szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego INTENSIVE Mini-Group - SGI Londyn - 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła Saint George International zlokalizowana jest w samym centrum Londynu, ale przy bardzo spokojnej ulicy, zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Oxford Circus oraz głównej ulicy handlowej Oxford Street.
Szkoła dysponuje 12 klimatyzowanymi salami wykładowymi (niektóre z nich wyposażone są w sprzęt audiowizualny) oraz Centrum Nauki Indywidualnej, które oferuje dostęp do Internetu. Studenci mogą również korzystać z salonu wypoczynkowego, gdzie również dostępny jest Internet. W całej szkole dostępny jest Internet bezprzewodowy Wi-Fi. W pobliżu szkoły znajduje się mnóstwo kafejek, pubów i restauracji.

Opis kursu:

Kurs Intensive Mini-Group jest połączeniem kursu standardowego w wymiarze 20 lekcji (rano) z dodatkowymi 10 lekcjami w mniejszej 6-osobowej grupie (po południu).
Zajęcia w mini-grupie dają lektorowi możliwość skupienia się na indywidualnych potrzebach studentów przy jednoczesnym doskonaleniu umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, poszerzaniu zasobu słownictwa oraz nabywaniu większej swobody i pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Ćwiczenia obejmują dyskusje na takie tematy jak podróże, film, kultura czy polityka, pracę nad projektem oraz TBL.
 Uzupełnienie lekcji często stanowią również krótkie wycieczki tematyczne w obrębie Londynu. Głównym celem kursu jest doskonalenie efektywnego komunikowania się. Każda lekcja trwa 45 minut.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 10-14
Czas trwania:1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:09:15 - 15:00Poziom języka:Elementary - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Rodziny goszczące.SGI oferuje zakwaterowanie u starannie wybieranych rodzin goszczących, które współpracują bezpośrednio ze szkołą. Rodziny zlokalizowane są w mieszkalnych dzielnicach Londynu, w różnych strefach komunikacyjnych (od 1 do 5). Zakwaterowanie obejmuje pobyt w pokoju jednoosobowym oraz wyżywienie BB (śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje). Łazienka dzielona jest z gospodarzami.

Rezydencje studenckie.SGI oferuje też zakwaterowanie w rezydencji International Student House (ISH), dużym akademiku, zlokalizowanym przy ulicy Great Portland Street, w pieszej odległości od szkoły (około 7 minut). Studenci mogą wybrać pobyt w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym oraz wyżywienie BB (śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje). We wszystkich pokojach znajdują się umywalki, łazienki dzielone są z innymi studentami. W rezydencji znajduje się również kafejka internetowa (10 komputerów), restauracja, bar oraz klimatyzowana sala gimnastyczna.

Inne opcje zakwaterowania to: rezydencja Durand House, rezydencja Schafer House (tylko latem) oraz hotele.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy i aktywny program zajęć dodatkowych. Najczęściej organizowane są: przyjęcia powitalne dla nowych studentów, zajęcia sportowe i rekreacyjne w parkach Regent's Park lub Hyde Park, wyjścia na przedstawienia teatralne, wyjścia do pubów, rejsy wycieczkowe po Tamizie, wizyty w muzeach i galeriach (Tate Modern, Art Gallery, National Gallery), wieczory karaoke, wyjścia na kręgielnię, wieczory filmowe, zwiedzanie siedziby BBC, zwiedzanie największych atrakcji Londynu oraz weekendowe wycieczki do innych miast np. do Oxfordu, Cambridge, Stradford-upon-Avon, Bath i Stonehenge czy Windsoru i Hampton Court, Canterbury lub dłuższe wycieczki do Irlandii, Szkocji lub Walii.

Cennik

Czas trwania Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej BB (strefa 1,2) Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej BB (strefa 3) Kurs + zakwaterowanie w rezydencji ISH BB SGL Tylko kurs
1 tydzień 700 GBP
660 GBP
780 GBP
440 GBP
2 tygodnie 1280 GBP
1200 GBP
1490 GBP
800 GBP
3 tygodnie 1870 GBP
1750 GBP
2210 GBP
1170 GBP
4 tygodnie 2455 GBP
2295 GBP
2925 GBP
1535 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 30 lekcji/tydzień
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test i rozmowa wstępna
 • Pakiet powitalny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki - pierwszy podręcznik
 • Dostęp do Internetu
 • Korzystanie z Centrum Nauki Indywidualnej
 • Niektóre zajęcia dodatkowe
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
Zapewniamy WSZYSTKIE DOKUMENTY W JĘZYKU POLSKIM, a w wybranych miastach polskich konsultantów i rezydentów!
Otrzymasz od nas: umowę potwierdzenia rezerwacji kursu, potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania, adres szkoły wraz z mapką dojazdową, adres zakwaterowania wraz z mapką dojazdową, ubezpieczenie wraz z pakietem informacyjnym.

NB - bez wyżywienia, BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje, SGL - pokój jednoosobowy, DBL - pokój dwuosobowy

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Londynu
 • Transfer z lotniska - 85 GBP (Heathrow), 95 GBP (Gatwick), 100 GBP (Stansted, Luton) w jedną stronę
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (5-30 GBP)
 • Bilety na dodatkowe wycieczki (30-80 GBP)
 • Dopłata do wyżywienia HB u rodziny goszczącej (śniadania i obiadokolacje) - 25 GBP/tydzień
 • Dopłata do wyżywienia HB w rezydencji - 7 GBP/dzień
 • Dopłata do prywatnej łazienki (zakwaterowanie u rodziny) - 35 GBP/tydzień
 • Dopłata sezonowa do zakwaterowania u rodziny (2 czerwiec - 2 wrzesień) - 20 GBP/tydzień
 • Dopłata sezonowa do zakwaterowania w rezydencji ISH (czerwiec/lipiec, sierpień) - 10 GBP/dzień
 • ....................................................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+