC English na Malcie zlokalizowany jest w miejscowości St. Julian's, malowniczym turystycznym kurorcie nad zatoką St. Julian's Bay. Szkoła posiada międzynarodowy certyfikat ISO 9001, należy do organizacji FELTOM, zrzeszającej najlepsze szkoły języka angielskiego na Malcie oraz posiada akredytację maltańskiego Ministerstwa Edukacji. Sale wykładowe, w których odbywają się zajęcia, są komfortowe, przestronne i klimatyzowane. Szkoła posiada również laboratorium komputerowe (42 komputery z dostępem do Internetu), bibliotekę audiowizualną, salę biznesową, dwa ogrody na dachu budynku oraz pięciogwiazdkowy Klub Plażowy (sezon letni). Internet bezprzewodowy (Wi-Fi) dostępny jest w całym budynku.
Dzieci uczestniczą w programie Day Camp, który odbywa  się na terenie jednej z dwóch wiodących maltańskich szkół prywatnych, Chiswick House lub w szkole St. Martins College. Oba ośrodki zapewniają bardzo dobre warunki do nauki języka angielskiego oraz bezpieczeństwo. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane i komfortowo wyposażone. Uczestnicy dowożeni są do szkoły oraz na zajęcia pozalekcyjne prywatnym busem EC.
Podczas zajęć dodatkowych uczestnicy mają zapewnioną opiekę liderów grup oraz opiekunów należących do kadry szkoły EC.

Akredytacje szkołyOpis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA RODZICA

Rodzice mogą wybrać kurs z oferty EC English - kurs języka ogólnego w wymiarze 20 lub 30 lekcji/tydzień lub kurs  języka biznesu.
Polecamy kurs języka ogólnego 20 lekcji/tydzień, który przeznaczony jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją znajomość języka w zakresie zarówno gramatyki i słownictwa, jak i komunikacji. Szczególny nacisk kładziony jest na 4 podstawowe umiejętności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie. Każda lekcja trwa 45 minut. Szkoła oferuje kursy dla grupy wiekowej +30!

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU 7-17 LAT

Kurs w wymiarze 20 lekcji/tydzień prowadzony jest przez wykwalifikowanych lektorów w międzynarodowych grupach przy wykorzystywaniu metod dostosowanych do wieku Uczestników. Do odpowiedniej grupy zaawansowania dzieci przypisywane są pierwszego dnia na podstawie testu pisemnego (dzieci starsze) i rozmowy w języku angielskim.
Zajęcia dla juniorów odbywają się w głównym budynku szkoły EC w St Julian's (od 16 do 27 czerwca) oraz na terenie kampusu wiodącej maltańskiej szkoły prywatnej, St Martin's College, która zlokalizowana jest w miejscowości Swatar (od 30 czerwca do 29 sierpnia). Dojazd z St Julian's do szkoły w Swatar zajmuje około 10 minut. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15 osobowych. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane. Dzieci zawożone są do szkoły prywatnym busem z przystanku pod szkołą EC English oraz innych wyznaczonych przez szkołę. Po zajęciach, dzieci jedzą obiad w szkolnej restauracji. Niedziele w całości przeznaczone są na spokojny wypoczynek z rodziną - w biurze szkoły można zarezerwować dodatkowe wycieczki po okolicy, rejsy na Gozo i Comino itp.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:15
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:19 czerwca - 25 sierpnia 2017
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:dowolny
Wiek:od 7 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła EC proponuje zakwaterowanie w apartamentach z dzieloną łazienką (max 3-os.), położonych niedaleko szkoły. Każdy apartament wyposażony jest w 1 sypialnię i kuchnię z miejscem wypoczynkowym.
Na Państwa życzenie możemy zarezerwować pobyt w hotelu lub innych apartamentach w St Julians!

Zajęcia dodatkowe:

W programie dla dorosłych zawarte są zajęcia pozalekcyjne (wieczory barbecue, spotkania w szkole, dodatkowe zajęcia konwersacyjne itp.), z których można korzystać pod warunkiem, że dzieci mają zapewnioną opiekę. Przy wyborze kursu z 20 lekcjami, spora część popołudnia pozostaje wolna na zwiedzanie, zakupy czy wypoczynek w szkolnym klubie plażowym. W soboty i niedziele można wybrać się na dodatkowe wycieczki.


EC proponuje dwie opcje programu dla dzieci:
- tylko kurs językowy, wówczas całe popołudnia dzieci spędzają z rodzicami lub
- kurs językowy wraz z pakietem zajęć rekreacyjnych. Jeżeli zdecydują się Państwo na tę drugą opcję, wówczas program zajęć popołudniowych od poniedziałku do piątku dla dzieci jest obowiązkowy i należy w szkole zgłosić rezygnację z niego. Zajęcia te obejmują: przyjęcie powitalne, pokazy filmów, wycieczki np. na wyspę Comino i do Błękitnej Laguny oraz do innych ciekawych miejsc na Malcie, karting, zajęcia sportowe, dyskoteki itp.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 rodzic + 1 dziecko) Tylko kurs (2 rodziców + 1 dziecko) Kurs+apartament (1 rodzic + 1 dziecko) Kurs + apartament (2 rodziców + 1 dziecko)
1 tydzień 590 EUR
860 EUR
820 EUR
1080 EUR
2 tygodnie 1115 EUR
1610 EUR
1545 EUR
2010 EUR
3 tygodnie 1640 EUR
2360 EUR
2270 EUR
2870 EUR
4 tygodnie 2165 EUR
3110 EUR
2995 EUR
3900 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla dziecka i rodzica - 20 lekcji tygodniowo
 • Dostęp do Internetu, klubu fitness, Beach Clubu dla rodzica
 • Materiały do nauki
 • Kolacja powitalna dla rodzica
 • Transfery z/do szkoły dla dziecka
 • Ciepły/zimny lunch w szkole dla dziecka
 • Zakwaterowanie w apartamencie 1-pokojowym (opcja)

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze na Maltę - możliwość rezerwacji biletów w TEE
 • Transfer z lotniska - 20 EUR/os. (w 1 stronę)
 • Wyżywienie
 • Dopłata do pakietu zajęć dodatkowych dla dziecka - 75 EUR/tydzień
 • Dopłata do kursu dla drugiego dziecka - 300 EUR/tydzień
 • Dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
........................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+